X
X

تیغه افقی بر

مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1222 VF*5
  اعلام قیمت و موجودی
 2. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S1542K*5
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تيغه اره همه كاره بوش مدل S 644 D
  اعلام قیمت و موجودی
 4. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 927 BEF*5
  اعلام قیمت و موجودی
 5. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1617 K*5
  اعلام قیمت و موجودی
 6. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1531 L*5
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تیغه اره همه کاره بوش مدل S922HF
  اعلام قیمت و موجودی
 8. تیغه افقی بر بوش مدل S 918 A
  اعلام قیمت و موجودی
 9. بسته 2 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 922 AF*2
  اعلام قیمت و موجودی
 10. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1111 K*5
  اعلام قیمت و موجودی
 11. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 617 K*5
  اعلام قیمت و موجودی
 12. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1227 BEF*5
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تیغه افقی بر یکی از کاربردی‌ ترین ابزار است که امکان ایجاد برش‌های با دقت بالا در مواد مختلفی مانند چوب، پلاستیک و فلز و... را فراهم می‌کند. انجام برش‌های درست و اصولی با این ابزار نیازمند استفاده از تیغه افقی بر مناسب است. عوامل مختلفی از جمله نوع و جنس تیغه و شکل دندانه‌ ها در انتخاب تیغه مناسب مؤثر است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

نوع شنک تیغه

شنک در واقع همان قسمت انتهایی تیغه است که درون اره افقی بر قرار می‌گیرد. شنک تیغه اره افقی در دو نوع T شکل و U شکل موجود است. تیغه‌ های T شنک با گذشت زمان بسیار رایج شده‌اند. خصوصا اگر از اره‌های افقی بر مدل جدید استفاده می‌کنید، همین نوع تیغه برای شما مناسب است.

جنس تیغه

تیغه‌ های افقی بر از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. در بسیاری از موارد جنس تیغه روی بدنه و بسته‌ بندی آن به صورت مخفف چاپ می‌شود. با توجه به جنس و شکل تیغه، می‌ توان آن را برای برش مواد مختلفی مانند چوب، فلز، پلاستیک و ... استفاده کرد.

تیغ اره افقی بر HCS

HSC مخفف High Carbon Steel به معنای فولاد پرکربن است. این تیغه‌ ها مقاومت خوبی در برابر خم شدن دارند. این نوع تیغه برای چوب‌ های نرم و پلاستیک‌ های سبک انتخابی مناسب است.

تیغ اره افقی بر HSS

HSS مخفف High Speed Steel بوده و فولاد تندبر است که برای ساخت مته‌ها نیز استفاده می‌شود. تیغه‌ های افقی بر ساخته شده از HSS توانایی برش مواد سخت مانند انواع فلز و آلومینیوم را دارند.

تیغ اره افقی بر BIM

BIM مخفف Bi-Material بوده و معمولاً ترکیبی از دو ماده HSS و HCS است. در این نوع تیغه، از HSS برای دندانه‌ ها و HCS برای بدنه اصلی تیغه استفاده می‌شود. با این روش می‌ توان ایرادات هر دو ماده را برطرف کرده و تیغه‌ای ایجاد کرد که بدون شکستن خم شده و بدون کند شدن دندانه‌ها مواد سخت را برش می‌دهد.

تیغ اره افقی برTC

TC مخفف Tungsten Carbide به معنای تنگستن کاربید است. تنگستن کاربید ماده‌ای بسیار سخت است که کاربردهای زیادی در ساخت ابزارآلات صنعتی دارد. تیغه‌های TC فقط از تنگستن کاربید ساخته نمی‌ شوند بلکه یا دندانه‌ های از جنس کاربید دارند یا اغلب لایه‌ ای از ذرات تنگستن کاربید روی لبه آنها به کار می‌رود. این نوع تیغه معمولاً برای برش مواد ساینده مانند کاشی‌ های حمام یا آشپزخانه، گچ برگ یا پلاستیک‌های تقویت شده استفاده می‌شود.

شکل دندانه‌ ها

شکل دندانه‌ های تیغه‌ های افقی بر تعیین می‌ کنند که سرعت و عملکرد تیغه چگونه است. یکی از مهم‌ ترین نکات این است که تعداد زیاد دندانه‌ ها باعث برش ظریف‌ تر اما کند تر و تعداد کم دندانه‌ ها باعث برش سریع‌ تر اما ناهموارتر می‌ شود.

جنس قطعه‌ ای که بر روی آن کار می‌ کنیم نیز نقش مهمی در انتخاب شکل تیغه ایفا می‌کند. تیغه‌ های افقی بر مخصوص فلز را می‌ توان با دندانه‌ های ظریف آنها شناسایی کرد. در حالی یک تیغه افقی مخصوص چوب‌های نرم، دندانه‌ های بزرگتری دارد که آن را قادر به برش سریع قطعات چوبی می‌کند.

خرید آنلاین تیغه افقی بر

مهم‌ ترین نکته هنگام خرید تیغه افقی بر، توجه به جنس و شکل تیغه و نوع کاربرد آن است. همچنین باید محصول موردنظر خود را از برندهای معتبر جهان خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی سازوکار علاوه بر علاوه بر انواع تیغه افقی بر، مجموعه کاملی از ابزار برشی و متعلقات مختلف آنها از بهترین و معتبرترین برندها را نیز عرضه کرده است. شما با مراجعه به صفحه محصولات می‌توانید به اطلاعات فنی کامل، عکس، نقد و بررسی و کاتالوگ محصولات دسترسی داشته باشید.

همچنین در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و دریافت مشاوره تخصصی می‌توانید با کارشناسان بخش فروش سازوکار تماس بگیرید.