X
X

شمشاد زن

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

شمشاد زن

شمشاد زن‌ها دسته‌ای از انواع ابزار باغبانی هستند که هم در مساحت‌های کوچک و هم در مساحت‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. کوتاه کردن پرچین‌ها و درختان کاری زمان‌بر است.

اگر سعی کنید این کار را با قیچی انجام دهید، متوجه خواهید شد که زمان قابل توجهی را صرف می‌کنید. خرید یک شمشاد زن می‌تواند تفاوت زیادی در انرژی و زمانی که صرف می‌کنید، ایجاد کند. شمشاد زن به شما این امکان را می‌دهد که پرچین‌ها و درختچه‌های خود را در مدت زمان کوتاهی مرتب کنید تا ظاهری مناسب داشته باشند. شمشاد زن مرتب کردن ظاهر باغ و درختان شما را مفید، ایمن و سریع می‌کند.

انواع شمشاد زن

شمشاد زن‌ها با توجه به منبع تغذیه دارای دو نوع برقی و بنزینی هستند. هر کدام از این دستگاه‌ها ویژگی‌های مختص به خود را دارند:

شمشاد زن برقی

برای اکثر کاربران خانگی، شمشاد زن برقی بهترین انتخاب خواهد بود. این دستگاه‌ها سبک‌تر هستند و بنابراین استفاده از آن‌ها راحت‌تر است. همچنین شمشاد زن‌های برقی مقرون به صرفه‌تر هستند و راه اندازی و نگهداری آن‌ها نسبت به مدل‌های بنزینی آسان‌تر است.

شمشاد زن‌های برقی به دو صورت سیمی یا شارژی ساخته و عرضه می‌شوند. با یک شمشاد زن برقی سیمی، در حین کار باید با سیم‌های کششی سر و کار داشته باشید و در تمام مدت در فاصله مشخصی از پریز قرار بگیرید.

این مسئله ممکن است برای شما آزار دهنده باشد. نمونه‌های شارژی کار را آسان‌تر می‌کنند، زیرا می‌توانید تا هر جایی که می‌خواهید آن‌ها را با خود جابه‌جا کرده و تا پایان شارژ باتری از دستگاه استفاده کنید.

شمشاد زن بنزینی

اگر حیاط بزرگ‌تری با پرچین‌های بزرگ دارید و یا می‌خواهید ظاهر باغ خود را مرتب کنید، بهتر است به سراغ شمشاد زن بنزینی بروید. این ماشین‌ها قیمت و وزن بیشتری دارند و ممکن است استفاده از آن‌ها برای مبتدیان سخت‌تر باشد.

با این حال شمشاد زن بنزینی می‌تواند کارها را سریع‌تر انجام دهد. همچنین اگر شمشاد زن را برای محیط‌های تجاری می‌خواهید، نمونه‌های بنزینی بهترین انتخاب‌اند. برای کار با این دستگاه‌ باید باک را از بنزین پر کرده و سپس از آن استفاده کنید.

بهترین برندهای شمشاد زن

برندهای مختلفی انواع شمشاد زن را تولید می‌کنند. اما برخی از برندها با تکیه بر نیروی متخصص و استفاده از بهترین مواد اولیه دستگاه‌هایی را می‌سازند تا از استانداردهای روز دنیا برخوردار باشند. در این میان برندهایی مانند شپخ ، توسن، کرون و محک از بهترین برندهای سازنده‌ی انواع شمشاد زن هستند.

قیمت شمشاد زن

قیمت شمشاد زن به عوامل مختلفی مانند نوع و قدرت دستگاه بستگی دارد. به طور کلی نمونه‌های برقی قیمت کمتری دارند و بیشتر برای انجام کارهای سبک مناسب‌اند. شمشاد زن‌های بنزینی گران‌ترند و به طبع صنعتی‌تر به حساب می‌آیند. هرچه موتور دستگاه قدرتمندتر باشد، قیمت آن نیز گران‌تر است.

خرید شمشاد زن

برای خرید شمشاد زن ابتدا باید بدانید این دستگاه‌ را برای چه محیطی می‌خواهید. سپس با بررسی دستگاه‌های مختلف می‌توانید انتخاب مناسبی داشته باشید. هنگام خرید شمشاد زن به پارامتر‌های مختلفی مانند برقی یا بنزینی بودن دستگاه، قدرت موتور، سرعت گردش تیغه‌ها، ابعاد دستگاه و برند آن توجه داشته باشید.