X
X

چکش بادی

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • چکش بادی دامار مدل DM2013R
   ‎2,139,000 تومان

  3 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  چکش بادی

  چکش بادی یکی از پرکاربردترین ابزارآلات بادی است که از آن برای از بین بردن سازه‌های بتنی، سیمانی و گچی استفاده می‌شود. چکش بادی در زمره ابزارآلات بادی قدرتی قرار می‌گیرد که در ساختمان سازی، بازسازی و تخریب ساختمان‌ها به کار گرفته می‌شود. این دستگاه با اتصال به کمپرسور باد و دریافت انرژی باید مورد نیاز خود می‌تواند با وارد آوردن ضرباتی منظم و قدرتمند سطح مورد نظر را در زمانی کوتاه تخریب کند. شما می‌توانید متناسب با کاری که انجام می‌دهید قلم‌های مختلفی را روی دستگاه نصب کنید تا عملیات مورد نظرتان به درستی انجام شود.
  متناسب با نوع قلمی که روی دستگاه نصب می‌کنید می‌توانید از آن برای کندن کاشی و سرامیک هم استفاده نمایید. این نوع ابزار نوعی چکش قدرتمند است که در پروژه های عمرانی و ساختمانی برای تخریب انواع دیوار، بتن، سازه و حتی سطوح سختی مانند آسفالت مورد استفاده قرار می‌گیرد. از چکش‌های بادی می‌توان به منظور نصب یک پنجره بر روی دیوار بتنی نیز استفاده کرد.

  انواع چکش بادی

  مکانیزم عملکرد چکش بادی به انرژی دریافتی از کمپرسور باد بستگی دارد. سپس این انرژی به تعداد ضرباتی تبدیل می‌شود که چکش توسط قلم به سطوح وارد می‌کند. قدرت چکش‌های بادی را می‌توان بر مبنای تعداد ضربات وارده به محل مورد نظر در دقیقه محاسبه کرد. هرچه تعداد ضربات وارد شده بیشتر باشد، قدرت چکش بادی بیشتر است.  این چکش‌ها برای انجام عملیات تخریب و کنده کاری کاربرد دارند، بنابراین می‌توانیم آن‌ها را در شما ابزارآلات صنعتی بیاوریم. سرعت ضربات ایجاد شده توسط چکش بادی در برخی مدل‌ها را می‌توان تنظیم کرد.

  بهترین برندهای چکش بادی

  شرکت‌های مختلفی در سراسر دنیا هستند که انواع ابزارآلات بادی را با کیفیت‌های مختلف ساخته و روانه بازار می‌کنند. از معروف‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی چکش بادی می‌توان به شرکت‌های دامار و ای پی جی اشاره کرد. هرچه قدرت موتور دستگاه بیشتر باشد، آن دستگاه صنعتی‌تر است و به طبع قیمت بیشتری نیز دارد. این برندها را می‌توانیم به عنوان بهترین برندهای چکش بادی بدانیم. هرکدام از این برند‌ها ویژگی خاص خود را دارند که شما هنگام خرید چکش بادی باید به آن توجه کنید.

  خرید چکش بادی

  خرید چکش بادی برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از انواع چکش بادی را گردآوری کرده است. برای خرید چکش بادی می‌‌توانید پیش از خرید، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. چکش بادی که زیر مجموعه ابزارآلات بادی است را می‌توانید با قیمت و کیفیتی مناسب در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

  قیمت چکش بادی

  قیمت چکش بادی، یک عدد دقیق و ثابت نیست؛ به همین دلیل نمی‌توانیم عددی مشخص را برای قیمت این نوع چکش بیان کنیم. بلکه قیمت این ابزار نیز مانند دیگر ابزارهای بادی به جنس، قدرت، نرخ ضربه، کیفیت و برند چکش بستگی دارد. اگر می‌خواهید از قیمت انواع چکش بادی به صورت دقیق اطلاع داشته باشید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.
   
  مشاهده بیشتر