X
X

میخ کوب بادی

مشبک لیست

14 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. میخکوب بی سر زن بادی دامار مدل DM-P635
  اعلام قیمت و موجودی
 2. میخکوب اسکا زن بادی دامار مدل F50-B
  اعلام قیمت و موجودی
 3. میخکوب اسکا زن بادی ب آ مدل SK350-224C
  اعلام قیمت و موجودی
 4. میخکوب تیپو بادی دامار مدل DM-T50
  اعلام قیمت و موجودی
 5. میخکوب تی زن بادی دامار مدل DM-ST64
  اعلام قیمت و موجودی
 6. میخکوب اسکا زن بادی جی ای وی مدل AT0048
  اعلام قیمت و موجودی
 7. میخکوب بادی پی ای جی مدل PAG-T64
  اعلام قیمت و موجودی
 8. میخکوب بادی دامار مدل DM-N851
  اعلام قیمت و موجودی
 9. میخکوب تیپو زن بادی ب آ مدل SK464-343C
  اعلام قیمت و موجودی
 10. میخکوب اسکا زن بادی دامار مدل DMQB-F50
  اعلام قیمت و موجودی
 11. میخکوب بادی پی ای جی مدل PATIPO-64
  اعلام قیمت و موجودی
 12. میخکوب نواری بادی ب آ مدل 130 DC
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

14 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

میخ کوب بادی

یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنعت چوب و نجاری میخ کوب بادی است که به منظور اتصال قطعات چوب به همدیگر یا به دیوار گچی استفاده می‌شود.این دستگاه از ساختاری ساده برخوردار بوده و نیروی خود را از طریق کمپرسور باد تامین می‌کند. مزیتی که ابزار بادی نسبت به خانواده برقی و شارژی دارد استهلاک کمتر آن است که منجر به کاربرد بیشتر آن در صنایع نجاری، مبلمان‌سازی، کابینت سازی، دکوراسیون و... شده است.

از طرف دیگر به علت عدم استفاده از قطعات الکترونیکی هزینه‌های نگهداری و تعمیرات این دستگاه پایین بوده و می‌توان گفت قیمت میخ کوب بادی در مقایسه با دیگر ابزارآلات منصفانه‌تر است.

انواع میخ کوب بادی

میخکوب‌ بادی در انواع مختلفی در بازار موجود بوده و بر اساس نوع میخ که به صورت شانه‌ای و با چسب مخصوص به هم چسبانده شده طبقه‌بندی می‌شود.

انواع میخ کوب و منگنه کوب بادی شامل تیپو، اسکا، تی ان، نواری، دوپایه، کپسولی، پشت قاب زن بوده و قوی‌ ترین آن‌ها میخکوب نواری است. میخ یا منگنه این دستگاه در دو نوع ساده و نواری موجود بوده و نوع مته‌ای آن از استحکام بیشتری برخورادر است.

برندهای میخ کوب بادی و منگنه کوب بادی

میخکوب بادی که می‌توان آن را در دسته پرکاربردترین‌های صنعت چوب به شمار آورد توسط برندهای مختلف داخلی و خارجی تولید و به بازار عرضه می‌شود.برترین برندهای میخکوب بادی در بازار ایران شامل ب آ (BeA)، جی ای وی (GAV)، پی ای جی (PAG)، شپخ (Scheppach) و برندهای ایرانی رونیکس و دامار است.

کاربرد میخ کوب بادی

تفنگ میخکوب کاربردهای زیادی در صنایع و مشاغل مختلف دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

نصب دیوارهای سبک در دکوراسیون داخلی، ایجاد اتصالات در کارگاه‌های عمرانی، نصب توری‌های فلزی به مصالح، اتصال انواع صفحات به بتن و تیرآهن، اتصال صفحات چوبی به دیوار گچی، ساخت قاب عکس، کابینت، کمد و قرنیزهای چوبی، درب و پنجره، نصب پارکت، انواع روکش‌های درب و...

خرید میخ کوب بادی

شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش انواع ابزارآلات از جمله فروش میخ کوب بادی با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

به راحتی می‌توانید از این سایت فروشگاهی با کمک کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین اقدام به خرید میخ کوب بادی موردنظر خود کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع میخکوب‌های بادی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

قیمت میخکوب بادی

در تعیین قیمت میخکوب بادی عوامل مختلفی مانند برند میخکوب، ابعاد، حداکثر فشار خروجی و قابلیت‌های آن، می‌توانند تاثیر مستقیم داشته باشند. به همین دلیل نمی‌توانیم عدد دقیقی را به عنوان قیمت میخکوب بادی بیان کنیم. با این حال برای اطلاع از قیمت میخکوب بادی، شما می‌توانید با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید تا ضمن دریافت اطلاعات فنی جامع، از قیمت هر میخکوب مطلع شوید.