X
X

بادپاش

11 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • ست بادپاش و درجه باد کارگاهی دیجیتال شپخ مدل 7906100736
   ‎1,700,000 تومان

  11 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  بادپاش

  اگر سروکاری در صنعت نجاری، کارخانجات تولیدی و تعمیرگاه‌های اتومبیل داشته باشید حتما به اهمیت برخی از ابزارآلات واقف خواهید بود. یکی از این ابزارها بادپاش نام دارد که غالبا برای تمیز کردن سطوح و اجسام به کاربرده می‌شود. با استفاده از بادپاش دیگر نیازی به تمیزکننده‌های دیگری که سختی‌ها و دردسرهای خاص خودشان را دارند نخواهید داشت. این ابزار همراه با کمپرسور جریان باد را به صورت متمرکز ایجاد می‌کند و معمولا در تعمیرگاه‌های اتومبیل برای تمیز کردن اجزاء خودرو از جمله فیلتر و موتور آن به کار می‌رود.

  انواع بادپاش بادی

  بادپاش به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی در بسیاری از کارگاه‌ها و تعمیرگاه‌های کوچک و بزرگ صنعتی در انواع مختلفی در بازار موجود است. یکی از تفاوت‌های این خانواده از ابزار در نوع نازل آن است که به شکل نازل بلند و نازل کوتاه عرضه شده است. اگر بخواهیم انواع گونه‌های بادپاش را ذکر کنیم ابتدا به نوع نازل آن که به شکل نازل بلند و کوتاه عرضه می‌شود و سپس به جنس بدنه آن اشاره خواهیم کرد که در انواع پلاستیکی و فلزی تولید شده است.یکی از نکاتی که در رابطه با این ابزار بادی برای اپراتور مهم است حداکثر فشار باد قابل تحمل آن است. حداکثر خروجی فش هوای بادپاش در اکثریت موارد 180 psi بوده که در بیشتر موارد از قابلیت تنظیم فشار نیز برخوردار است.

  بادپاش درانواع نازل بلند و کوتاه در بازار موجود است که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارد. بادپاش نازل کوتاه برای پاک کردن سطوح وسیع و نازل بلند برای تمیز کردن سطوحی مانند اجزاء داخلی خودرو و تجهیزاتی که دسترسی به آن‌ها آسان نیست به کار می‌رود. کاربرد دیگری که این ابزار علاوه  بر تمیز کردن دارد، خشک کردن سطوح و اجسام مختلف است.

   برندهای بادپاش بادی

  ابزار بادی از جمله محصولاتی است که کارخانجات زیادی به تولید و عرضه آن به بازار جهانی می‌پردازند. در میان برترین برندهای تولیدکننده بادپاش می‌توان به مواردی چون رونیکس، جی ای وی، شپخ و... اشاره کرد. این برندهای نام آشنا با تمرکز بر سطح کیفی محصولات خود جایگاه برتری را نسبت به رقبا در بازار جهانی به دست آورده‌اند. علاوه بر تضمین کیفیت، قیمت بادپاش بادی تولید شده توسط این برندها کاملا منصفانه و مناسب است.

  خرید بادپاش بادی

  شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش انواع ابزار بادی از جمله فروش بادپاش بادی با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. به راحتی می‌توانید از این سایت فروشگاهی با کمک کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین اقدام به خرید بادپاش بادی موردنظر خود کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع بادپاش از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

  قیمت بادپاش بادی

  قیمت بادپاش بادی به دلایل مختلفی مانند جنس بدنه، نوع نازل دستگاه و برند آن بستگی دارد. با این حال شما می‌توانید متناسب با نیازی که دارید یک بادپاش کاربردی را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی سازوکار انتخاب نمایید. در صورتی که به اطلاعات دقیق در رابطه با هر مدل بادپاش نیاز دارید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

  مشاهده بیشتر