X
X

سنگ تیز کن

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • سنگ تیزکن نارکس مدل 895002
   ‎297,000 تومان
   • سنگ روغن نارکس مدل 895100
    ‎607,000 تومان
   مشبک لیست

   2 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   سنگ تیز کن

   سنگ تیز کن که به آن سنگ نفت هم گفته می‌شود، وسیله‌ای است که برای تیز کردن انواع چاقو، قیچی، تیغه و بسیاری دیگر از ابزارهای برش استفاده می‌شود. از آنجا که در هر کارگاهی ابزار برش وجود دارد، نیاز بهخرید سنگ تیز کن یکی از ضروری‌ترین کارهای هر کارگاهی به شمار می‌رود. معمولا سطحسنگ تیز کن به صورتی دانه‌بندی شده است که بتواند تیغه‌ی مورد نظر را کاملا صاف و صیقلی کند و به همین دلیل زبری و نرمیسنگ تیز کن از مش 300 تا 1000 در نظر گرفته شده است. 

   انواع سنگ تیز کن

   سنگ تیز کن‌ها معمولا از موادی ساخته می‌شوند که زبری و درجه سختی مختلفی داشته باشند. به همین دلیل می‌توان این ابزار را به دو نوعسنگ تیز کن نرم و سخت تقسیم کرد. خرید وفروش سنگ تیز کن در بازار بر همین اساس انجام می‌شود و مصرف کنندگان متناسب با نیاز خود از مدل‌های سخت یا نرم آن استفاده می‌کنند. دانستن این نکته  هم ضروری است کهسنگ تیز کن با درجه سختی پایین زبر است وسنگ تیز کن با درجه سختی بالا نرم به حساب می‌آید.

   برندهای سنگ تیز کن

   اگر بخواهیم به برخی از مهم‌ترین برندهای تولیدکننده‌یسنگ تیز کن اشاره کنیم باید از شرکت‌های کنزاکس (Kenzax)، کاربراندوم (CARBORUNDUM)، نارکس (Narex) و هانیکو (HANICO) نام ببریم. طبیعتاقیمت سنگ تیز کن هر یک از این برندها با یکدیگر متفاوت است و هنگام خرید باید به این موضوع توجه کرد.

   خرید آنلاین سنگ تیز کن

   خرید آنلاین سنگ تیز کن برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.