X
X

لولا در چوبی

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

لولا در چوبی

لولاها از مهمترین یراق آلات هستند. این لولاها هستند که به ما کمک می‌کنند بتوانیم اتصالی محکم میان درها و بدنه‌ها ایجاد کنیم. لولاها انواع مختلفی دارند و یکی از مهمترین آن‌ ها لولا در چوبی است. انواع مختلف لولا برای درهای ورودی، در اتاق، در کابینت و در کمد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اتصال میان دیوار و یا بدنه با در، به وسیله‌ ی لولا ایجاد می‌شود. این اتصال ایجاد می‌شود تا درها به آسانی باز و بسته شوند. لولا در چوبی یکی از مهمترین لولاها است که همانطور که از نامش پیداست، برای اتصال درهای چوبی به بدنه کمد و یا دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. درهای ورودی بسیاری از آپارتمان‌ها، درهای کمد و کابینت از چوب ساخته شده‌اند و برای اتصال این درها به بدنه یا دیوار باید از لولا در چوبی استفاده کرد. این لولاها در انواع  مختلفی ساخته می‌شوند.

معرفی انواع لولا در چوبی

لولا در چوبی دارای انواع مختلفی است که به شرح زیر می‌باشند:

لولا تخت بلبرینگی

لولا تخت نوعی از لولای در چوبی است و دو طرف لولا که به در و چهارچوب متصل می‌شوند، هر دو به صورت کاملا تخت هستند. این دو قطعه‌ی تخت توسط یک بلبرینگ کنار یکدیگر قرار داده شده‌اند و حرکت آسان در را ممکن می‌کنند.

لولا پروانه بلبرینگی

این لولاها دارای یک طرف پروانه‌ای و یک طرف تخت مستطیلی هستند که به وسیله‌ی یک بلبرینگ در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. این لولاها ظاهر زیبایی دارند و برای درهای چوبی اتاق پیشنهاد می‌شوند.

لولا قابلمه بلبرینگی

این لولاها از نوع قابلمه‌ای هستند و برای درهای چوبی که دو راهه هستند، مناسب‌اند.

لولا تخت سرتخت و سر نیزه

این لولاها ظاهری کاملا ساده دارند و از دو قطعه تخت ساخته شده‌اند. این مدل لولا هم به صورت سرتخت و هم به صورت سر نیزه در بازار موجود هستند.

بهترین برند لولا در چوبی

برندهای معتبر زیادی مانند صامت ، فانتونی و رونیا در ساخت یراق آلات با کیفیت و استاندارد مشغول به کار هستند. با این حال بهترین برند لولا در چوبی، برند اچ تی ان است. این برند لولاهای خود را به صورت کاملا استاندارد و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت می‌سازند.

خرید لولا در چوبی و قیمت آن

فروشگاه اینترنتی سازوکار، یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین برای خرید یراق آلات است. سازوکار با تکیه بر متخصصین خود در حوزه یراق، دامنه وسیعی از انواع یراق آلات را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی سازوکار به راحتی به انواع لولا دسترسی پیدا کنید. برای خرید لولا در چوبی باید به دسته بندی این نوع لولا در سایت سازوکار مراجعه کنید. با مراجعه به این دسته بندی علاوه بر اطلاع از قیمت لولا در چوبی، می‌توانید انواع مختلفی از این نوع لولا را مشاهده نمایید.