X
X

پرچ کن بادی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

پرچ کن بادی

یک تفنگ پرچ کن بادی از هوای فشرده برای نصب پرچ‌های کور از طریق دو یا چند جزء استفاده کرده و آن‌ها را به هم متصل می‌کند. ابزار پرچ پنوماتیک اغلب در حمل و نقل، هوافضا، تولید فلز، ساخت و ساز و سایر صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پرچ پنوماتیکی نسبت به پرچ دستی مزایای متعددی دارد، به خصوص برای پروژه‌های بزرگ. یک تفنگ پرچ پنوماتیک عملکرد بهتری را با حاشیه خطای کمتر ارائه می‌دهد و سریع‌تر از پرچ دستی عمل می‌کند. علاوه بر این، آن‌ها می‌توانند پرچ های متعددی را در مدت زمان کوتاهی قرار دهند، بدون اینکه فشار فیزیکی بر روی دست اپراتور وارد کنند. علاوه بر مزایای ارگونومیکی، تفنگ‌های پرچ‌های پنوماتیک، پرچ‌های دقیقی را هر بار و با حاشیه خطای کمتری ارائه می‌کنند.

انواع پرچ کن بادی

دو نوع تفنگ پرچ کن بادی وجود دارد: تفنگ پرچ کن بادی معمولی و تفنگ پرچ کن بادی مهره‌ای.
تفنگ پرچ کن بادی معمولی: تفنگ پرچ بادی معمولی که رایج‌ترین نوع پرچ کن بادی است و دارای یک قطعه دماغه دارد که پرچ‌ها در آن قرار می‌گیرند. به پرچ پاپ، پرچ کور نیز گفته می‌شود.
تفنگ پرچ کن بادی مهره‌ای: این نوع تفنگ پرچ پنوماتیک دارای یک قطعه دماغه میله‌ای رزوه دار است که روی آن پیچ می شود.
یک تفنگ پرچ کن بادی از 90 تا 100 پوند فشار هوا در هر اینچ مربع برای تنظیم یک پرچ استفاده می‌کند. برای کار با هر نوع ابزار بادی، نیاز به تامین مناسب هوای فشرده است. بنابراین یک کمپرسور نیاز ضروری برای کار با پرچ کن بادی است. اکثر ابزارهای پرچ بادی از 8.5 متر مکعب در ساعت یا 90 PSI (6.2 بار) هوای فشرده برای انجام عملیات پرچ کردن استفاده می‌کنند. بنابراین یک کمپرسور باد باید بتواند حداقل این مقدار را تامین کند تا دستگاه پرچ کن کار خود را انجام دهد.

بهترین برندهای پرچ کن بادی

ابزارهای بادی از جمله محصولاتی هستند که کمپانی‌ها و شرکت‌های زیادی به تولید و عرضه آن به بازار جهانی می‌پردازند. در میان برترین برندهای تولیدکننده پرچ کن بادی می‌توان به مواردی چون رونیکس، دامار، پی ای جی و... اشاره کرد. این برندهای نام آشنا با تمرکز بر سطح کیفی محصولات خود جایگاه برتری را نسبت به رقبا در بازار جهانی به دست آورده‌اند. علاوه بر تضمین کیفیت، قیمت پرچ کن بادی تولید شده توسط این برندها کاملا منصفانه و مناسب است. به همین دلیل این برندها به عنوان بهترین برندهای پرچ کن بادی در بازار ایران شناخته می‌شوند.

خرید پرچ کن بادی

شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش انواع ابزار بادی از جمله فروش پرچ کن بادی با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. به راحتی می‌توانید از این سایت فروشگاهی با کمک کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین اقدام به خرید پرچ کن بادی موردنظر خود کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع پرچ کن بادی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

قیمت پرچ کن بادی

قیمت پرچ کن بادی به عوامل مختلفی مانند جنس بدنه، نوع نازل دستگاه و برند آن بستگی دارد. با این حال شما می‌توانید متناسب با نیازی که دارید یک پرچ کن بادی را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی سازوکار انتخاب نمایید. در صورتی که به اطلاعات دقیق در رابطه با هر مدل پرچ کن بادی نیاز دارید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.
 
مشاهده بیشتر