X
X

نگه دارنده مخفی

مشبک لیست

9 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • نگهدارنده مخفی طبقه رولپلاک دار با طول بلند ایتالیانا فرامنتا مدل 1620803000
   ‎75,400 تومان
   • نگهدارنده مخفی طبقات حجیم تریاد xxl ایتالیانا فرامنتا مدل 1621701000 با براکت پشت
    ‎756,300 تومان
    • نگهدارنده مخفی طبقه رولپلاک دار قابل رگلاژ ایتالیانا فرامنتا مدل 1621005000
     ‎125,600 تومان
     • نگهدارنده مخفی طبقه رولپلاک دار ایتالیانا فرامنتا مدل 1620601000
      ‎52,200 تومان
      • نگهدارنده مخفی طبقات حجیم تریاد ایتالیانا فرامنتا مدل 1621501000 با براکت پشت
       ‎409,700 تومان
       • نگهدارنده مخفی طبقات حجیم تریاد ماکسی ایتالیانا فرامنتا مدل 1621601000 با براکت پشت
        ‎558,700 تومان
        • اتصال مخفی فیلی ایتالیانا فرامنتا مدل 11901010YA
         ‎83,600 تومان
         • نگهدارنده مخفی طبقه رولپلاک دار 14×140 مدل 1620802000
          ‎69,600 تومان
         • نگهدارنده مخفی طبقات حجیم تریاد مینی ایتالیانا فرامنتا مدل 1621401000 با براکت پشت
          اعلام قیمت و موجودی
         مشبک لیست

         9 آیتم ها

         در هر صفحه
         تنظیم بصورت صعودی

         نگهدارنده مخفی

         نگه دارنده‌ها دسته‌ای از یراق‌آلات پرکاربرد در کابینت سازی هستند که اگرچه اندازه‌ای کوچک دارند اما به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. نگهدارنده‌ها انواع مختلفی دارند و یکی از آن‌ها نگهدارنده‌های مخفی هستند. علت نامگذاری این نگهدارنده‌ها این است که درون کار قرار می‌گیرند و در ظاهر دیده نمی‌شوند. این نگه دارنده‌ها هستند که موجب می‌شوند قطعات کمد و کابینت مانند درها و طبقات، در جای خود محکم نگه می‌دارند. نگهدارنده‌‌ها اندازه‌ای کوچک دارند و بسیار سبک هستند. برای پی بردن به نقش اصلی نگهدارنده‌ها، یک کمد دیواری را تصور کنید که دارای چند طبقه است. نگهدارنده‌ها با اتصال به بدنه‌ی کمد سبب می‌شوند طبقات در جای خود قرار بگیرند. نگهدارنده‌ها تنها برای کمدها و کابینت‌ها استفاده نمی‌شوند، بلکه این یراق آلات کوچک برای یخچال‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.
         برای ایجاد هر اتصال به دیوار از نگهدارنده استفاده می‌شود. به این معنا که هنگامی که شما می‌خواهید یک قفسه یا طبقه را به دیوار اتصال دهید باید از نگهدارنده استفاده کنید. استفاده از نگهدارنده مخفی سبب می‌شود ظاهر کار شیک و زیبا دیده شود. در واقع این نوع اتصال از گونیا و نگدارنده طبقه تشیکل شده است. گونیا و نگهدارنده در اندازه‌های مختلف و در اشکال گوناگون ساخته می‌شوند. در کابینت سازی اتصال گونیا و نگهدارنده از مهمترین اتصالات به شمار می‌آید. به طوری که بدون داشتن این دو قطعه نمی‌توان طبقات کابینت را روی هم سوار کرد.

         انواع نگهدارنده مخفی

         نگهدارنده مخفی انواع مختلفی دارند. این نوع نگهدارنده در ابعاد و با جنس‌های مختلفی در بازار وجود دارد. هر کدام از این نگهدارنده‌ها با توجه به کاربردی که دارند برای اتصال طبقه به دیوار و یا ایجاد اتصال میان طبقات کمد و کابینت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

         بهترین برند نگهدارنده مخفی

         از بهترین برندهای نگه دارنده می‌توانیم به برند ایتالیانا فرامنتا اشاره کنیم. این برند انواع نگهدارنده مخفی را از متریال باکیفیت ساخته و با مکانیزم استاندارد روانه بازار می‌کند. دسته بندی انواع یراق‌آلات به گونه‌ای گسترده است که برندهای فعال زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند. با این حال برخی از این آن‌ها نسبت به دیگر برندها، از اعتبار بیشتری برخوردارند. دلیل این امر این است که این برندها یراق‌آلات خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت بالا، تولید می‌کنند.

         خرید نگهدارنده مخفی

         برای خرید نگهدارنده مخفی، ابتدا باید بدانید به چه نوع نگه دارنده‌ای احتیاج دارید و برای چه متریالی می‌خواهید از آن استفاده کنید. زیرا قیمت نگه دارنده به عوامل مختلفی بستگی دارند. با این حال اغلب نگه دارنده‌ها ارزان قیمت هستند و قیمت بالایی ندارند. برای خرید آنلاین نگهدارنده، فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع مناسبی است. سازوکار یک فروشگاه آنلاین فعال در حوزه فروش ابزار و یراق‌آلات است.

         قیمت نگهدارنده مخفی

         قیمت نگهدارنده مخفی با توجه به محصولی انتخابی شما، برند کالا، کیفیت و جنس آن و ... کاملا متفاوت است. بنابراین نمی‌توانیم عدد دقیقی را برای قیمت نگهدارنده مخفی بیان کنیم. با این حال اکثر نگهدارنده‌های مخفی قیمت کمی دارند. بدون شک هرچه جنس یک بست بهتر و برند آن معتبرتر باشند، قیمت آن نیز بیشتر است. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از کالاهایی که در دسته نگهدارنده مخفی قرار می‌گیرند، می‌توانید با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.