X
X

دستگاه دوخت روکش

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. دوخت روکش MAS مدل MH1114
  اعلام قیمت و موجودی
 2. دستگاه دوخت روکش چوب CASADEI مدل Z1000
  اعلام قیمت و موجودی
 3. دستگاه دوخت روکش طبیعی CASADEI مدل Z650i
  اعلام قیمت و موجودی
 4. دستگاه دوخت روکش CASADEI مدل LINEA1250PLUS
  اعلام قیمت و موجودی
 5. دستگاه دوخت روکش چوب CASADEI مدل Z650
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

دستگاه دوخت روکش

دستگاه دوخت روکش یکی از ماشین آلات نجاری است و با استفاده از چسب می‌تواند دو روکش کوچک چوبی را به صورت یک‌ تکه درآورد. دستگاه دوخت روکش کاربرد گسترده‌ای در صنعت مبلمان و تخته لایه دارد. در این دستگاه، روکش‌های چوبی در ابعاد و اندازه‌های مختلف از عرض در کنار هم قرار می‌گیرند، با نخ‌های حرارتی و چسب هات ملت به هم متصل می‌شوند و به‌صورت یک روکش یکپارچه در می‌آیند. سپس مراحل بعدی تولید محصولات چوبی آسان‌تر می‌شود. دستگاه طوری طراحی شده است که اپراتور می‌تواند تمام فرآیند را کنترل کند. به طور کلی کاربرد دستگاه دوخت روکش موجب صرفه‌جویی در زمان و افزایش راندمان می‌شود. طول، ضخامت و شکل روکش‌های چوبی به ضخامت اولیه 1.0- 0.4 میلی‌متر پس از خشک‌شدن تغییر می‌کند.

دستگاه دوخت روکش می‌تواند عرض، ضخامت، حفره‌های موجود در روکش، بخش‌های چسب‌خورده و برش‌های طولی روکش را تشخیص داده و روکش را با اندازه‌های مختلف به‌صورت یک ورق کامل درآورد. دستگاه دوخت روکش حاوی یک هویه مورب و یک پرس داغ نواری است. نهایتا در این دستگاه پس از اتصال و دوخت با چسب و نخ‌های حرارتی و فشار پرس، ورق یکپارچه و بزرگ‌تری از روکش با ویژگی‌های مشخصی ساخته می‌شود. این دستگاه برای چسباندن روکش‌های گونه‌های مختلف چوبی به همدیگر محدودیتی ندارد. دستگاه دوخت روکش عملکرد ساده‌ای داشته، کم‌ سروصدا است و گردوغبار اضافی طی فرآیند را به‌خوبی حذف می‌کند. روکش‌هایی که با این دستگاه‌ها به هم دوخته می‌شوند نیز صاف و محکم هستند. کاربرد این دستگاه موجب استفاده بهینه از مواد شده، هزینه مواد و ضایعات چوبی را کاهش داده و موجب بهبود کیفیت محصول می‌شود. این دستگاه انتخاب مناسبی برای واحدهای تولیدی صنعت چوب بوده و موجب افزایش بهره‌وری آنها می‌شود.

انواع دستگاه دوخت روکش

انواع دستگاه‌های دوخت روکش در برندها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و با توجه به تنظیمات الکترونیکی دما، طول میز، حداقل و حداکثر ضخامت روکش قابل استفاده درآنها، عرض کارگیر، سرعت تغذیه، فشار هوای مصرفی و عملیاتی و ... عملکرد متفاوتی دارند. کاربرد دستگاه‌های اتوماتیک دوخت روکش موجب صرفه‌جویی در نیروی کار می‌شود. ضخامت روکش‌ها در این دستگاه‌ها قابل کنترل بوده و همپوشانی و اتصال مقاومی بین روکش‌های دوخته‌شده ایجاد می‌شود. استفاده از نخ‌های حرارتی مقاوم به خمش در انواع مختلف این دستگاه موجب افزایش استحکام کششی در جهت افقی شده و به انعطاف‌پذیری بیشتر محصول کمک می‌کند.

برترین برندهای دستگاه دوخت روکش

دستگاه دوخت روکش در برندهایی نظیر اینویتور، مس، کسدایی و در مدل‌های متنوعی تولید می‌شود. درجه حرارت دستگاه‌ها و سرعت دوخت با توجه به حجم کار روزانه کارگاه یا واحد تولیدی تعیین می‌شود. قیمت دستگاه دوخت روکش در برندها و مدل‌های مختلف و با توجه به درجه اتوماسیون دستگاه متفاوت است. برای خرید دستگاه دوخت روکش با توجه به نوع نیاز، حجم کار روزانه، انتظارتان از دستگاه و بودجه مورد نظرتان تصمیم‌گیری کنید.

خرید آنلاین دستگاه دوخت روکش

کاربرد دستگاه دوخت روکش در کارگاه‌های نجاری و واحدهای تولیدی صنعت چوب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای خرید و فروش دستگاه‌ دوخت روکش می‌توانید با مراجعه حضوری یا جستجوی آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع مدل‌های دستگاه دوخت روکش با برندهای معتبر و خدمات پس از فروش مناسب موجود هستند. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، مشخصات فنی و دقیق هر دستگاه، برند و مدل، کاربرد مورد نظر و استعلام قیمت می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه دوخت روکش مناسب واحد صنعتی خود را خریداری کنید.