پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

لوازم جانبی چسب

مشاهده به صورت مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. بست کمربندی مشکی اکوتای مدل EL 78 بسته 100 عددی
  موجود شد خبر بده
 2. بست کمربندی سفید اکوتای مدل EM 77 بسته 100 عددی
  موجود شد خبر بده
 3. بست کمربندی سفید اکوتای مدل ES 76 بسته 100 عددی
  موجود شد خبر بده
 4. بست کمربندی سفید اکوتای مدل EB 75 بسته 100 عددی
  موجود شد خبر بده
 5. دستگاه UV دو لامپه مدل UV 87
  موجود شد خبر بده
 6. تفنگ چسب حرارتی 40 وات رونیکس مدل RH-4461
  موجود شد خبر بده
مشاهده به صورت مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

لوازم جانبی چسب

در یک تعریف ساده از چسب برای اتصال و پوشش قطعات مختلف استفاده می‌کنند.با توجه به گوناگونی انواع چسب لوازم جانبی متفاوتی برای استفاده از چسب وجود دارد. چسب در گونه‌های و حالت‌های مختلف وجود دارند. چسب‌ها در حالت‌های مایع، نواری، دوطرفه و ... وجود دارند و استفاده از آن‌ها غالبا کار بسیار آسانی است. کاربر لازم است تا با توجه به محل و نوع مصرف، چسب خود را انتخاب کرده و از آن استفاده کند. چسب‌های مایع ازجمله انواع چسب است که کاربرد فراوانی دارد. با در نظر گرفتن حالت این نوع چسب و امکان تغییر شکل آن و نفوذ به تمام نقاط موردنظر، از این نوع چسب در مصارف خانگی، تجاری یا صنعتی به‌کرات استفاده می‌کنند. همچنین فضایی که توسط چسب مایع اشغال می‌شود، بسیار کم است. اما گاهی لازم است که چسب مایعی که استفاده می‌کنیم، کمی دمای بالایی داشته باشد یا در محفظه مناسب تری جهت استفاده قرار بگیرد.

انواع لوازم جانبی چسب

 دستگاه چسب حرارتی به کمک چسب‌های جامد لوله‌ای شکلی که داخل آن‌ها قرار می‌گیرد، این قابلیت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این دستگاه‌ها که به دو صورت برقی یا شارژی وجود دارند، در مشاغل مختلفی استفاده می‌شوند. دستگاه چسب تفنگی نوع دیگری از لوازم جانبی چسب است محصولی که با توجه به  نوع چسب کمک می کند به راحتی از محتویات چسب استفاده کرد.

برند‍ های لوازم جانبی چسب

شرکت‌های بزرگی در دنیا مشغول به تولید و فروش انواع چسب هستند و برندهای مختلفی در این زمینه فعالیت دارند که هرکدام در زمینه‌ای خاص تبحر دارند اما برندهای اوهو، بایسون و میتراپل تولیدات متنوعی دارند که برای کارهای مختلف می‌توانند مناسب باشند.برخی از برندهای معروف در بازار ایران که در حوزه لوازم جانبی فعالیت دارند برندهای ویتو،پاور و آریانا است به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خودتان از این برندها  را در فروشگاه اینترنتی سفارش دهید. هرکدام از این برندها کیفیت و میزان قیمت متفاوتی دارند. شما می توانید برای مشاهده و مقایسه قیمت انواع چسب به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه نمایید. 

خرید آنلاین لوازم جانبی چسب

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از بهترین محصولات چسب  را گردآوری کرده است. برای خرید آنلاین انواع محصولات چسب می توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید.  بهتر است به هنگام خرید انواع چسب دقت بیشتری به خرج دهید یک نوع چسب برای همه‌ی کارها مناسب نیست و انتخاب اشتباه چسب باعث می‌شود کار خراب شود و نتوانید قطعات مورد نظر را با موفقیت به هم بچسبانید.