X
X

میخ کوب بادی

مشبک لیست

42 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • میخکوب بادی اسکا 50 رونیکس مدل RA-1850
   ‎2,298,000 تومان
   • میخکوب بادی تی پو رونیکس مدل RA-T50
    ‎2,498,000 تومان
    • میخکوب بادی تی رونیکس مدل RA-CT64
     ‎3,798,000 تومان
     • میخکوب بادی اسکا 30 رونیکس مدل RA-F30
      ‎2,198,000 تومان
     • میخکوب بی سر زن بادی دامار مدل DM-P635
      اعلام قیمت و موجودی
     • میخکوب تیپو زن بادی جیت مدل T50
      اعلام قیمت و موجودی
     • میخکوب اسکا زن بادی دامار مدل F50-B
      اعلام قیمت و موجودی
     • میخکوب تیپو بادی دامار مدل DM-T50
      اعلام قیمت و موجودی
     • میخکوب اسکا زن بادی ب آ مدل SK350-224C
      اعلام قیمت و موجودی
     • میخکوب تی زن بادی دامار مدل DM-ST64
      اعلام قیمت و موجودی
     • میخکوب اسکا زن بادی جی ای وی مدل AT0048
      اعلام قیمت و موجودی
     • میخکوب بادی (F30) آروا مدل 3310
      اعلام قیمت و موجودی
     مشبک لیست

     42 آیتم

     صفحه
     در هر صفحه
     تنظیم بصورت صعودی

     میخ کوب بادی

     یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنعت چوب و نجاری میخ کوب بادی و منگنه کوب بادی است که به منظور اتصال قطعات چوب به همدیگر یا به دیوار گچی استفاده می‌شود.

     این دستگاه از ساختاری ساده برخوردار بوده و نیروی خود را از طریق کمپرسور باد تامین می‌کند. مزیتی که ابزار بادی نسبت به خانواده برقی و شارژی دارد استهلاک کمتر آن است که منجر به کاربرد بیشتر آن در صنایع نجاری، مبلمان‌سازی، کابینت سازی، دکوراسیون و... شده است.

     از طرف دیگر به علت عدم استفاده از قطعات الکترونیکی هزینه‌های نگهداری و تعمیرات این دستگاه پایین بوده و می‌توان گفت قیمت میخ کوب بادی در مقایسه با دیگر ابزارآلات منصفانه‌تر است.

     انواع میخ کوب بادی

     میخکوب‌ بادی در انواع مختلفی در بازار موجود بوده و بر اساس نوع میخ که به صورت شانه‌ای و با چسب مخصوص به هم چسبانده شده طبقه‌بندی می‌شود.

     انواع میخ کوب و منگنه کوب بادی شامل تیپو، اسکا، تی ان، نواری، دوپایه، کپسولی، پشت قاب زن بوده و قوی‌ ترین آن‌ها میخکوب نواری است. میخ یا منگنه این دستگاه در دو نوع ساده و نواری موجود بوده و نوع مته‌ای آن از استحکام بیشتری برخورادر است.

       برندهای میخ کوب بادی و منگنه کوب بادی

     میخکوب بادی که می‌توان آن را در دسته پرکاربردترین‌های صنعت چوب به شمار آورد توسط برندهای مختلف داخلی و خارجی تولید و به بازار عرضه می‌شود. برترین برندهای موجود در بازار شامل ب آ (BeA)، جی ای وی (GAV)، پی ای جی (PAG)، شپخ (Scheppach) و برندهای ایرانی رونیکس و دامار است.

     کاربرد میخ کوب بادی

     تفنگ میخکوب کاربردهای زیادی در صنایع و مشاغل مختلف دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

     نصب دیوارهای سبک در دکوراسیون داخلی، ایجاد اتصالات در کارگاه‌های عمرانی، نصب توری‌های فلزی به مصالح، اتصال انواع صفحات به بتن و تیرآهن، اتصال صفحات چوبی به دیوار گچی، ساخت قاب عکس، کابینت، کمد و قرنیزهای چوبی، درب و پنجره، نصب پارکت، انواع روکش‌های درب و...

     خرید میخ کوب بادی

     شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش انواع ابزارآلات از جمله فروش میخ کوب بادی با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

     به راحتی می‌توانید از این سایت فروشگاهی با کمک کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین اقدام به خرید میخ کوب بادی موردنظر خود کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع میخکوب‌های بادی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.