شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

لیسه

لیسه
مشاهده به صورت مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • لیسه کابینت پریمیوم نارکس مدل 879603
   ‎191,600 تومان
  • لیسه کابینت پریمیوم نارکس مدل 879602
   تماس با 02162721
  • لیسه کابینت پریمیوم نارکس مدل 879601
   تماس با 02162721
  مشاهده به صورت مشبک لیست

  3 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  لیسه

  لیسه یک تیغه یا ورقه‌ی فلزی انعطاف‌پذیر است که از آن در صنایع مرتبط با چوب، مجسمه‌سازی، گچ‌کاری و کارهایی از این دست استفاده می‌شود.لیسه به صورتی ساخته شده است که با فشار انگشت به لبه‌های آن حالت پخی به خود می‌گیرد و می‌توان از همین حالت پخ برای صاف کردن سطوح استفاده کرد. انعطاف‌پذیری لیسه‌ها متناسب با نوع کاربری آن‌ها متفاوت است. جنس و اندازه‌یلیسه باید به شکلی باشد که کار را برای ما آسان کند. مثلا درلیسه‌ی چوب جنس لیسه و انعطاف آن باید به اندازه‌ای باشد که بتوان از آن برای صاف کردن سطح انواع مختلف چوب استفاده کرد.

  انواع لیسه

  لیسه را بر اساس کارایی‌اش در صنایع مختلف می‌توان بهلیسه‌ی چوب، بتونه‌کاری و نقاشی تقسیم کرد. البته هر کدام از دسته‌بندی‌هایلیسه به چند دسته دیگر تقسیم می‌شوند. مثلا چهار نوعلیسه‌ی چوب در بازار موجود است که با نام‌های لیسه‌ی بال کبوتری، گردن قو، معمولی ولیسه‌ی کابینت شناخته می‌شود. در زمانخرید لیسه حتما باید به این موضوع توجه کرد و لیسه را بر اساس کاری که قرار است انجام دهد انتخاب کرد. 

  برندهای لیسه

  سطح کارایی و کاربرد این محصول باعث شده است شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی به تولید وفروش لیسه در بازار روی بیاورند. از مهم‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌یلیسه می‌توان به بست (BEST) و نارکس (Narex) اشاره کرد. این موضوع را نباید فراموش کرد کهقیمت لیسه‌ی هر برند متناسب با جنس و کارایی آن متفاوت از دیگری است.

  خرید آنلاین لیسه

  خرید آنلاین «لیسه» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.