X
X

شلف حمام

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

شلف حمام

یکی از مهمترین بخش‌های خانه، حمام است. در گذشته طراحی دکوراسیون حمام به خوبی مورد توجه قرار نمی‌گرفت. با این حال حمام یکی از قسمت‌های پر استفاده‌ی منزل است. در سال‌های اخیر فنگ شویی خانه توانسته است همه را قانع کند که توجه به طراحی داخلی حمام با اهمیت است.

برای قرار دادن مواد شوینده مانند شامپوها، صابون‌ها و ... در حمام به یک شلف نیاز است تا شوینده‌ها به صورت مرتب در کنار یکدیگر چیده شوند. بدون داشتن یک شلف مناسب، نمی‌توانید مواد شوینده را به صورت منظم در حمام نگهداری کنید.

بنابراین برای نظم بخشیدن به فضای حمام و دستشویی استفاده از شلف‌ها گزینه‌ی بسیار مناسبی است. شلف‌ها یکی از انواع اکسسوری حمام و دستشویی نیز به حساب می‌آیند. شلف‌ها علاوه بر کاربردی بودن می‌توانند ظاهری زیبا نیز برای فضای حمام ایجاد کنند.

انواع شلف حمام

شلف‌های حمام انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود شلف مورد نظر را تهیه کنید. برخی شلف‌های حمام تک طبقه و برخی دیگر دو طبقه هستند. شلف‌ها را باید روی دیوار حمام نصب کنید. برخی شلف‌ها در کفی خود شیارهایی دارند که موجب می‌شوند آب از کف شلف خارج شود.

بهترین برند شلف حمام

بهترین برند شلف حمام، فانتونی است. این کمپانی که یکی از بهترین برندها در حوزه تولید یراق آلات است. فانتونی دامنه وسیعی از یراق آلات را تولید و به بازار عرضه می‌کند. تمامی یراق آلات تولید شده توسط فانتونی از بالاترین سطح استاندارد و کیفیت برخوردار هستند. همچنین تنوع محصولات در فانتونی بسیار زیاد است. بنابراین شما می‌توانید مطابق با سلیقه‌ی خود، محصول مورد نظرتان انتخاب کنید.

خرید شلف حمام

برای خرید شلف حمام، فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجعی مناسب است. در فروشگاه آنلاین سازوکار شما با تنوع بالایی از محصولات روبرو هستید، لذا می‌توانید کاملا مطابق با سلیقه خود یک محصول با کیفیت را خریداری نمایید.

نکته‌ی شایان ذکر این است که هنگام خرید شلف حمام باید توجه داشته باشید جنس شلف مناسب فضای خیس و مرطوب باشد. زیرا در حمام رطوبت به میزان بالا وجود دارد و در صورت مناسب نبودن جنس، شلف حمام شما ممکن است دچار زنگ زدگی شود.

قیمت شلف حمام

قیمت شلف حمام به عوامل مختلفی مانند جنس، ابعاد، برند و ... بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت شلف‌های دو طبقه از شلف‌های تک طبقه بیشتر است. هرچه کیفیت جنس شلف بیشتر باشد، به طبع قیمت آن نیز گران‌تر است.

از آنجا برند فانتونی بهترین برند شلف حمام است، قیمت محصولات این برند از دیگر محصولات متفرقه موجود در بازار بیشتر است. سازوکار محصولات فانتونی را به صورت مستقیم تهیه می‌کند، بنابراین می‌توانید محصولات اورجینال را با بهترین قیمت موجود در بازار تهیه کنید.