شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

لولا مخفی

مشبک لیست

41 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • K8080 NO HD لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل
   ‎2,539,548 تومان
  • لولای مخفی کوبلنز مدل K2460 مدل K2460 CS
   اعلام قیمت و موجودی
  • K6100 NR لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • K7316 AS لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • K1000 CS DXSX لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • K7200 CS DXSX لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • لولای مخفی کرونا کوبلنز سری Kubikina مدل K6100 CS
   اعلام قیمت و موجودی
  • لولای مخفی کرونا کوبلنز سری Atomika مدل K8000 CS
   اعلام قیمت و موجودی
  • K6700 CS لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • K8000 CS HD لولای مخفی کرونا کوبلنز مدل
   اعلام قیمت و موجودی
  • لولا مخفی درب چوبی کرونا کوبلنز مدل K2000 CSDXSX
   اعلام قیمت و موجودی
  • لولای مخفی کرونا کوبلنز سری Kubi7 مدل K7080 CS
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  41 آیتم

  صفحه
  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  لولا مخفی

  لولا پل ارتباطی میان دو قطعه است که سبب باز و بسته شدن راحت آن می‌شود. لولا مخفی یکی از انواع لولا است که همانطور که از نامش پیداست به صورت مخفی در کار قرار می‌گیرد.

  لولاها انواعی از یراق آلات هستند که موجب اتصال میان در و بدنه می‌شوند. تمامی درها مانند در اتاق، در جعبه، درهای ورودی و ... با استفاده از انواع لولا به بدنه و یا چهارچوب متصل می‌شوند. اتصال میان در و بدنه یا چهارچوب سبب باز و بسته شدن راحت در می‌شود.

  در بسیاری از موارد ممکن است شما بخواهید اتصال میان در و بدنه یا چهارچوب به مخفی باشد تا شکل آن در ظاهر کار نمایان نشود. در چنین حالتی استفاده از لولا مخفی بهترین پیشنهاد است. این نوع لولا به صورت توکار اتصال میان در و بدنه را ایجاد می‌کند به نحوی که هنگام بسته شدن در، لولا در ظاهر کار نمایان نیست.

  اغلب انواع لولا مخفی هنگام بسته شدن شبیه دو حرف T هستند که پایه‌هایی کوتاه دارند و از قسمت بالا به یکدیگر وصل شده‌اند. این پایه‌های کوتا به صورت توکار در بدنه قطعه کار قرار می‌گیرند.

  برای این که قطعه کار ظاهر شکیل و زیبایی داشته باشد، می‌بایست حفره‌ی ایجاد شده برای پایه‌ها کاملا هم اندازه‌ی آن‌ها باشد. بعد از جایگیری پایه‌ها در جای خود، می‌توان آن‌ها را با استفاده از دو عدد پیچ در جای خود محکم کرد.

  انواع لولا مخفی

  هنگامی که ظاهر، ظرافت و زیبایی کار برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، برای اتصال میان در و بدنه باید از انواع لولا مخفی استفاده کنید.

  تمامی درهایی که هر روزه شما آن‌ها را باز و بسته می‌کنید، مانند درهای ورودی، در کابینت‌ها و کمدها، در جعبه‌ ها و ... با استفاده از انواع لولا به بدنه یا چهارچوب متصل شده‌اند. حال ممکن است برای اتصال برخی از این درها از انواع لولا مخفی استفاده شود تا ظاهر کار جلوه‌ای زیباتر و شکیل‌ تر داشته باشد.

  مکانیزم کار و نحوه نصب تمامی لولاهای مخفی مانند یکدیگر است. انواع لولا مخفی از دو جز و یک مفصل تشکیل شده‌اند. یک جز در بدنه و یک جز توی در قرار می‌گیرد. سپس این دو جز با استفاده از یک مفصل به یکدیگر

  متصل می‌شوند. با توجه به جنس و وزن قطعه کار، اندازه و جنس انواع لولا مخفی نیز می‌تواند متفاوت باشد.

  بهترین برند‌های یراق آلات

  یراق آلات از مهمترین وسایل مورد نیاز برای طراحی داخلی و ساختمان سازی هستند. این یراق آلات زیبا و مرغوب هستند که می‌توانند موجب زیبا سازی طراحی داخلی و دوام و استحکام بسیاری از اجزای ساختمان شوند.

  در این میان انواع لولا و به ویژه لولا مخفی نقش گسترده‌ ای در طراحی داخلی ساختمان دارند. بدون شک استفاده از یراق آلات برند و باکیفیت می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. از بهترین برندهای انواع لولا مخفی می‌توانیم به صامت، فانتونی، ایتالیانا و رونیا اشاره کنیم.

  خرید لولا مخفی و قیمت لولا مخفی

  برای خرید لولا مخفی و یا اطلاع از قیمت دلولا مخفی شما هم می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه‌هایی که یراق آلات عرضه می‌کنند مراجعه کنید، و هم می‌توانید به صورت آنلاین از فروشگاه‌های معتبر ابزار و یراق، خرید کنید.

  فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه ابزار و یراق آلات است. این فروشگاه محصولات خود را از بهترین برندهای روز دنیا به مشتریان عرضه می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به سازوکار از انواع لولا مخفی دیدن کنید و خرید خود را انجام دهید.