X
X

چسب pvc

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

چسب PVC

چسب پی وی سی که به عنوان سیمان حلال نیز شناخته می شود، یک حلال شیمیایی است که سطح لوله پی وی سی را ذوب می کند. هنگامی که این چسب روی لوله و اتصالات اعمال می‌شود، یک لایه نازک را ذوب می‌کند که در نتیجه این امر اتصال پی وی سی و لوله‌ها به صورت مستحکم در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و یک مهر و موم بدون درز ضد آب را تشکیل می دهد. از این چسب برای اتصال قطعات پی وی سی به یکدیگر استفاده می‌شود. پی وی سی نوعی پلاستیک بسیار مستحکم و قوی است که امروزه به صورت گسترده در ساختمان سازی مورد استفاده واقع می‌شود. لوله‌های پی وی سی معمولاً برای آبیاری و همچنین مصارف فاضلاب استفاده می‌شوند. در برخی موارد تعمیرات ساده لوله پی وی سی کافی نخواهد بود و باید قطعه‌ای را تعویض کنید. هنگام کار با لوله‌های آب، قبل از شروع تعمیرات، باید آب را از شبکه اصلی قطع کنید.

انواع چسب PVC

انواع چسب PVC  مورد استفاده قرار می‌گیرند تا در واقع ساختار خود لوله پی وی سی را ذوب کرده، بعد از خشک شدن آن را سخت می‌کنند تا لوله‌ها و اتصالات را از نظر شیمیایی به یکدیگر جوش دهند. حلال‌هایی که به طور موثر پی وی سی را نرم می‌کنند روی CPVC موثر نیستند و بالعکس. شما می‌توانید از چسب PVC برای کاربردهای مختلف لوله کشی مانند رفع نشتی و پر کردن شکاف‌های کوچک،، اتصال لوله و اتصالات پی وی سی، تعمیرات موقت پی وی سی و تعمیرات دائمی پی وی سی استفاده نمایید.
چسب پی وی سی انواع مختلفی دارد که مناسب شرایط مختلف هستند. هر نوع چسب پی وی سی کاربرد خاصی دارد و استفاده از سیمان پی وی سی اشتباه برای هر لوله پی وی سی ایده خوبی نیست. انواع مختلف چسب پی وی سی از نظر ضخامت، رنگ و مدت زمان خشک شدن متفاوت هستند.

بهترین برندهای چسب PVC

با توجه به انواع متفاوت چسب و کاربردهای گوناگون آن‌ها، انتخاب این محصول نیازمند دقت و حساسیت زیادی است. برندهای زیادی در بازار چسب ایران فعالیت می‌کنند که انواع چسب PVC را با کیفیت‌های گوناگون به بازار عرضه می‌کنند. در این بین برخی از برندها به دلیل کیفیت بالای چسب‌هایشان در زمره بهترین‌ها قرار دارند. از بهترین برندهای چسب PVC می‌توانیم به برندهای سینا و تانگیت اشاره کنیم.

خرید چسب PVC

اگر مشکل فعلی لوله کشی و اتصالات پی وی سی خود را شناسایی کرده اید، چالش بعدی یافتن مواد مناسب برای رفع آن است. برای نصب و تعمیر لوله‌های پی وی سی، معمولاً به نوع صحیح چسب PVC یا سیمان حلال نیاز دارید، در غیر این صورت اتصال تازه ترمیم شده ممکن است در برابر ساییدگی مقاوم نباشد.
هنگام خرید چسب پی وی سی یا باید از مناسب بودن آن برای لوله کشی پی وی سی اطمینان حاصل کرد. در فروشگاه اینترنتی سازوکار لیست متنوعی از انواع چسب پی وی سی با حجم‌ها و کاربردهای مختلف وجود دارد که می‌توانید چسب مناسب و مورد نیاز خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

قیمت چسب PVC

چسب‌های PVC از برندهای مختلفی در بازار وجود دارند. قیمت هر کدام از این چسب‌ها با توجه به برند، حجم چسب و کیفیت آن با یکدیگر متفاوت است. اگر قصد خرید چسب PVC را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به جای قیمت، به کیفیت و قدرت چسبندگی آن دقت داشته باشید. با این حال جهت اطلاع از قیمت دقیق چسب PVC می‌توانید با کارشناسان فروش چسب سازوکار ارتباط برقرار نمایید.
مشاهده بیشتر