X
X

پیستوله برقی

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. پیستوله رنگ ایرلس برقی 750 وات شپخ مدل 5906002901 - ACS3000
  اعلام قیمت و موجودی
 2. پیستوله رنگ پاش برقی بوش مدل PFS 3000-2 
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 3. پیستوله رنگ پاش برقی 410 وات بوش مدل PFS 1000
  اعلام قیمت و موجودی
 4. پیستوله رنگ پاش برقی بوش مدل PFS 2000 
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 5. پیستوله برقی بوش PFS 5000 E
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

پیستوله برقی

برای محافظت از خانه یا ساختمانتان در برابر عوامل محیطی و طبیعی باید آن را رنگ‌آمیزی کنید. با کاربرد پیستوله برقی می‌توانید این کار را سریع‌تر و آسان‌تر انجام دهید. استفاده از این ابزار باعث می‌شود زمان کمتری را صرف پروژه رنگ‌آمیزی ساختمان کرده و نهایتا پرداختی صاف و یکدست در سطح کار ایجاد کنید. رنگ پاش یا پیستوله برقی با پودری‌کردن رنگ و اسپری آن روی سطوح مختلف باعث می‌شود پرداختی عالی و بدون ‌نقص روی سطح کار ایجاد شود. در مجموع فرقی نمی‌کند از چه ابزاری برای رنگ‌آمیزی نمای بیرونی یا داخلی ساختمان استفاده می‌کنید؛ چه از اسپری استفاده کنید یا از قلم مو یا غلتک، انجام این کار تا حدی دشوار است. اما در بیشتر موارد، استفاده از پیستوله برقی یا رنگ پاش آسان‌تر از قلم مو یا غلتک بوده و سرعت انجام کار با این ابزار نیز بیشتر است. از پیستوله برقی در کاربردهایی نظیر رنگ‌کاری خودرو، نرده‌ها و حصارها، رنگ‌آمیزی قطعات چوبی و مبلمان و ... استفاده می‌شود.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از پیستوله برقی این است که سرعت انجام عملیات رنگ‌کاری با این ابزار بسیار بالا بوده و به محض آماده‌سازی ابزار می‌توان رنگ‌آمیزی سطوح مختلف را با سرعت و دقت بالایی انجام داد. یکی دیگر از مزایای کاربرد پیستوله برقی این است که اگر در ساختمانتان موانع زیادی از قبیل لوله‌، پوشش، توفال و تخته‌های چوبی موجود باشند، استفاده از این ابزار روش موثری برای رنگ‌کردن این قطعات خواهد بود. همچنین اگر مشغول کار برروی پروژه بزرگی هستید، استفاده از قلم مو روش خوبی برای پرکردن و پوشش‌دادن کامل جزئیات نبوده و در مجموع استفاده از پیستوله برقی در مقایسه با قلم مو یا غلتک باعث توزیع یکنواخت‌تر رنگ می‌شود.

نحوه کار به این صورت است که قبل از شروع به کار با این ابزار از تجهیزات پوششی مناسب استفاده کنید تا پوست و مو و لباستان رنگی نشود. سپس بخش‌هایی را که نمی‌خواهید رنگی شوند، بپوشانید. در مرحله بعد رنگتان را مخلوط کنید. حلال مناسبی را انتخاب کرده و پیستوله را با آن پر کنید. کمترین میزان تنظیم پیستوله را برای پاشش حلال انتخاب کنید. در مرحله بعد قیف ابزار را جدا کرده و آن را با رنگی که مخلوط کرده‌اید پر کنید. اگر پیستوله بزرگ است می‌توانید لوله قیف را در محفظه آن قرار داده و سپس نوک نازل را داخل تفنگ نصب کنید. نوک نازل در بخش جلوی تفنگ رنگ‌پاش به داخل یک سوراخ می‌چرخد و بیشتر رنگ‌پاش‌ها نوک‌های قابل تعویض دارند. همچنین در آنها از یک سیستم شماره‌گذاری آسان با رمزگشایی ساده استفاده می‌شود. معمولا 50% عرض اسپری با شماره اول بیان شده و اندازه دهانه نیز با اعداد دیگر مشخص می‌شود. برای اینکه سطح کار صاف و یکنواخت شود، نازل را زیاد از دیوار دور نگه ندارید و تلاش کنید تا این فاصله را در محدوده 45- 30 سانتی‌متر حفظ کنید. سپس کارتان را از لبه دیوارها شروع کرده و ابزار را پس از اتمام کار رنگ‌آمیزی به‌طور کامل تمیز کنید و در مرحله بعد رنگ اضافی را از پیستوله به قوطی رنگ برگردانید. برای تمیزکردن پیستوله نیز از آب یا تینر استفاده کنید.

انواع پیستوله برقی

برای انتخاب و خرید پیستوله برقی با توجه به سیستم پاشش رنگ در آنها چند گزینه پیشِ رو دارید: بدون هوا یا ایرلس، هوای فشرده و HVLP. لازم به ذکر است با توجه به شغل و سطح تخصصتان از انواع مناسب پیستوله استفاده کنید. هریک از انواع پیستوله حاوی مخزنی برای رنگ منتخب بوده و در آنها از روش‌های خاصی برای به جلوراندن مایع رنگ از مخزن و نازل به سطح مورد نظر استفاده می‌شود. در رنگ‌پاش‌های ایرلس از پمپ الکتریکی استفاده شده و فشار بسیار بالایی به مخزن رنگ وارد می‌شود. معمولا از نازل‌های ایرلس با انواع نوک برای رنگ‌کردن چوب استفاده می‌شود. همچنین این نازل‌ها برای موادی نظیر جلا، لاک و مایعات چسبناک‌تری نظیر رنگ لاتکس مناسب هستند. در رنگ‌پاش‌هایی که با استفاده از سیستم هوای فشرده کار می‌کنند، پوششی صاف و یکدستی روی سطوح کار ایجاد می‌شود. کار با این سیستم برای افراد مبتدی مناسب بوده و این پیستوله‌ها به معنای واقعی کلمه بدون خطا هستند. در سیستم HVLP از حجم ثابتی از هوا استفاده می‌شود تا رنگ از تفنگ رنگ‌پاش به سطح مورد نظر هدایت شود. این پیستوله‌ها پرطرفدار هستند، چراکه کنترل فشار پایین‌تر راحت‌تر بوده و ضایعات کمتری ایجاد می‌شود. سیستم LVLP برعکس HVLP بوده و از حجم کمی از هوا در آن استفاده می‌شود.

برترین برندهای پیستوله برقی

برندهای بوش و شپخ انواع پیستوله برقی را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. برای خرید پیستوله برقی می‌توانید با مطالعه مشخصات فنی این ابزار در برندهای مختلف به فروشگاه‌های اینترنتی مراجعه کنید و برحسب کاربرد مورد نظرتان و قیمت پیستوله برقی در مدل مورد نظر انتخاب مناسبی داشته باشید.

خرید آنلاین پیستوله برقی

پیستوله برقی یکی از ابزارهای پرکاربرد است که برای رنگ‌پاشی سطوحی از قبیل دیوار، بدنه خودرو، قطعات چوبی و ... از آن استفاده می‌شود. جهت خرید پیستوله برقی با مراجعه حضوری یا جستجوی آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی برای این کار اقدام کنید. انواع پیستوله برقی در فروشگاه اینترنتی سازوکار با برندهای معتبر موجود بوده و می‌توانید با توجه به مشخصات فنی هر ابزار و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش پیستوله برقی برای خرید آنها اقدام کنید.