X
X

رنده برقی نجاری

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

رنده برقی نجاری

رنده نجاری از مهم‌ ترین ابزاری است که هر کارگاه نجاری به آن نیاز دارد. از این دستگاه برای کم کردن ضخامت، هم سطح یا یکدست کردن سطوح ناهموار و ایجاد دو راهه استفاده می‌شود. یکی از مراحل مهم در ساخت محصولات صنایع چوبی رنده سطح قطعه کار است.

رنده کشیدن قطعات چوبی نقش مهمی در فرم دادن و صیقلی کردن آن ها دارد. سیستم عملکرد رنده برقی مشابه با رنده دستی است با این تفاوت که برای کار با رنده برقی به نیروی دست کاربر احتیاجی نیست. از این رو کار کردن با این رنده خستگی ندارد. برای راه اندازی رنده برقی لازم است دستگاه را از طریق کابل به برق مستقیم متصل کنید. بعد از انجام عملیات برش قطعات چوبی و آماده سازی تقریبی آن‌ها، باید با استفاده از رنده برقی آن‌ها را صیقل داد تا برای مراحل پایانی مانند رنگ کاری حاضر شوند. این کار سبب از بین رفتن نقص‌های ظاهری قطعات چوبی می‌شود. رنده در ابعاد و اشکال مختلفی تولید می‌گردد برای مثال علاوه بر دستگاه‌ها و ماشین‌آلات سنگین، رنده برقی، رنده شارژی و رنده دستی نجاری از مدل‌های پرطرفدار این ابزار کاربردی هستند.

انواع رنده برقی نجاری

رنده انواع مختلفی داشته که هرکدام به منظوری خاص استفاده می‌شوند؛ به‌همین جهت دانستن نکات فنی و ضروری در انتخاب نوع رنده مناسب و افزایش بازدهی و سرعت موثر است. از مهم‌ترین نکاتی که باید در انتخاب رنده مدنظر قرار دهیم می‌توان به تیغه، عمق رنده‌کاری، توان و ظرفیت رنده‌کاری اشاره کرد.

رنده برقی نجاری مانند دیگر دستگاه‌های نجاری برقی با کلید، روشن و خاموش می‌شود. این کلید معمولا روی دسته قرار گرفته و در کنار آن دکمه‌ای برای قفل کردن آن وجود دارد تا درصورت نیاز به استفاده مداوم از دستگاه آن را روشن نگه دارد.

رنده برقی برای فرم دادن به گوشه‌ی قطعات چوبی که دسترسی به آن سخت است، نیز کاربرد دارد. رنده‌های برقی در توان‌ها و با ابعاد مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به حجم کارتان، یک رنده مناسب تهیه نمایید.

رنده برقی نجاری و رنده گنده گیر از مهم ترین انواع رنده به شمار می آیند. رنده گنده گیر یا دستگاه گندگی الوار و چوبهای ناهموار را دریافت می‌کند و طبق اندازه ای که تنظیم شده آن را رنده کرده و به صورت صاف و یکدست تحویل می‌دهد. گندگی در حین رنده کردن چوب را به حرکت در می‌آورد و به هیچ عنوان نیاز به زور بازوی اپراتور نیست.

بهترین برند‌های رنده برقی نجاری

با توجه به انواع متفاوت رنده و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید رنده نجاری توجه و شناخت نوع آن است.از میان شناخته شده‌ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع رنده برقی نجاری فعالیت دارند می‌توان از برندهای شپخ و بوش به عنوان بهترین برندهای رنده برقی نجاری نام برد. علت محبوبیت و شهرت این برندها، کیفیت و طول عمر بالای محصولات‌شان است.

 خرید رنده برقی نجاری

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع رنده برقی نجاری را گردآوری کرده است. برای خرید رنده برقی نجاری می توانید پیش از سفارش جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. این دسته از ابزار آلات برقی و شارژی با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار برای شما موجود است.سازوکار مرجع مناسبی برای خرید رنده نجاری است. در فروشگاه آنلاین سازوکار برای هر رنده برقی یک جدول مشخصات فنی وجود دارد که تمامی اطلاعات کالا به صورت دقیق در آن جدول قرار دارند. همچنین وجود یک نقد و بررسی جامع برای هر محصول می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای خرید از سازوکار باشد.

 قیمت رنده برقی نجاری

قیمت رنده نجاری برقی موجود در سازوکار مناسب و از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند. قیمت رنده نجاری برقی به عوامل مختلفی بستگی دارد. با این حال هرچه رنده برقی توان و قدرت بالاتری داشته باشد، قیمت آن نیز گران‌تر است. سایت سازوکار مرجع معتبری برای اطلاع از قیمت‌ انواع رنده برقی نجاری است. علاوه بر این جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از مدل‌های رنده برقی نجاری می‌توانید ب کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده بیشتر