X
X

یونیت میز برش ریل دار

مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • یونیت لبه چسبان میز برش رونیا مدل ERS106
   ‎14,000,000 تومان
  مشبک لیست

  1 آیتم

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  یونیت میز برش ریل دار

  یونیت‌ میز برش ریل دار به دستگاهی کوچک اطلاق می‌شود که روی میز برش مخصوص به خود قرار گرفته و متناسب با کاربردی که دارد، می‌تواند عملیات خاصی را به انجام برساند. یونیت‌ها به صورت برقی کار می‌کنند، یعنی برای استفاده از آن‌ها لازم است دستگاه را توسط کابل به جریان برق مستقیم متصل کنید. موتور یونیت با توجه به قدرتی که دارد می‌تواند کار شما را پیش ببرد. با این حال باید بگوییم یونیت‌ها از جمله دستگاه‌های مهم و پرکاربرد در صنعت نجاری به حساب می‌آیند. یونیت‌ها در واقع نمونه‌هایی کوچک از ماشین آلات بزرگ نجاری هستند که کارهایی با حجم کم را به انجام می‌رسانند.

  انواع یونیت میز برش ریل دار

  یونیت‌ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن‌های برای انجام کار خاصی ساخته شده‌اند. با این وجود مهمترین انواع یونیت به شرح زیر هستند:

  یونیت لبه چسبان

  یونیت لبه چسبان دستگاه کوچکی است که به باید روی مخصوص خود نصب شود تا بتواند عملیات لبه چسبانی MDF و  PVC را انجام دهد. صفحات فرآورده‌های چوبی مانند MDF و  PVCدر محل برش فاقد روکش هستند. این امر سبب می‌شود احتمال آسیب پذیری صفحات در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت و گرما افزایش یابد. برای حل این مشکل کافی است محل برش این صفحات توسط یونیت لبه چسبان و با استفاده از نوارهای پلیمری لبه چسبانی شود. این یونیت‌ها مشابه با ماشین لبه چسبان کار می‌کنند. یونیت لبه چسبان دارای محفظه مخصوص برای چسب و غلطک‌هایی برای حرکت روان قطعه کار است.

  یونیت اره برقی با خط زن

  یونیت اره برقی با خط زن دستگاهی مخصوص برای برش صفحات چوبی در ابعاد کوچک است. برش صفحات چوبی همواره از اصلی‌ترین عملیات در کارگاه‌های نجاری و چوب بری بوده است. برای برش صفحات چوبی در ابعاد بزرگ از ماشین آلات برش استفاده می‌شود. یونیت اره برقی با خط زن دستگاهی است که دو تیغه در جهت معکوس دارد. یکی از این تیغه‌ها که کوچک‌تر است خط زن و دیگر که بزرگ‌تر است، تیغ اره نام دارد. تیغه‌ی خط زن موظف است شیاری با ضخامت معین و مشخص در سطح قطعه کار ایجاد نماید. سپس تیغ اره در همان شیار ایجاد شده عملیات برش را به انجام می‌رساند. دلیل استفاده از خط زن این است که از لب پریدگی قطعه کار جلوگیری به عمل آید و نتیجه برش تمیز باشد.

  بهترین برند یونیت میز برش ریل دار

  در حال حاضر برند رونیا که به صورت اختصاصی به شرکت سازوکار تعلق دارد، یکی از برندهای خوش نام برای یونیت میز برش ریل دار به حساب می‌آید. این برند در تلاش است تا محصولاتی باکیفیت بالا و مطابق با استاندادرهای جهانی تولید نماید.

  خرید یونیت میز برش ریل دار

  برای خرید یونیت میز برش ریل دار، باید ابتدا با بدانید به چه دستگاهی نیاز دارید و سپس با بررسی انواع مختلف، خرید خود را انجام دهید. در سازوکار می‌توانید انواع یونیت میز برش ریل دار با کاربردهای گوناگون را مشاهده نمایید.

  قیمت یونیت میز برش ریل دار

  به طور دقیق نمی‌توانیم قیمت یونیت میز برش را بیان کنیم، با این حال قیمت این یونیت‌ها به توان موتور اصلی، برند دستگاه، داشتن قابلیت مکندگی و دیگر عوامل بستگی دارد.