X
X

جا لباسی

مشبک لیست

71 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. رک ریلی جای شلوار سایز 36 سانت هایگلد مدل HGD-703502
  اعلام قیمت و موجودی
 2. رک ریلی جای شلوار سایز 90 سانت هایگلد مدل HGD-703724
  اعلام قیمت و موجودی
 3. سینی مشبک ریلی جای کمربند و کراوات رنگ مشکی ABS سایز 90 فانتونی مدل J212
  اعلام قیمت و موجودی
 4. رک ریلی جای شلوار داخل کمد رنگ سفید طرح ایتالین سایز 60فانتونی مدل J523
  اعلام قیمت و موجودی
 5. رک ریلی جای شلوار داخل کمد لباس رنگ سفید ABS سایز 60فانتونی مدل J223
  اعلام قیمت و موجودی
 6. کشو ریلی شیشه ای داخل کمد رنگ سفید طرح ایتالین سایز 45 فانتونی مدل J505
  اعلام قیمت و موجودی
 7. باکس ریلی داخل کمد لباس با فریم چرم رنگ شتری سایز 60 فانتونی مدل J608
  اعلام قیمت و موجودی
 8. سینی مشبک ریلی داخل کمد لباس با فریم چرم رنگ دودی سایز 60 فانتونی مدل J624
  اعلام قیمت و موجودی
 9. باکس چرمی داخل کمد لباس رنگ موکا سایز L52×W37×H24 فانتونی مدل J663
  اعلام قیمت و موجودی
 10. سینی مشبک ریلی جای کمربند و کراوات رنگ مشکی مخمل سایز 120 فانتونی مدل J316
  اعلام قیمت و موجودی
 11. رک ریلی جای شلوار داخل کمد لباس رنگ سفید ABS سایز 90فانتونی مدل J224
  اعلام قیمت و موجودی
 12. رک ریلی جای شلوار داخل کمد رنگ سفید طرح ایتالین سایز 90فانتونی مدل J524
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

71 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

جا لباسی

یکی از کاربردی‌ ترین اکسسوری‌ هایی که در اتاق خواب و منازل و یا فروشگاه‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، جا لباسی است. بدون رخت آویز و جا لباسی نمی‌توان نظم و چینش مرتبی برای لباس‌ها ایجاد کرد.

اگر می‌خواهید به اهمیت یک جا لباسی در منزل پی ببرید، کافی است اتاقی را تصور کنید که در آن‌ انبوهی از لباس‌ ها به صورت نامرتب پخش شده‌اند. نظم بخشیدن و مرتب کردن این لباس‌ ها نیازمند یک جا لباسی مقاوم و زیباست.

جا لباس‌ ها علاوه بر این که نقشی مهم و کاربردی دارند، در زیبا سازی فضای اتاق نیز تاثیر گذارند. این وسیله که یکی از وسایل پر استفاده در منازل است می‌بایست از نظر رنگ و طرح نیز با دیگر یراق آلات خانه هماهنگ باشد تا زیبایی بصری نیز ایجاد کند.

مهمترین عاملی که نظم دهی به پوشاک را تعیین می‌کند، جا لباسی است. اگر لباس‌ های خود را بدون جا لباسی نگهداری کنید، لباس‌ ها چروک و به مرور زمان پوسیده شده و از بین می‌روند. 

انواع جا لباسی

جا لباسی‌ها انواع مختلفی دارند. برخی از جا لباسی‌ها به نحوی ساخته می‌شوند که از آن‌ها می‌توان برای آویزان کردن لباس‌های گوناگون مانند بلوز، شلوار و ... استفاده کرد. برخی دیگر از جا لباسی به صورت ویژه برای یک نوع لباس ساخته شده‌اند.

رک ریلی جای شلوار

این نوع جا لباسی به صورت اختصاصی برای آویزان کردن شلوار به کار گرفته می‌شود. این وسیله به صورت ریلی درون کمد قرار می‌گیرد و دارای چندین میله متصل به هم است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها چندین شلوار را به صورت مرتب کنار یکدیگر آویزان کنید.

سینی مشبک ریلی

یکی دیگر از انواع جا لباسی، سینی مشبک ریلی است. این سینی مشبک به صورت ریلی طراحی شده است و درون کشو قرار می‌گیرد. از این سینی‌ها برای چیدن کمربند و کراوات استفاده می‌شود. با کمک این سینی‌های مشبک می‌توان کمربندها و کراوات‌ها را به صورت مرتب کنار یکدیگر چید و در هر زمان به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

سبد حصیری ریلی

سبدهای حصیری ریلی نیز یکی دیگر از انواع جا لباسی هستند که می‌توان به کمک آن‌ها لباس‌ها را به صورت مرتب درون کمد قرار داد. این سبدها به صورت ریلی درون کمد قرار می‌گیرند.

جا لباسی تاشو

جا لباسی تاشو یکی دیگر از انواع جا لباسی است که در مواردی که فضای کمی در اختیار دارید، می‌توانید از آن استفاده کنید. این جا لباسی‌ها کاربردهای گسترده‌ای دارند.

بهترین برندهای جا لباسی اکسسوری اتاق خواب

اکسسوری‌های اتاق خواب علاوه بر این که می‌توانند موجب زیباتر شدن دکوراسیون داخلی اتاق شوند، می‌توانند کاربردهای مهم و گسترده‌ ای هم داشته باشند.

یکی از این اکسسوری‌ها، جا لباسی است. بدون داشتن یک یا چند جا لباسی مناسب، هرگز نمی‌توان لباس‌ها را سامان داد و به آن‌ها نظم بخشید.

هنگام خرید جا لباسی و دیگر اکسسوری‌های اتاق خواب، الزامی است به برند محصول نیز توجه شود. بدون شک محصولاتی که توسط بهترین برندهای بازار یراق آلات تولید می‌شوند، از کیفیت بالا و طراحی خوبی برخوردار هستند. یکی از این برندهای مطرح، فانتونی است.

خرید جا لباسی و اکسسوری اتاق خواب

برای خرید جا لباسی و اکسسوری اتاق خواب علاوه بر روش حضوری، می‌توانید خرید خود را به صورت آنلاین هم انجام دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یک فروشگاه معتبر برای خرید انواع ابزار و یراق آلات است.

سازوکار با به کارگیری یک تیم متخصص و وارد کردن مستقیم محصولات تلاش می‌کند تا محصولات برند و اورجینال را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کند. با مراجعه به سایت این فروشگاه اینترنتی می‌توانید از قیمت جا لباسی و دیگر اکسسوری‌های اتاق خواب مطلع شوید.

 

مشاهده بیشتر