X
X

کارواش خانگی

مشبک لیست

101 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. کارواش خانگی 105 بار دینامی زیمبرگ مدل PZH-8105
  اعلام قیمت و موجودی
 2. کارواش خانگی بوش مدل Advanced aquatak 150
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 3. کارواش 4 کاره رونیکس مدل RP-4100
  اعلام قیمت و موجودی
 4. کارواش صنعتی 100 بار دینامی 1400 وات رونیکس مدل RP-0100
  اعلام قیمت و موجودی
 5. کارواش صنعتی 1500 وات 100 بار اینکو مدل INGCO-HPWR15028
  اعلام قیمت و موجودی
 6. کارواش صنعتی 2200 وات شپخ مدل 5907702901 - HCE2200
  اعلام قیمت و موجودی
 7. کارواش صنعتی 100 بار دینامی با قابلیت مکش رونیکس مدل RP-0101C
  اعلام قیمت و موجودی
 8. کارواش صنعتی 1400 وات رونیکس مدل RP-U100C
  اعلام قیمت و موجودی
 9. کارواش صنعتی 100 بار دینامی رونیکس مدل RP-0100C
  اعلام قیمت و موجودی
 10. کارواش خانگی بوش مدل Easy aquatak 135
  اعلام قیمت و موجودی
 11. کارواش صنعتی 1400 وات رونیکس مدل RP-U100E
  اعلام قیمت و موجودی
 12. کارواش صنعتی 100 بار ذغالی 1400 وات رونیکس مدل RP-U100
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

101 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

کارواش خانگی

کارواش‌ خانگی به دستگاهی جمع و جور گفته می‌شود که عملیات شستشو را برای شما آسان می‌کند. شستن اتومبیل، حیاط خانه، پارکینگ، کارگاه و ... کاری پر زحمت و طولانی است که هزینه زیادی نیز برای شما ایجاد می‌نماید.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌هایی ساخته شده‌اند که زحمت و هزینه شما را کاهش داده و موجب صرفه جویی در زمان نیز می‌شوند. کارواش خانگی از این دستگاه‌های پرکاربرد است. برای تمیزکردن کثیفی، گردوغبار، گل‌ ولای، مایعاتِ پخش‌شده در خودرو و کثیفی‌های سطوحی که با دستمال قابل پاک‌ شدن نیستند، از آنها استفاده می‌شود.

فشار کارواش خانگی قابل تنظیم می باشد و به راحتی می توان از این دستگاه استفاده کرد .از دستگاه کارواش خانگی  که سیار است در مکان‌ های دیگری نظیر خانه، فروشگاه و کارگاه نیز برای تمیز کردن و پاک‌ سازی سطوح مختلف از جرم و گردوغبار استفاده می‌شود. از ویژگی خوب کارواش خانگی می توان به سیار بودن این کارواش اشاره کرد. زیرا می‌توان این کارواش را به مکان های مختلف حمل کرد.

کارواش خانگی یک دستگاه برقی است که باید با استفاده از کابل آن را به جریان برق مستقیم متصل کنید تا موتور دستگاه شروع به کار نماید. جریان آب از طریق یک ورودی به دستگاه وارد شده و سپس با شوینده درون مخزن ترکیب می‌شود. ترکیب به دست آمده با فشار بالا از طریق نازل خروجی به بیرون رانده شده و موجب تمیز شدن سطوح مورد نظر می‌گردد.

انواع کارواش خانگی 

کارواش‌های خانگی در ابعاد، توان، برند و ویژگی‌های جانبی با یکدیگر تفاوت دارند. با این حال کاروانش خانگی در دو نوع دینامی و ذغالی تولید و روانه بازار می‌شود.

کارواش خانگی دینامی

وظیفه اصلی موتور کارواش، به حرکت درآوردن پمپ آب موجود در دستگاه است. کارواش‌های دینامی قدرت بیشتر، طول عمر موتور بالاتر، زمان استراحت کمتر و صدای کمتری دارند. موتور این کارواش‌ها از نوع القایی و روتر آن‌ها سیم پیچی نشده است.

کارواش خانگی ذغالی

کارواش‌ها ذغالی با استفاده از ذغال کار می‌کنند. این کارواش‌ها طول عمر پایین، استراحت بین کار بیشتر، صدای بلندتری دارند و نسبت به کارواش‌های دینامی سبک‌تر هستند.

بهترین برندهای کارواش خانگی

برندهای کارواش خانگی رونیکس ، اینکو، کرون، بوش، دی سی ای، شپخ و ... از جمله برندهای معتبری هستند که انواع کارواش را در مدل‌ها و مشخصات فنی مختلف تولید و عرضه می‌کنند. قیمت دستگاه کارواش در هر مدل و برند و با توجه به نوع و میزان کارایی این ابزار متفاوت است.

قیمت کارواش خانگی

 قیمت کارواش خانگی به عوامل مختلفی مانند توان موتور دستگاه، میزان قدرت پاشش آب، نوع موتور، حجم مخزن، برند و ... بستگی دارد. هرچه توان دستگاه بیشتر باشد، می‌توان به صورت حرفه‌ای تر از آن استفاده کرد. بنابراین قیمت کارواش خانگی قوی به طبع بالاتر از مدل‌ها کم قدرت‌تر است. بنابراین نمی‌توانیم قیمت بهترین کارواش خانگی را به صورت دقیق بیان کنیم.

خرید کارواش خانگی

برای خرید کارواش خانگی یا خرید کارواش ماشین راه‌های مختلفی پیش روی شماست. در گام اول باید بسنجید که هدف شما از خرید دستگاه کاراوش چیست و برای شستشوی چه محیط یا چیزی به این دستگاه نیاز دارید.

سپس می‌توانید به صورت آنلاین و حضوری برای خرید دستگاه مورد نظرتان اقدام نمایید. در سازوکار لیست متنوعی از انواع کارواش خانگی با قدرت‌های گوناگون و با برندهای مختلف وجود دارد که بررسی آن‌ها می‌تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد.

مشاهده بیشتر