X
X

کارواش خانگی

مشبک لیست

11 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. کارواش خانگی بوش مدل Advanced aquatak 150
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 2. کارواش صنعتی 2200 وات شپخ مدل 5907702901 - HCE2200
  اعلام قیمت و موجودی
 3. کارواش خانگی بوش مدل Easy aquatak 135
  اعلام قیمت و موجودی
 4. کارواش خانگی بوش مدل Easy aquatak 120
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 5. کارواش خانگی 100 بار بوش مدل EASY AQUATAK 100
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 6. کارواش خانگی بوش مدل Easy aquatak 130
  اعلام قیمت و موجودی
 7. کارواش خانگی بوش مدل Easy aquatak 110
  اعلام قیمت و موجودی
 8. کارواش صنعتی 2400 وات شپخ مدل 5907705901 - HCE2400
  اعلام قیمت و موجودی
 9. کارواش صنعتی 1600 وات شپخ مدل 5907713903 - HCE1600
  اعلام قیمت و موجودی
 10. کارواش صنعتی 1500 وات شپخ مدل 5907703901 - HCE1500
  اعلام قیمت و موجودی
 11. کارواش صنعتی 2200 وات بوش مدل GHP 5-55
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

11 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

کارواش خانگی

کارواش‌ خانگی به دستگاهی جمع و جور گفته می‌شود که عملیات شستشو را برای شما آسان می‌کند. شستن اتومبیل، حیاط خانه، پارکینگ، کارگاه و ... کاری پر زحمت و طولانی است که هزینه زیادی نیز برای شما ایجاد می‌نماید.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌هایی ساخته شده‌اند که زحمت و هزینه شما را کاهش داده و موجب صرفه جویی در زمان نیز می‌شوند. کارواش خانگی از این دستگاه‌های پرکاربرد است. برای تمیزکردن کثیفی، گردوغبار، گل‌ ولای، مایعاتِ پخش‌شده در خودرو و کثیفی‌های سطوحی که با دستمال قابل پاک‌ شدن نیستند، از آنها استفاده می‌شود.

فشار کارواش خانگی قابل تنظیم می باشد و به راحتی می توان از این دستگاه استفاده کرد .از دستگاه کارواش خانگی  که سیار است در مکان‌ های دیگری نظیر خانه، فروشگاه و کارگاه نیز برای تمیز کردن و پاک‌ سازی سطوح مختلف از جرم و گردوغبار استفاده می‌شود. از ویژگی خوب کارواش خانگی می توان به سیار بودن این کارواش اشاره کرد. زیرا می‌توان این کارواش را به مکان های مختلف حمل کرد.

کارواش خانگی یک دستگاه برقی است که باید با استفاده از کابل آن را به جریان برق مستقیم متصل کنید تا موتور دستگاه شروع به کار نماید. جریان آب از طریق یک ورودی به دستگاه وارد شده و سپس با شوینده درون مخزن ترکیب می‌شود. ترکیب به دست آمده با فشار بالا از طریق نازل خروجی به بیرون رانده شده و موجب تمیز شدن سطوح مورد نظر می‌گردد.

انواع کارواش خانگی 

کارواش‌های خانگی در ابعاد، توان، برند و ویژگی‌های جانبی با یکدیگر تفاوت دارند. با این حال کاروانش خانگی در دو نوع دینامی و ذغالی تولید و روانه بازار می‌شود.

کارواش خانگی دینامی

وظیفه اصلی موتور کارواش، به حرکت درآوردن پمپ آب موجود در دستگاه است. کارواش‌های دینامی قدرت بیشتر، طول عمر موتور بالاتر، زمان استراحت کمتر و صدای کمتری دارند. موتور این کارواش‌ها از نوع القایی و روتر آن‌ها سیم پیچی نشده است.

کارواش خانگی ذغالی

کارواش‌ها ذغالی با استفاده از ذغال کار می‌کنند. این کارواش‌ها طول عمر پایین، استراحت بین کار بیشتر، صدای بلندتری دارند و نسبت به کارواش‌های دینامی سبک‌تر هستند.

بهترین برندهای کارواش خانگی

برندهای کارواش خانگی رونیکس ، اینکو، کرون، بوش، دی سی ای، شپخ و ... از جمله برندهای معتبری هستند که انواع کارواش را در مدل‌ها و مشخصات فنی مختلف تولید و عرضه می‌کنند. قیمت دستگاه کارواش در هر مدل و برند و با توجه به نوع و میزان کارایی این ابزار متفاوت است.

قیمت کارواش خانگی

 قیمت کارواش خانگی به عوامل مختلفی مانند توان موتور دستگاه، میزان قدرت پاشش آب، نوع موتور، حجم مخزن، برند و ... بستگی دارد. هرچه توان دستگاه بیشتر باشد، می‌توان به صورت حرفه‌ای تر از آن استفاده کرد. بنابراین قیمت کارواش خانگی قوی به طبع بالاتر از مدل‌ها کم قدرت‌تر است. بنابراین نمی‌توانیم قیمت بهترین کارواش خانگی را به صورت دقیق بیان کنیم.

خرید کارواش خانگی

برای خرید کارواش خانگی یا خرید کارواش ماشین راه‌های مختلفی پیش روی شماست. در گام اول باید بسنجید که هدف شما از خرید دستگاه کاراوش چیست و برای شستشوی چه محیط یا چیزی به این دستگاه نیاز دارید.

سپس می‌توانید به صورت آنلاین و حضوری برای خرید دستگاه مورد نظرتان اقدام نمایید. در سازوکار لیست متنوعی از انواع کارواش خانگی با قدرت‌های گوناگون و با برندهای مختلف وجود دارد که بررسی آن‌ها می‌تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد.