X
X

لولا

مشبک لیست

125 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • لولا روکار آرام بند به همراه پایه 4سوراخ رونیا مدل RS-4PHS
   ‎21,000 تومان
   • لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل K8080 NO HD
    ‎3,197,700 تومان
    • لولا آرام بند توکار کلیپسی ویدا مدل VS-4PHS16
     ‎32,000 تومان
     • لولا آرام بند روکار کلیپسی ویدا مدل VS-4PHS0
      ‎32,000 تومان
      • لولای ارامبند روکار ویدا به همراه پایه 3D مدل VS-3DHS0
       ‎27,200 تومان
       • لولا مخفی درب چوبی کرونا کوبلنز مدل K2000 CSDXSX
        ‎8,100,000 تومان
        • لولا شیشه مینی توکار صامت مدل 103056
         امتیاز:
         100%
         ‎253,000 تومان
         • لولا آرام بند توکار به همراه پایه ثابت ویدا مدل VS-MPHS16
          ‎15,100 تومان
          • لولای استار بدون فنر توکار صامت مدل 10170062
           ‎16,600 تومان
           • لولای مخفی کرونا کوبلنز سری Atomika مدل K8080 CS
            ‎2,800,000 تومان
            • لولای مخفی کرونا کوبلنز سری Kubika مدل K6200
             ‎2,480,000 تومان
             • لولای مخفی کوبلنز مدل K2460 CS
              ‎3,145,000 تومان
             مشبک لیست

             125 آیتم

             صفحه
             در هر صفحه
             تنظیم بصورت صعودی

             لولا

             لولا یکی از مهمترین یراق‌ آلاتی است که در حوزه دکوراسیون و کابینت سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر بخواهیم کار این لولا کابینت را برای شما شبیه سازی کنیم، باید بگوییم در واقع مانند یک مفصل عمل می‌کند و موجب اتصال میان در و بدنه می‌شود. امروزه لولا و انواع آن از اجزای مهم در صنعت چوب به ویژه کابینت سازی به حساب می‌آیند به گونه‌ای که می‌توانیم انواع این محصول را در زمره یراق آلات پرفروش بیاوریم.

             انواع لولا 

             لولاها را با توجه به کاربردی که دارند، می‌توانیم در دو دسته‌ی لولای در ساختمان و لولای در کمد و کابینت، تقسیم بندی کنیم. البته شایان ذکر است که هر کدام از این موارد خود دارای انواع مختلفی هستند. در زیر انواع لولا شرح داده شده‌اند:

             لولای در ساختمان

             لولای در ساختمان به لولاهایی گفته می‌شود که برای اتصال میان چهارچوب و در ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. این لولاها دارای انواع مختلفی مانند لولای در تخت، لولای در قابلمه و لولای پاشنه هستند.

             لولا کابینت و کمد

             این نوع لولا که اتصال میان بدنه و در کابینت یا کمد را ممکن می‌سازند. از انواع لولا کابینت و کمد می‌توانیم به لولا گازور ، لولا شیشه، ساده، مخفی، زاویه دار، دو طرفه یا باد بزنی، فانتزی، لب به لب، متری و آرام بند اشاره کنیم.

             هر کدام از این محصولات با توجه به کاربردی که دارند در موارد مخصوص استفاده می‌شوند. لولای مخفی به آن دسته از لولاهایی اطلاق می‌شود که به صورت مخفی موجب اتصال در و بدنه کابینت یا کمد می‌شوند. لولای زاویه دار نیز محصولی است که به صورت زاویه دار نصب می‌شود تا بهترین اتصال را ایجاد کند.

             لازم است ذکر کنیم در ابتدا لولاها از تنوع کمتری برخوردار بودند و فقط در زمینه اتصالات در ساختمان از لولاها استفاده می‌شد. امروزه با رونق صنعت کمد و کابینت سازی، لولاها در انواع مختلفی تولید شده و کاربرد وسیع‌تری صنعت دکور و چوب دارند.

             لولا گازور

             پرکاربردترین نوع لولا برای اتصال میان بدنه و در کابینت، لولا گازور است. لولا گازور در دو نوع گازرو ساده و گازور آرام بند ساخته می‌ شود. گازور ساده در واقع ساده‌ ترین نوع لولاست که موجب اتصال ساده میان در و بدنه کابینت می‌شود.

             اگر در کابینت از جنس شیشه باشد، برای اتصال در و بدنه از گازور شیشه استفاده می‌شود تا در کابینت بدون کوچکترین آسیب باز و بسته شود.

             گازور آرام بند نیز کمک می‌کند تا هنگام باز و بسته شدن در کابینت از ایجاد صدای مهیب جلوگیری شود. هرچه کیفیت لولا گازور بیشتر باشد، باز و بسته کردن در کابینت راحت‌ تر و بدون صدا می‌شود.

             اصلی‌ ترین تفاوت میان گازور ساده و گازور آرام بند در نحوه‌ ی بسته شدن در کابینت است. مکانیزم گازور آرام بند به نحوی طراحی شده است که کمک می‌کند سرعت بسته شدن در کابنیت کنترل شده و صدایی تولید نشود.

             لولا آرامبند هم به صورت 2 پیچ و هم به صورت 4 پیچ در بازار موجود است که نوع 4 پیچ دارای مقاومت بیشتری است. با توجه به مواردی که گفتیم هنگام خرید لولا و یا تحقیق در رابطه با قیمت لولا می‌بایست به موارد بالا دقت داشته باشید.

             لولا مخفی 

             لولا های مخفی دارای دو جز و یک مفصل هستند . یکی از این جزها در بدنه است  و جز دیگر توی در قرار می‌گیرد و  این دو جز با  اتصال یک مفصل به یکدیگر متصل می‌شوند.

             وسایل جانبی لولا

             لولاها می‌ توانند وسایل جانبی نیز داشته باشند. اکثر این وسایل جانبی برای ایجاد نمای بهتر لولا به کار گرفته می‌شوند. البته برخی از وسایل جانبی لوله نیز برای استفاده‌ی راحت‌ تر به بازار یراق عرضه می‌شوند. مهمترین وسایل جانبی لولا عبارتند از چراغ، کاور، پایه و کاور در پیچ.

             لوازم یدکی لولا

             در برخی موارد ممکن است بعد از آن که لولای مورد نظر را نصب کردید، پایه و یا کاور لولا دچار آسیب دیدگی شود و یا به مرور زمان کیفیت اولیه خود را از دست بدهد. در چنین حالتی می‌توان از لوازم یدکی لولا استفاده نمود تا کیفیت مورد نظر حاصل شود.

             قیمت لولا و لوازم جانبی لولا

             لولا و لوازم یراق آلات در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردارند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. قیمت انواع لولا ، قیمت لولا درب چوبی ، لولای آرام بند و ...   با توجه به برندهای موجود و میزان کارایی متفاوت است.

             خرید لولا و لوازم جانبی

             با توجه به کاربرد و تنوع بالای لولاها برای خرید لولا ، خرید لولا فانتزی ،  آرام بند و ... و یا اطلاع از قیمت لولا، بهترین راه جستجو در میان فروشگاه‌های آنلاین است. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از فروشگاه‌های فعال در حوزه یراق آلات است که می‌تواند مرجع بسیار خوبی برای خرید انواع لولا باشد.

              

             مشاهده بیشتر