شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

پیچ گوشتی

مشبک لیست

203 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • پیچ گوشتی مخصوص مراقبت اسلحه نارکس مدل 886908
   ‎420,000 تومان
  • پیچ گوشتی دوسو رونیکس مدل RH-2736
   اعلام قیمت و موجودی
  • RH-2717 مجموعه 55 عددی کیت سری پیچ گوشتی و بکس رونیکس مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • مجموعه 63 عددی سری پیچ گوشتی و بکس رونیکس مدل RH-2716
   اعلام قیمت و موجودی
  • پیچ گوشتی چهارسو رونیکس مدل RH-2836
   اعلام قیمت و موجودی
  • پیچ گوشتی ضربه خور دوسو رونیکس مدل RH-2966
   اعلام قیمت و موجودی
  • پیچ گوشتی ضربه خور چهارسو رونیکس مدل RH-2970
   اعلام قیمت و موجودی
  • مجموعه 37 عددی پیچ گوشتی ساعتی جغجغه ای رونیکس مدل RH-2719
   اعلام قیمت و موجودی
  • پیچ گوشتی ضربه خور سری 7 عددی رونیکس مدل RH-2906
   اعلام قیمت و موجودی
  • پیچ گوشتی ضربه خور دوسو رونیکس مدل RH-2952
   اعلام قیمت و موجودی
  • پیچ گوشتی چهارسو رونیکس مدل RH-2856
   اعلام قیمت و موجودی
  • پیچ گوشتی چهارسو رونیکس مدل RH-2866
   امتیاز:
   100%
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  203 آیتم

  صفحه
  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  پیچ گوشتی

  پیچ گوشتی یکی از بزرگترین اختراعات بشری در بین تمام ابزارها است. به عقیده بسیاری از مورخان این ابزار در قرن پانزدهم اختراع شد و تا به امروز از آن استفاده شده و معمولا می‌توانید آنها را در هر جعبه ابزاری پیدا کنید. پیچ گوشتی یکی از ابزارهای دستی است و برای چرخاندن پیچ‌های با سرهای شکاف‌دار یعنی پیچ‌هایی که در کلگی خود حاوی شکاف برش قطری مستقیم هستند، استفاده می‌شود. پیچ گوشتی استاندارد با نوک تیغه صاف و در اندازه‌های مختلفی تولید شده و در برندهای مختلف به بازار عرضه می‌شود. برای پیچاندن پیچ‌های خاص با شکاف‌های ضربدری در قسمت کلگی، از پیچ گوشتی مخصوص با نوک تیغه متناسب با این شکاف‌ها استفاده می‌شود. پیچ گوشتی سر فلیپس یا چهارسو متداول‌ترین پیچ گوشتی مخصوص پیچ‌هایی با شکاف‌های ضربدری است.

  جنس شفت یا شنک پیچ گوشتی از فولاد سخت بوده و نوک آن سخت شده تا سایش به حداقل برسد. دسته پیچ گوشتی نیز از چوب، فلز یا پلاستیک ساخته می‌شود. درصورتی‌که در پیچ گوشتی با شنک مستقیم امکان دسترسی به پیچ فراهم نباشد، از پیچ گوشتی افست استفاده می‌شود. پیچ گوشتی افست دسته ندارد اما حاوی شنکی است که هر دو انتهای آن ساختاری خمیده با زاویه قائمه دارند. یک راس تیغه در راستای شنک بوده و دیگری با زاویه قائمه نسبت به شنک قرار گرفته است. سری‌های پیچ گوشتی را می‌توان در یک مهاربند جا داد. مهاربند نوعی دسته خودکار است که با فشار به سمت سر پیچ می‌چرخد، یا درایوی است که در دریل برقی بسته می‌شود تا مته در آن قرار گیرد. برای استفاده از این ابزار به روشی ایمن باید نوک و سایز پیچ گوشتی را متناسب با کلگی پیچ انتخاب کنید. گاهی‌اوقات لازم است در ابتدا با دریل یا نوکِ ابزار یک سوراخ اولیه را در ماده مورد نظر ایجاد کنید. پس از آن، نوک پیچ گوشتی را در کلگی پیچ گذاشته و دسته آن را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. سپس روی دسته فشار وارد کنید تا نوک ابزار در کلگی پیچ محکم شود. در مرحله بعد، پیچ گوشتی را محکم بچرخانید و مطمئن شوید که پیچ موقع ورود به ماده مورد نظر صاف می‌ماند. دستتان را از پیچ دور نگه دارید تا در صورت لیزخوردن پیچ گوشتی از کلگی پیچ آسیب نبیند.

