X
X

تیغه افقی بر

مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. تیغه اره همه کاره بوش مدل S922HF
  اعلام قیمت و موجودی
 2. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1222 VF*5
  اعلام قیمت و موجودی
 3. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S1542K*5
  اعلام قیمت و موجودی
 4. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 927 BEF*5
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تيغه اره همه كاره بوش مدل S 644 D
  اعلام قیمت و موجودی
 6. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1227 BEF*5
  اعلام قیمت و موجودی
 7. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1617 K*5
  اعلام قیمت و موجودی
 8. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S1125 HBF*5
  اعلام قیمت و موجودی
 9. تیغه افقی بر بوش مدل S 918 A
  اعلام قیمت و موجودی
 10. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1125 VFR*5
  اعلام قیمت و موجودی
 11. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1111 K*5
  اعلام قیمت و موجودی
 12. بسته 5 عددی تیغه افقی بر بوش مدل S 1211 K*5
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تیغه افقی بر

تیغ اره افقی بر که در بازار ب نام تیغه افقی بر نیز شناخته می‌شود، یکی از کاربردی‌‌ترین ابزارآلات برشی است که امکان ایجاد برش‌های با دقت بالا در مواد مختلفی مانند چوب، پلاستیک و فلز و... را فراهم می‌کند. انجام برش‌های درست و اصولی با این ابزار نیازمند مهارت کافی است. علت نامگذاری این تیغه به این صورت است که هنگامی که این تیغه روی اره افقی بر نصب می‌شود، با حرکت رفت و برگشتی خود به صورت افقی عملیات برش را ممکن می‌سازد. عوامل مختلفی از جمله نوع و جنس تیغه و شکل دندانه‌‌ها در انتخاب تیغه مناسب مؤثر است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

نوع شنک تیغه

شنک در واقع همان قسمت انتهایی تیغه است که درون اره افقی بر قرار می‌گیرد. شنک تیغه اره افقی در دو نوع T شکل و U شکل موجود است. تیغه‌ های T شنک با گذشت زمان بسیار رایج شده‌اند. خصوصا اگر از اره‌های افقی بر مدل جدید استفاده می‌کنید، همین نوع تیغه برای شما مناسب است.

جنس تیغه

تیغه‌ های افقی بر از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. در بسیاری از موارد جنس تیغه روی بدنه و بسته‌ بندی آن به صورت مخفف چاپ می‌شود. با توجه به جنس و شکل تیغه، می‌ توان آن را برای برش مواد مختلفی مانند چوب، فلز، پلاستیک و ... استفاده کرد.

شکل دندانه‌ ها

شکل دندانه‌های تیغه‌‌های افقی بر تعیین می‌‌کنند که سرعت و عملکرد تیغه چگونه است. یکی از مهم‌ ترین نکات این است که تعداد زیاد دندانه‌ ها باعث برش ظریف‌‌تر اما کندتر و تعداد کم دندانه‌ها باعث برش سریع‌‌تر اما ناهموارتر می‌ شود.

جنس قطعه‌ای که بر روی آن کار می‌کنیم نیز نقش مهمی در انتخاب شکل تیغه ایفا می‌کند. تیغه‌های افقی بر مخصوص فلز را می‌ توان با دندانه‌های ظریف آنها شناسایی کرد. در حالی یک تیغه افقی مخصوص چوب‌های نرم، دندانه‌ های بزرگتری دارد که آن را قادر به برش سریع قطعات چوبی می‌کند.

انواع تیغ اره افقی بر

تیغ اره‌های افقی بر با توجه به نوع شنک تیغه و جنس تیغه می‌توانند دارای انواع مختلفی باشند. تیغه‌های افقی بر بر اساس نوع شنک تیغه در گروه قرار می‌گیرند. همچنین أنواع تیغ اره افقی بر بر اساس نوع تیغه را در ادامه شرح خواهیم داد.

تیغ اره افقی بر HCS

HSC مخفف High Carbon Steel به معنای فولاد پرکربن است. این تیغه‌ها مقاومت خوبی در برابر خم شدن دارند. این نوع تیغه برای چوب‌ های نرم و پلاستیک‌ های سبک انتخابی مناسب است.

تیغ اره افقی بر HSS

HSS مخفف High Speed Steel بوده و فولاد تندبر است که برای ساخت مته‌ها نیز استفاده می‌شود. تیغه‌ های افقی بر ساخته شده از HSS توانایی برش مواد سخت مانند انواع فلز و آلومینیوم را دارند.

تیغ اره افقی بر BIM

BIM مخفف Bi-Material بوده و معمولاً ترکیبی از دو ماده HSS و HCS است. در این نوع تیغه، از HSS برای دندانه‌ ها و HCS برای بدنه اصلی تیغه استفاده می‌شود. با این روش می‌ توان ایرادات هر دو ماده را برطرف کرده و تیغه‌ای ایجاد کرد که بدون شکستن خم شده و بدون کند شدن دندانه‌ها مواد سخت را برش می‌دهد.

تیغ اره افقی برTC

TC مخفف Tungsten Carbide به معنای تنگستن کاربید است. تنگستن کاربید ماده‌ای بسیار سخت است که کاربردهای زیادی در ساخت ابزارآلات صنعتی دارد. تیغه‌های TC فقط از تنگستن کاربید ساخته نمی‌ شوند بلکه یا دندانه‌ های از جنس کاربید دارند یا اغلب لایه‌ ای از ذرات تنگستن کاربید روی لبه آنها به کار می‌رود. این نوع تیغه معمولاً برای برش مواد ساینده مانند کاشی‌ های حمام یا آشپزخانه، گچ برگ یا پلاستیک‌های تقویت شده استفاده می‌شود.

خرید آنلاین تیغه افقی بر

مهم‌ ترین نکته هنگام خرید تیغه افقی بر، توجه به جنس و شکل تیغه و نوع کاربرد آن است. همچنین باید محصول موردنظر خود را از برندهای معتبر جهان خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی سازوکار علاوه بر انواع تیغه افقی بر، مجموعه کاملی از ابزار برشی و متعلقات مختلف آنها از بهترین و معتبرترین برندها را نیز عرضه کرده است. شما با مراجعه به صفحه محصولات می‌توانید به اطلاعات فنی کامل، عکس، نقد و بررسی و کاتالوگ محصولات دسترسی داشته باشید.

همچنین در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و دریافت مشاوره تخصصی می‌توانید با کارشناسان بخش فروش سازوکار تماس بگیرید.

قیمت تیغه افقی بر

قیمت تیغه افقی بر به پارامترهای گوناگونی مانند جنس تیغه، ابعاد، برند، تعداد دندانه‌ها و کاربرد آن بستگی دارد. این که با استفاده از تیغه افقی بر چه متریالی را می‌توانید برش دهید، نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت آن دارد.  همچنین در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و دریافت مشاوره تخصصی می‌توانید با کارشناسان بخش فروش سازوکار تماس حاصل نمایید.

 

مشاهده بیشتر