X
X

تراز لیزری

مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. تراز لیزری خطی 3 خط بوش مدل GLL 3 X
  اعلام قیمت و موجودی
 2. تراز ليزري تركيبي خطي - نقطه اي بوش GCL2-15
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تراز لیزری خطی- 2 خط بوش مدل GLL 2-20+BM3
  اعلام قیمت و موجودی
 4. تراز لیزری خطی- 3 خط 360 درجه بوشGLL3-80P+BM1 L-BOXX
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تراز لیزری 5 نقطه‌ای بوش مدل GPL 5
  اعلام قیمت و موجودی
 6. تراز لیزری ترکیبی خطی-نقطه‌ای بوش مدل GCL 2-15 G
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تراز لیزری خطی بوش مدل GLL 3-80
  اعلام قیمت و موجودی
 8. تراز کاشی و سرامیک بوش مدل 601015200
  اعلام قیمت و موجودی
 9. تراز لیزری خطی بوش مدل 0601063R02
  اعلام قیمت و موجودی
 10. تراز لیزری ترکیبی بوش مدل 0601066E02
  اعلام قیمت و موجودی
 11. تراز لیزری ترکیبی بوش مدل Universal Level 2
  اعلام قیمت و موجودی
 12. تراز لیزری خطی بوش مدل GLL 3-80 G
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

تراز لیزری

با پیشرفت علم و تکنولوژی ابزارهای اندازه گیری نیز پیشرفت چشمگیری داشته‌ اند. یکی از مهمترین ابزارهای اندازه گیری که در موارد مختلف از آن استفاده می‌شود، تراز لیزری است.

این تراز برای تراز کردن، اندازه گیری شیب و یا ایجاد آن و عمود کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در گذشته برای انجام بسیاری از امور اندازه گیری از ابزارهای قدیمی مانند شاغول استفاده می‌شد.

این ابزارها اگرچه کارایی داشتند اما دقت لازم را نداشتند. به همین دلیل ابزارهای دقیق و پیشرفته جایگزین آن‌ها شدند تا احتمال خطا بسیار کاهش یابد.

با استفاده از این تراز که با فناوری لیزر کار می‌کند می‌توان عملیات تراز کردن را به راحتی در یک مدت زمان کم انجام داد. بنابراین یکی از مهمترین ابزارهای اندازه گیری برای ساختمان سازی تراز لیزری است که از ایجاد خطاهای انسانی جلوگیری می‌کند.

انواع تراز لیزری

ترازهای لیزری در سه دسته طبقه بندی می‌شوند که هر یک ویژگی و کاربردهای دارند که با توجه به نوع کاربرد و نوع پروژه باید انتخاب شوند

تراز نقطه‌ ای یا نقطه ثابت

اولین دسته تراز نقطه‌ ای یا نقطه ثابت؛ این تراز از پایه‌ ای ترین نوع تراز است که برای انجام ساخت و سازهای ساده و محدود کاربرد دارد.

تراز ثابت

دسته دوم تراز ثابت است که با ایجاد خط، کار انجام می‌شود و برای بردهای کمتر از 60 متر استفاده می‌شود. این تراز نسبت به ترازهای نقطه‌ ای گران‌ تر هستند و دوام بیشتری دارند.

تراز چرخشی یا روتاری

سومین دسته در این گروه تراز چرخشی یا روتاری بوده که یک نقطه حول محور می‌چرخد و با سرعت بالا خط را تداعی می‌کند، این تراز برای بردهای 1000 متر مناسب‌ اند. 

قیمت تراز لیزری با لیزر سبز‌اند و پایه قیمت بالاتری نسبت به ترازهای ثابت دارند و برای پروژه‌های پیچیده در مکان‌های بزرگ مناسب‌اند. این تراز را باید روی سه‌پایه تنظیم کرد. این تراز دارای موتور چرخشی است که خط نور را اطراف کل آن ناحیه می‌چرخاند.

بهترین تراز لیزری 

با توجه به انواع متفاوت تراز لیزری اولین نکته برای خرید تراز لیزری توجه و شناخت انوع آن است. تمام ابزارهای اندازه‌ گیری موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و جز بهترین تراز لیزری هستند و همچنین دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارهای اندازه‌ گیری فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  تراز لیزری بوش (Bosch)، تراز لیزری رونیکس (Ronix)و تراز لیزری دی سی ای (DCA).

خرید تراز لیزری

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع ابزارهای اندازه‌گیری را گردآوری کرده است. برای خرید تراز لیزری می‌توانید پیش از خرید، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید.

خرید تراز لیزری که زیر مجموعه ابزارآلات اندازه‌ گیری است را می توانید با بهترین قیمت تراز لیزری و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

قیمت تراز لیزری

 قیمت تراز لیزری بستگی به نوع برند انتخابی شما و کیفیت محصول دارد . برای مثال قیمت تراز لیزری نور سبز با تراز لیزری خطی متفاوت می باشد. سازوکار فروشنده تراز لیزری قیمت مناسب با بهترین کیفیت می باشد .به شما پیشنهاد می کنیم محصولات تراز لیزری را که شامل

قیمت می باشند را مشاهده نمایید . سازوکار فروشنده تراز لیزری قیمت مناسب می باشد.