X
X

کرونا کوبلنز - Krona Koblenz

31 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

31 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

کرونا کوبلنز (Krona Koblenz)

برند ایتالیایی کرونا کوبلنز (Krona Koblenz) یکی از نام‌های شناخته شده در زمینه تولید یراق آلات محسوب می‌شود. محصولات این برند شامل انواع لولا، مکانیزم، سیستم‌های باز و بسته شدن درب‌های چوبی و شیشه‌ای و چارچوب درب‌های ریلی است. کرونا کوبلنز از تلفیق دو برند پرسابقه کوبلنز و کرونا شکل گرفته است. برند کوبلنز در سال ۱۹۸۴ با معرفی اولین سیستم درب ریلی خود شروع به کار کرد. برند کرونا در سال ۱۹۹۰ تأسیس شد و در همان سال اولین مدل از چارچوب‌ های درب ریلی ساخت خود را به بازار عرضه کرد. این دو برند در سال ۲۰۰۹ با هدف گسترش فعالیت‌ ها و ارائه طیف وسیع‌ تری از محصولات، با یکد یگر ادغام شده و برند کرونا کوبلنز را تشکیل دادند. امروزه حوزه فعالیت‌ های بین‌المللی کرونا کوبلنز گسترده‌تر شده و این برند علاوه بر ایتالیا، شعبه‌های خود را در کشورهای اسپانیا، فرانسه، روسیه و هند هم تأسیس کرده است.

لولای مخفی کرونا کوبلنز یکی از محبوب‌ ترین محصولات این برند است. لولای کرونا کوبلنز در ابعاد و طرح‌ های گوناگونی در دسترس بوده و نیازها و مصارف گوناگون را پوشش می‌دهد. یکی از ویژگی‌های لولای کرونا کوبلنز امکان تنظیم سه بعدی درب است. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تنظیماتی مانند ارتفاع درب از زمین، فاصله از چارچوب، سرعت باز و بسته شدن و مکانیزم بسته شدن اتوماتیک درب را با توجه به نیازها و سلیقه خود به سادگی تغییر دهید. فرآیند تنظیم لولای کرونا کوبلنز پیچیدگی خاصی ندارد و با استفاده از یک آچار آلن به راحتی انجام می‌شود. لولای مخفی کرونا کوبلنز دارای یک درپوش است که علاوه بر مخفی کردن مکانیزم لولا، زیبایی ظاهری آن را افزایش می‌دهد.

خرید کرونا کوبلنز

اگر قصد خرید لولا مخفی را دارید، به برند کرونا کوبلنز به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ های خود فکر کنید. لولای کرونا کوبلنز بسیار با کیفیت بوده و ماندگاری و استحکام زیادی دارد. فروشگاه سازوکار مناسب‌ترین گزینه برای خرید محصولات کرونا کوبلنز و سایز برندهای ابزار و یراق آلات است.

فروشگاه سازوکار طیف وسیعی از محصولات کرونا کوبلنز را عرضه کرده و اصالت تمام محصولات را تضمین می‌کند. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین نمایندگی رسمی فروش کرونا کوبلنز در ایران بوده و محصولات این برند را با گارانتی ۵ ساله عرضه می‌کند. برای کسب اطلاع از مشخصات و قیمت محصولات کرونا کوبلنز به سایت سازوکار مراجعه کرده یا با واحد پشتیبانی فروشگاه سازوکار تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سؤالات و ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

مشاهده بیشتر