X
X

جعبه ابزار

مشبک لیست

40 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. جعبه ابزار فلزی اتوماتیک رونیکس مدل RH-9173
  اعلام قیمت و موجودی
 2. جعبه ابزار فلزی اتوماتیک رونیکس مدل RH-9171
  اعلام قیمت و موجودی
 3. میز کار 7 کشو و صفحه کار شپخ مدل 5909305900 - TW1800
  اعلام قیمت و موجودی
 4. کیف ابزار GRAND رونیکس مدل RH-9114
  اعلام قیمت و موجودی
 5. جعبه ابزار اورگانایزر رونیکس مدل RH-9128
  اعلام قیمت و موجودی
 6. جعبه ابزار فلزی اتوماتیک رونیکس مدل RH-9170
  اعلام قیمت و موجودی
 7. میز کار 7 کشو شپخ مدل 5909304901 - TW1100
  اعلام قیمت و موجودی
 8. جعبه ابزار پلاستیکی رونیکس مدل RH-9153
  اعلام قیمت و موجودی
 9. میز کار 7 کشو شپخ مدل 5909304900 - TW1000
  اعلام قیمت و موجودی
 10. جعبه ابزار پلاستیکی رونیکس مدل RH-9152
  اعلام قیمت و موجودی
 11. جعبه ابزار رونیکس مدل RH-9174
  اعلام قیمت و موجودی
 12. جعبه ابزار فلزی اتوماتیک رونیکس مدل RH-9175
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

40 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

جعبه ابزار

یکی از تجهیزات کاربردی برای ابزارآلات دوستان و کسانی که سروکار زیادی با ابزار دستی دارند، جعبه ابزار است. جعبه ابزار با تعداد طبقات و کشوهای متعدد به ابزارآلات دستی نظم و ترتیب بخشیده و جابه‌جایی و دسترسی به آن‌ها را آسان‌تر می‌سازد. با این وسیله می‌توان ابزارآلات دستی را به خوبی نگهداری کرده و طول عمر آن‌ها را افزایش داد.نگهداری و طبقه بندی صحیح ابزارآلات دستی به اندازه تهیه ابزارآلات با کیفیت اهمیت دارد. یک جعبه ابزار باکیفیت به شما کمک می‌کند تا بتوانید از ابزارهای دستی خود به درستی نگهداری کنید. جعبه ابزار محفظه‌ای ایمن با بدنه‌ای مستحکم است و از آن برای محافظت از ابزارآلات دستی و مرتب نگهداشتن آن‌ها استفاده می‌شود.  

انواع جعبه ابزار

جعبه‌های ابزار در انواع و ابعاد مختلفی در بازار موجود بوده و انتخاب آن به سلیقه و تعداد ابزارآلات کاربر بستگی دارد. انواع جعبه ابزار شامل موارد زیر است:

جعبه ابزار خانگی

تقریبا همه ما در خانه تعدادی ابزارآلات دستی ساده و مختصر مانند چکش، انبردست، فازمتر، آچار و... داریم. برای نگهداری این ابزارها به صورت منظم نیاز به یک جعبه ابزار خانگی خواهید داشت.

جعبه ابزار حرفه‌ای

که به آن جعبه ابزار کارگاهی نیز می‌گویند برای تعمیرکاران و استادکاران حرفه‌ای مناسب بوده و می‌توان ابزارآلات بزرگ‌تری مانند انواع دریل را نیز در آن جای داد.

جعبه ابزار خودرو

هر خودرویی به یک جعبه ابزار نیاز دارد که بتوان ابزارآلات موردنیاز یک ماشین را در آن نگهداری کرد.

جعبه ابزار پلاستیکی

بدنه این جعبه از جنس پلاستیک بوده و برای کسانی که به دنبال یک جعبه سبک وزن هستند مناسب است. البته ناگفته نماند که قفل این جعبه برای ماندگاری بیشتر، بهتر است فلزی باشد.

جعبه ابزار فلزی

این جعبه وزن بیشتری نسبت به جعبه‌های پلاستیکی دارد و از دوام و طول عمر بیشتری نیز برخوردار است.

بهترین برندهای جعبه ابزار

جعبه ابزار یکی از تجهیزات کاربردی برای ابزارآلات است که در کارگاه‌ها، منازل، داخل خودرو و... به کار می‌رود. استفاده از جعبه ابزار در صنایع مختلف کاربرد داشته و توسط برندهای زیادی در دنیا تولید و به بازار عرضه می‌شود. بهترین برندهای جعبه ابزار این ابزار دستی شامل برند شپخ، رونیکس و آروا هستند.

قیمت جعبه ابزار

به صورت کلی نمی‌توانیم یک عدد را برای قیمت جعبه ابزار بیان کنیم. زیرا قیمت جعبه ابزار به عوامل مختلفی مانند جنس، برند، عملکرد و ... بستگی دارد. فروشگاه اینترنتی سازوکار لیستی از انواع جعبه ابزار را با بهترین برندها ارائه می‌دهد. در خرید آنلاین شما می‌‌توانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید، بدون اینکه از خانه بیرون بروید.

خرید اینترنتی جعبه ابزار

جعبه ابزار از جمله تجهیزات کاربردی است که برای نگهداری و جابه‌ جایی آسان ابزارآلات دستی به کار می‌رود. ابعاد، انواع و جنس این ابزار مانند بسیاری از ابزارآلات دستی دیگر متفاوت بوده و بسته به نیاز استادکار انتخاب و تهیه می‌شود.

جعبه ابزار به صورت حضوری و آنلاین از فروشگاه‌های مجازی قابل خریداری است. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع جعبه ابزار از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

مشاهده بیشتر