شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

دستگاه گردکن

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. دستگاه گردکن چوب MAS مدل MC9060B
    اعلام قیمت و موجودی
  2. گردکن چوب MAS مدل MB2012A
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه گردکن

دستگاه گردکن چوب یکی از ماشین آلات نجاری است که از آن برای گردکردن قطعات چوبی مربعی‌شکل و در کاربردهایی نظیر نجاری، تولید مبلمان و گردکردن دسته ابزارهایی مانند دسته بیل و تبر استفاده می‌شود. البته از سایر ماشین‌های نجاری مانند دستگاه خراطی یا اور فرز نیز برای گردکردن چوب در کارگاه‌های نجاری استفاده می‌شود ولی این دستگاه‌ها محدودیت‌هایی برای انجام این کار دارند.

برای مثال گردکردن قطعات چوبی طویل با دستگاه خراطی امکان‌پذیر نبوده و استفاده از اورفرز نیز برای این کار روش ایمنی نیست و خطرات خاص خود را دارد. دستگاه گردکن یکی از ماشین آلات مدرن صنعت چوب است که اختصاصا برای گردکردن قطعات چوبی چهارگوش در طول‌های بلند طراحی شده است و محدودیت‌های دستگاه‌های خراطی و اور فرز را ندارد.

 در این دستگاه‌ها چرخ‌های اتوماتیک تغذیه و سوئیچ‌های ایمنی مغناطیسی تعبیه شده‌اند. معمولا انواع کاترها و غلتک‌های تغذیه دستگاه گردکن برای ابعاد و اندازه‌های مختلف قطعات کار و انواع مواد نظیر اکریلیک، حصیر، باکلیت و چوب مناسب هستند.

استفاده از چرخ‌های دوبل برای تغذیه در این دستگاه‌ها مناسب‌تر از تغذیه با چرخ‌های تکی بوده، همچنین چرخ‌ها را می‌توان برای قطعات کار با سایزهای کوچک نیز تنظیم کرد. معمولا کاترهای دستگاه گردکن از جنس HSS و کاربید برای برش قطعات و میله‌های چوبی به شکل گرد مناسب هستند.

توپی‌های گردکن حاوی سه تا چهار هولدر تیغه بوده و زمانی‌که تیغه‌های برش زبر و صاف در یک هولدر کنار هم نصب نمی‌شوند، می‌توان از شش هولدر استفاده کرد. در مدل‌های متداول این دستگاه سرعت تغذیه با توجه به گونه چوبی مورد استفاده  بین 5-3 متر در دقیقه است.

انواع دستگاه گردکن

انواع دستگاه گردکن چوب بر حسب ویژگی‌ هایی نظیر درجه اتوماسیون دستگاه، تعداد و جنس تیغه، حداقل طول و قطر قطعات چوبی مورد استفاده، قطر کاتر و اسپیندل، نوع فیدر، قدرت موتور جلوبرنده، توان موتور اسپیندل، ولتاژ دستگاه و ... در برندها و مدل‌های مختلف متفاوت هستند.

بعضی از برندها نیز این دستگاه‌ها را به‌ صورت ماشین ترکیبی با دستگاه سنباده براش ارائه می‌دهند. به طور کلی این دستگاه‌ها برای واحدهای تولیدی بزرگ صنایع چوب مناسب هستند که باید حجم زیادی از چوب آلات را به‌سرعت و ظرف مدت‌زمان کوتاهی به قطعات استوانه‌ای‌شکل تبدیل کنند. کاربرد این دستگاه‌ها موجب صرفه‌جویی در زمان تولید و افزایش راندمان واحدهای صنعتی می‌شود.

بهترین برندهای دستگاه گردکن

برای خرید دستگاه گردکن مناسب باید با انتخاب بهینه دستگاه و با توجه به کاربرد مورد نظر، توان خرید و نیز شناخت برندهای معتبر با اطمینان خرید کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

برندهایی نظیر لوکس (DE-LUX) و مس این دستگاه را تولید می‌کنند. دستگاه گردکن چوب مس مدل MC9060B توسط فروشگاه اینترنتی سازوکار عرضه می‌شود. این دستگاه قابلیت گردکردن چوب‌های با قطر 60-15 میلی‌متر و حداقل طول 600

میلی‌متر را دارد و نیازهای واحدهای صنعتی چوب را به‌خوبی برآورده می‌کند.

قیمت دستگاه چوب گرد کن

جهت کسب اطلاعات کامل و با توجه به مشخصات فنی دستگاه، نوع برند و قیمت دستگاه گردکن می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش سازوکار استفاده کرده و دستگاه مورد نظرتان را خریداری کنید.

خرید آنلاین دستگاه گردکن

دستگاه گردکن یکی از ماشین آلات نجاری مدرن است و اختصاصا برای گردکردن قطعات چوبی چهارتراش طراحی شده است. خرید دستگاه گردکن برای کاربرد در صنعت مبلمان و واحدهای بزرگ صنایع چوب که قطعات چوبی استوانه‌ای را با حجم بالا تولید می‌کنند، انتخاب معقولی است.

خرید و فروش دستگاه گردکن به صورت حضوری یا آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی انجام می‌شود. در فروشگاه اینترنتی سازوکار دستگاه‌های گردکن با برند معتبر و با خدمات پس از فروش مناسب موجود هستند. با مطالعه و