  انواع پیچ گوشتی

  اگر تابه‌حال به مغازه ابزارفروشی رفته باشید، حتما صدها پیچ گوشتی را در سبک‌ها و شکل و اندازه‌های متفاوت دیده‌اید. انتخاب نوع پیچ گوشتی به نوع کلگی پیچ مورد نظر بستگی دارد. نوک پیچ گوشتی وارد شیار موجود در کلگی پیچ شده و روی آن گشتاور اعمال می‌کند، سپس پیچ در جهت عقربه‌های ساعت یا خلاف آن می‌چرخد و باز یا بسته می‌شود. یک پیچ گوشتی معمولی دارای یک دسته در یک طرف و یک شفت و شیار در نوک آن از طرف دیگر بوده و نوک این ابزار روی شیار پیچ قرار می‌گیرد تا پیچ را به داخل مواد هدایت کند. انواع مختلفی از پیچ گوشتی‌ها با توجه به طراحی سرِ پیچ یا نوع شیار آن موجود هستند. پیچ گوشتی‌های برقی و شارژی کاربرد صنعتی دارند و پیچ گوشتی‌های دستی نیز در انواع مختلفی ارائه می‌شوند. پیچ گوشتی سر صاف یا سر شکاف دار همانطور که از نام آن پیدا است، دارای نوک شفت مسطح با یک شکاف است که وارد شکاف سر پیچ می‌شود. این نوع پیچ گوشتی به‌صورت دستی یا برقی به بازار عرضه می‌شود. پیچ گوشتی‌های فیلیپس یا چهارسو برای سر پیچ‌های با شکاف ضربدری مناسب هستند و ازآنجایی‌که در دنیای امروز از ابزار برقی بیشتر استفاده می‌شود، این نوع پیچ گوشتی اولین گام به سمت تولید پیچ گوشتی برقی برای صرفه جویی در زمان و انجام کارها با دقت و سرعت بیشتر بود. این پیچ گوشتی در قرن نوزدهم توسط هنری فیلیپس با هدف کاربرد پیچ گوشتی برقی در صنایع مختلف اختراع شد. پیچ گوشتی پوزیدریو برخلاف پیچ گوشتی فیلیپس دارای دو شیار ضربدری است که در زاویه 45 درجه نسبت به همدیگر قرار می‌گیرند. این نوع پیچ گوشتی بیشتر در اروپا طراحی و از آن استفاده می‌شود. پیچ گوشتی رابرتسون یا مربعی برای پیچ‌های با کلگی مربعی استفاده می‌شود. پیچ گوشتی تورکس یا ستاره‌ای نیز یکی از ابزارهای کاربردی برای تکنسین‌های خودرو بوده و دارای نوک ستاره‌ای با شش لوب گرد است. پیچ گوشتی شش‌گوش یا شش پر دارای شش لوب مستقیم مانند شش‌ضلعی بوده و از آن برای بستن بولت استفاده می‌شود. پیچ گوشتی جغجغه‌ای، مشتی، چکش خوار، آلن و ... از دیگر انواع پیچ گوشتی دستی هستند.

  برترین برندهای پیچ گوشتی

  برندهای رونیکس، نارکس، دامار، اینکو، بوش، شپخ، کرون، آروا، زیمبرگ، دی سی ای، ای جی پی و ... از جمله برندهای تولید و عرضه‌کننده انواع پیچ گوشتی هستند.

  خرید آنلاین پیچ گوشتی

  پیچ گوشتی یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که کاربردهای خانگی و صنعتی دارد و در هر جعبه ابزاری یافت می‌شود. برای خرید پیچ گوشتی می‌توانید با مراجعه حضوری به ابزارفروشی‌ها یا جستجوی اینترنتی و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. انواع پیچ‌گوشتی دستی، برقی و شارژی با برندها و مدل‌های متنوع در فروشگاه اینترنتی سازوکار و موجود هستند. قیمت پیچ گوشتی نیز برحسب برند و مدل آن متفاوت است. با توجه به نوع نیاز، مشخصات هر ابزار و برند و مدل منتخب می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش پیچ گوشتی استفاده کرده و ابزار مورد نظرتان را خریداری کنید.