X
X

جاکفشی

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • جاکفشی 3 طبقه راست بازشو فیروزه‌ای هایگلد مدل HGD-703574-M
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاکفشی ایستاده گردان 12 طبقه فیروزه‌ای هایکلد مدل HGD-703691-S
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاکفشی ایستاده گردان 12 طبقه فیروزه‌ای هایگلد مدل HGD-703591-M
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاکفشی 3 طبقه قهوه‌ای هایگلد مدل HGD-703572-S
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاکفشی 3 طبقه چپ بازشو فیروزه‌ای هایگلد مدل HGD-703573-M
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  5 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  جا کفشی دیواری و ریلی

  یکی از مهمترین وسایل و لوازمی که بودن آن در هر خانه‌ای ضروری است، جاکفشی است. بدون داشتن یک جاکفشی مناسب نمی‌توان به کفش‌ها نظم داد و آن‌ها را مرتب کرد.

  کفش یکی از مهمترین آیتم‌ های هر استایلی است و هر کدام از ما در خانه چندین جفت کفش داریم که هر کدام را متناسب با استایل خاصی استفاده می‌کنیم.

  اگر در خانه جاکفشی وجود نداشته باشد، نمی‌توان کفش‌ ها را نظم بخشید. همچنین بدون داشتن جاکفشی پیدا کردن هر کفش در مواقع مورد نظر سخت می‌شود. بنابراین جاکفشی یکی از لوازم ضروری برای هر خانه است که می‌تواند به عنوان یک وسیله کاربردی قلمداد شود.

  برخی از جاکفشی‌ها علاوه بر نگهداری کفش، می‌توان از آن‌ ها برای نگهداری وسایل دیگر مانند چتر و کیف هم استفاده کرد. برخی جاکفشی ها به عنوان یک وسیله‌ی مستقل ساخته شده‌اند و برخی دیگر درون کمد قرار می‌گیرند. این که چه نوع جاکفشی انتخاب کنید کاملا بستگی به سلیقه شما و نحوه طراحی دکوراسیون داخلی منزل دارد.

  انواع جا کفشی

  جاکفشی‌ ها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آن‌ ها به صورت یک وسیله مستقل و جدا هستند و برخی دیگر به عنوان یک قسمت از کمد طراحی شده‎اند. انواع جاکفشی‌ها به شرح زیر هستند:

  جا کفشی ریلی

  امروزه با پیشرفت صنعت دکوراسیون داخلی، جاکفشی‌ ها به صورت ریلی طراحی شده‌اند. این مدل جاکفشی‌ ها با استفاده از یک ریل درون کمد قرار می‌گیرند و در معرض دید نیستند. اندازه و ابعاد این مدل جاکفشی را می‌توان با توجه به فضای کمد، شخصی سازی کرد.

  جاکفشی دیواری

  جاکفشی‌ های دیواری یکی دیگر از انواع جاکفشی هستند که با استفاده از چند پیچ روی دیوار ثابت می‌شوند. این مدل جاکفشی‌ ها هم می‌توانند به عنوان یک قسمت از کمد که روی آن با در پوشیده می‌شود و هم به عنوان یک بخش مجزا طراحی شوند.

  جا کفشی مستقل

  این جاکفشی‌ ها اغلب به صورت یک کمد که دارای چند قفسه است، طراحی شده‌اند. استفاده از این مدل جاکفشی در گذشته بسیار رایج بود.

  بهترین برندهای جاکفشی

  یکی از مهمترین یراق آلاتی که در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد، جاکفشی است. بنابراین الزامی است جاکفشی‌ها از برندهای مرغوب و معتبر تهیه شوند. یکی از بهترین برندهای جاکفشی و اکسوری اتاق خواب، فانتونی است. این برند معتبر و نام آشنا، کیفیت را در کنار قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

  خرید جاکفشی

  فروشگاه اینترنتی سازوکار یک فروشگاه مطمئن و نام آشنا در حوزه فروش ابزار و یراق است. سازوکار تمامی محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه، وارد می‌کند. بنابراین تضمین کننده اصالت و قیمت کالاست.

  برای خرید جاکفشی و یا اطلاع از قیمت جاکفشی و سایر اکسسوری‌های اتاق خواب، می‌توانید به فروشگاه آنلاین سازوکار مراجعه کرده و از میان محصولات متنوع خرید خود را تنها با چند کلیک انجام دهید و در منزل تحویل بگیرید.