شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

بلوور

مشاهده به صورت مشبک لیست

46 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • کیسه مکنده شپخ مدل 3906301013
   اعلام قیمت و موجودی
   • % off 11
   بلوور (دمنده-مکنده) شارژی 20 ولت رونیکس مدل 8922
   بود ‎3,498,000 تومان قیمت ویژه ‎3,113,220 تومان
  • مکنده فارسی بر و اره میزی 1100 وات 10 کیلوگرمی شپخ مدل 4906302901 - HA1000
   اعلام قیمت و موجودی
  • دمنده 680 وات رونیکس مدل 1205
   اعلام قیمت و موجودی
  • مکنده تک قلو 1100 وات شپخ مدل 5906304901 - HD15
   اعلام قیمت و موجودی
  مشاهده به صورت مشبک لیست

  46 آیتم

  صفحه
  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  بلوور

  دستگاه دمنده و مکنده یا همان بلوور (Blower) یک دستگاه قدرتمند برای زمینه های شغلی تعمیرکاری، سرویس کاری، تمیز کاری و غیره بحساب می آید که می توان به کمک آن و با استفاده از قدرت دمندگی و یا مکندگی که برای این محصول در نظر گرفته شده است، هر نوع ماده و یا ذره ای را دفع و یا توسط دستگاه جذب نمود.  این ابزار که به دستگاه دمنده و مکنده هوا نیز معروف است، برای تمیز کردن گرد و غبار مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر این دستگاه، فوتک نیز می باشد که از نحوه عملکرد این دستگاه گرفته شده است. در واقع روش کار این وسیله به این صورت می باشد که با استفاده از فشار زیادی که ناشی از حرکت موتور این دستگاه است، هوا را به سمت شی مورد نظر هدایت کرده و تمامی گرد و غبار ایجاد شده بر روی آن را پاکسازی می کند. در واقع این دستگاه دو وظیفه اساسی دارد:

  دمندگی هوا با فشار بالا: که با استفاده از حرکت موتور، جریان هوا تولید شده و آن را بوسیله لوله تعبیه شده در ابزار با فشار زیاد به سمت خروجی هدایت می کند و به سطح مورد نظر می دمد و موجب تمیز شدن آن سطح از گرد و غبار می شود. در بازار ابزاهایی به نام دمنده برقی نیز موجود می باشد که فقط عمل دمندگی را انجام میدهند.

  مکش گرد و غبار: مانند یک جارو برقی عمل نموده و گرد و غبار را از روی سطح مورد نظر جمع آوری می کند. معمولا بلوور یک جایگاه نصب کیسه دارد که گرد و غبار و پسماند مکش شده در آن کیسه جمع آوری می شود.

  انواع بلوور یا دمنده

  با توجه به کاربری دمنده باید ابعاد و نوع آن را مشخص نمایید. البته این دستگاه بیش تر به صورت برقی می باشد. نوع برقی و شارژی هر دو دارای کلید الکترونیکی، تنظیم سرعت دمندگی و مکندگی و کلید قفل ایمنی می باشند. نام دیگری که برای این دستگاه مرسوم بوده دم برقی است.

  نکات مهم هنگام خرید دستگاه مکنده

  قدرت دستگاه، نوع کاربری، قابلیت کیسه جمع‌آوریو حجم هوای خروجی از مواردی هستند که در هنگام انتخاب و خرید دستگاه مکنده به آن توجه نمود. حجم هوای خروجی در ارتباط مستقیمی با توان موتوری محصول مورد نظر شما داشته و بدیهی است که هرچه توان دستگاه شما بالاتر باشد، حجم هوای خروجی تولید شده توسط آن نیز بیشتر خواهد بود.

   برند‌های بلوور

  با توجه به کاربردی که از دستگاه دمنده توقع دارید می توانید گزینه مناسبی را انتخاب کنید. برای این کار ابتدا باید درنظر داشته باشید دستگاهی که انتخاب می کنید چه کاربردی باید داشته باشد و از آن برای چه فعالیتی استفاده خواهید کرد. تمام دمنده‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب‌ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید دمنده و انواع ابزارآلات برقی وشارژی فعالیت دارند می توان به برند شناخته شده شپخ و رونیکس اشاره کرد. قیمت بلوور این برند مناسب و بازدهی بالایی دارد. 

  خرید آنلاین دستگاه بلوور

  فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع دمنده‌ها را گردآوری کرده است. فروش انواع بلوور با توجه به برندهای متنوع و مقایسه محصولات امری بسیار مهم و تخصصی است. تناسب خرید این نوع از دستگاه ها با فعالیت کاری شما است که امیدواریم با توجه به جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها ، به یک انتخاب مناسب و خریدی هوشمندانه دست پیدا نمایید.