X
X

لیسه نجاری

مشبک لیست

12 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • % off 9
  کاردک اینکو مدل INGCO-HPUT08080
  بود ‎132,000 تومان قیمت ویژه ‎120,000 تومان
  • ماله اسفنجی اینکو مدل HSFS28001
   ‎145,000 تومان
   • کاردک 6 اینچ آروا مدل 6284
    ‎46,800 تومان
    • کاردک 2 اینچ آروا مدل 6280
     ‎27,900 تومان
     • کاردک 4 اينچ آروا مدل 6282
      ‎34,900 تومان
      • کاردک 5 اينچ آروا مدل 6283
       ‎41,800 تومان
       • کاردک 3 اینچ آروا مدل 6281
        ‎31,800 تومان
       • لیسه کابینت پریمیوم نارکس مدل 879603
        اعلام قیمت و موجودی
       • لیسه کابینت پریمیوم نارکس مدل 879601
        اعلام قیمت و موجودی
       • لیسه کابینت پریمیوم نارکس مدل 879602
        اعلام قیمت و موجودی
       • کاردک اینکو مدل INGCO-HPUT08060
        اعلام قیمت و موجودی
       • کاردک اینکو مدل INGCO-HPUT08100
        اعلام قیمت و موجودی
       مشبک لیست

       12 آیتم ها

       در هر صفحه
       تنظیم بصورت صعودی

       لیسه 

       لیسه نجاری یک تیغه یا ورقه‌ ی فلزی انعطاف‌ پذیر است که از آن در صنایع مرتبط با چوب، مجسمه‌سازی، گچ‌ کاری و کارهایی از این دست استفاده می‌شود.لیسه به صورتی ساخته شده است که با فشار انگشت به لبه‌های آن حالت پخی به خود می‌گیرد و می‌ توان از همین حالت پخ برای صاف کردن سطوح استفاده کرد.

       انعطاف‌ پذیری لیسه‌ ها متناسب با نوع کاربری آن‌ها متفاوت است. جنس و اندازه لیسه باید به شکلی باشد که کار را برای ما آسان کند. مثلا درلیسه‌ی چوب جنس لیسه و انعطاف آن باید به اندازه‌ ای باشد که بتوان از آن برای صاف کردن سطح انواعمختلف چوب استفاده کرد.

       کاردک

       یکی از مهمترین ابزارهای دستی که به صورت گسترده در گچ کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد، کاردک است. کاردک یک تیغه‌ی پهن، صاف و نازک است که با استفاده از آن می‌توان موادی مانند بتونه، پلاستر، گچ و ... را روی سطح پخش کرد.

       این ابزار دارای یک دسته است که می‌توان با استفاده از آن حرکت تیغه روی سطح را هدایت و کنترل کرد. این ابزار به گونه‌ای طراحی شده است تا بتوانید در فضاهای کوچک مانند گوشه‌های دیوار، دور چهارچوب‌ها، کنار در و ...، با آن کار کنید.

       دسته‌ی این ابزار از جنس چوب و یا پلاستیک است و تیغه‌ی آن نیز اغلب از جنس فولاد ضد زنگ و یا برنج ساخته می‌شود. تیغه‌ی برخی کاردک‌ها نیز از جنس پلاستیک یک بار مصرف ساخته می‌شود.

       انواع لیسه

       لیسه نجاری را بر اساس کارایی‌ اش در صنایع مختلف می‌توان بهلیسه‌ ی چوب، بتونه‌ کاری و نقاشی تقسیم کرد. البته هر کدام از دسته‌ بندی‌هایلیسه به چند دسته دیگر تقسیم می‌شوند.

       مثلا چهار نوع لیسه نجاری  در بازار موجود است که با نام‌های لیسه‌ی بال کبوتری، گردن قو، معمولی ولیسه‌ی کابینت شناخته می‌شود. در زمانخرید لیسه حتما باید به این موضوع توجه کرد و لیسه را بر اساس کاری که قرار است انجام دهد انتخاب کرد. 

        معرفی برندهای لیسه و کاردک

       سطح کارایی و کاربرد لیسه و کاردک باعث شده است شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی به تولید وفروش لیسه و کاردک در بازار روی بیاورند. از مهم‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌یلیسه می‌توان به بست (BEST) و نارکس (Narex) و آروا  اشاره کرد.

       خرید لیسه و کاردک

       خرید آنلاین «لیسه نجاری » برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند.

       قیمت لیسه و کاردک

       این موضوع را نباید فراموش کرد که قیمت لیسه‌ی هر برند متناسب با جنس و کارایی آن متفاوت از دیگری است. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است.

       کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

       مشاهده بیشتر