شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

دستگاه زبانه زن

دستگاه زبانه زن
مشاهده به صورت مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. زبانه زن سی ان سی دوطرفه MAS مدل MSZ2000
  تماس با 02162721
 2. زبانه زن سی ان سی MAS مدل MDK 3113B
  تماس با 02162721
 3. زبانه زن QCM مدل MX3810B
  تماس با 02162721
 4. دستگاه فاق و زبانه زن OAV مدل DAD115
  تماس با 02162721
مشاهده به صورت مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه زبانه زن

اتصال کام و زبانه یکی از بهترین روش‌های شناخته‌شده برای برقراری پیوندی قدرتمند بین دو قطعه چوبی بوده و همچنین یکی از قدیمی‌ترین روش‌هایی است که برای اتصال الوار مختلف به همدیگر از آن استفاده می‌شود. می‌توان گفت اتصال کام و زبانه تقریباً همیشه در زاویه 90 درجه انجام شده و بدون شک متداول‌ترین اتصالی است که در صنعت مبلمان و نجاری کاربرد گسترده‌ای دارد. به همین دلیل اتصال کام و زبانه به‌عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر و ضروری در پروژه‌های کار با چوب مورد توجه نجاران و صنعتگران این حوزه قرار می‌گیرد. این اتصال با قراردادن بخش زبانه در کام ایجاد می‌شود و درواقع ابتدا زبانه به ابعادی دقیقاً متناسب با کام در قطعه چوبی دیگر برش می‌خورد. برش این اتصالات قدرتمند به‌روش دستی چندان کار سخت و پیچیده‌ای نیست ولی توجه داشته باشید که ایجاد این اتصالات با کمک ابزارهای دستی نظیر اسکنه و پتک فرآیندی زمان‌بر است و موجب کاهش راندمان تولید می‌شود.

دستگاه‌های کم کن و زبانه زن در شرایطی که لازم است اتصالات کام و زبانه را با تعداد بالا برش بزنید و در عین حال باید کارتان را با دقت زیادی انجام دهید، به کمکتان می‌آیند. این دستگاه‌ها در ساده‌ترین شکل خود درست مانند خودِ اتصالات کام و زبانه به‌صورت دو دستگاه مجزا بخش‌های کام و زبانه را در قطعات چوبی و الوار ایجاد می‌کنند و سپس اتصال کام و زبانه بین قطعات مختلف برقرار می‌شود. دستگاه کم کن با استفاده از اسکنه و مته خاصی که دارد، فرورفتگی بخش کام را در قطعات چوبی با کیفیت بالا می‌کَند و کاتر دستگاه زبانه زن نیز بخش زبانه را با برشی دقیق و تمیز در انتهای قطعه‌ی دیگر برش می‌زند. تمام این عملیات ظرف چند ثانیه انجام می‌شود؛ بنابراین کاربرد دستگاه‌های زبانه زن و کم کن که از ماشین آلات مهم و کاربردی نجاری هستند، راه حل موثری برای ایجاد اتصال کام و زبانه با سرعت زیاد، دقت کامل و سهولت و راحتی بالا است. استفاده از دستگاه‌های زبانه زن در صنعت چوب و در ساخت سریع مبلمان، میز و صندلی، پانل، کابینت، قاب و درب کاملا ضروری به نظر می‌رسد.

انواع دستگاه زبانه زن

دستگاه‌های زبانه زن در انواع دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک PLC، همچنین در برندها و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند. تمام ماشین آلات نجاری به دو دسته یک طرفه و دو طرفه تقسیم‌بندی می‌شوند. این تقسیم‌بندی برمبنای فناوری مورد استفاده برای فرآوری چوب انجام می‌شود. انواع و طرح‌های بسیاری از این دستگاه برای اهداف خاص تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. بیشترین تقاضای دستگاه‌های زبانه زن برای ساخت قاب‌های پنجره و سازه‌های درب بوده، همچنین از کاترهای عمودی و افقی و اره‌های مخصوص در این دستگاه‌ها استفاده می‌شود. تقریباً تمام تولیدکنندگان بزرگ مبلمان در تلاش هستند تا از آخرین تجهیزات فرآوری چوب در گونه‌های مختلف استفاده کنند و بنابراین دستگاه‌های CNC اتوماتیک را در کارگاه‌های نجاری یا واحدهای تولیدی بزرگ‌تر خود نصب می‌کنند. تعویض ابزار برش و راه‌اندازی سیستم توسط اپراتور انجام شده و به حداقل زمان ممکن نیاز دارد. نهایتا این دستگاه‌ها بر حسب قدرت موتور اصلی، قابلیت زاویه‌پذیری، بیشترین عمق و عرض زبانه زنی، قطر شفت تیغه، توان موتور فیدر و ... انواع مختلفی دارند.

برترین برندهای دستگاه زبانه زن

برندهای مختلفی دستگاه زبانه زن را تولید کرده و به بازار صنایع چوب عرضه می‌کنند. او ای وی، مس و کیو سی ام نمونه‌هایی از این برندها هستند و دستگاه زبانه زن را در مدل‌ها و قابلیت‌های مختلف و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید می‌کنند.

خرید آنلاین دستگاه زبانه زن

دستگاه زبانه زن یکی از ماشین آلات پرکاربرد نجاری و صنعت مبلمان است که باید به‌صورت ترکیبی با دستگاه کم کن از آن استفاده شود تا بتوان اتصال کام و زبانه را در مرحله بعد بین قطعات چوبی ایجاد کرد. از این ماشین آلات به‌صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و در اشل صنعتی برای ساخت کابینت، مبلمان و در و پنجره استفاده می‌شود، بنابراین برای خرید دستگاه زبانه زن با توجه به حجم کار و انتظارتان از دستگاه و بودجه مورد نظرتان مدل و برند مناسب را انتخاب کنید. برای خرید و فروش دستگاه زبانه زن می‌توانید به روش‌های حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع دستگاه‌های زبانه زن با برندهای معتبر و عملکرد مناسب موجود هستند. برچسب قیمت دستگاه زبانه زن نیز در مدل‌های مختلف در فروشگاه اینترنتی سازوکار موجود است. با توجه به نوع نیاز، مشخصات فنی دستگاه، برند منتخب و حجم کار واحد صنعتی خود می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه زبانه زن مورد نظرتان را خریداری کنید.