X
X

توپی شیار زن

56 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • توپی فرز شیارزن کامپوزیت دامار مدل DMVGD180D20Z16AL
   ‎2,690,000 تومان
   • شیارزن دامار مدل DMGCD125D35T14Z6
    ‎1,656,000 تومان
    • توپی شیار زن متغیر قطر 170 میلی‌ متر سی ام تی مدل 694.022.35
     ‎16,098,000 تومان
     • توپی شیارزن متغیر قطر 150 میلی متر سی ام تی مدل 694.021.35
      ‎15,032,000 تومان
      • توپی شیارزن دامار مدل DMGCD150d35T28Z8
       ‎3,816,000 تومان
       • توپی شیارزن انگشتی دامار مدل DMHR-D40R20
        ‎4,900,000 تومان
        • شیارزن دامار مدل DMGCD125d35T18Z6
         ‎2,088,000 تومان
         • توپی شیارزن دامار مدل DMGCD150d35T26Z8
          ‎3,528,000 تومان
          • توپی شیارزن متغیر فرود مدل TG11M DB3
           ‎17,550,000 تومان
           • شیارزن دامار مدل DMGCD125d35T30Z6
            ‎3,360,000 تومان
            • توپی شیارزن بیسکوییتی مدل F102M
             ‎0 تومان
             • توپی شیارزن متغیر فرود مدل TG11M AB3
              ‎18,480,000 تومان

             56 آیتم

             صفحه
             در هر صفحه
             تنظیم بصورت صعودی

             توپی شیارزن

             ابزارهای برشی در صنعت چوب بسیار متنوع بوده و هرکدام کاربردهای مختلفی دارد. از جمله ابزارهای برشی که در کارگاه‌های نجاری به کار می‌رود دستگاه‌هایی مانند فرز زمینی، لبه چسبان، مولدر و... است که برای برش‌کاری و فرم‌دهی سطوح چوبی قطور در ابعاد بزرگ استفاده می‌شود. در این دستگاه‌ها انواع توپی برای ایجاد انواع برش به کار برده می‌شود و یکی از آن‌ها توپی شیارزن نام دارد که روی قطعات چوبی شیار ایجاد می‌کند. جنس الماسه این توپی‌ها غالبا از از فولاد تندبر یا کارباید ساخته شده که از دوام و استحکام بالایی برخوردار است.

             توپی‌های شیار زن از جمله مهمترین توپی‌هایی هستند که در صنعت نجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. توپی‌های شیار زن می‌توانند تا حد مشخصی از چوب را شکاف زنی کنند. برخی از این توپی‌ها قادرند تنها یک قطر معین را شیار زنی کنند، اما توپی‌های شیار زن متغیر می‌توانند قطر شیار را در یک بازه‌ی مشخص تعیین کنند. این کار با استفاده از یک فیلر انجام می‌شود که میان دو قطعه قرار گرفته و اندازه‌ی شیار را افزایش می‌دهد. شما می‌توانید متناسب با اندازه‌ای که می‌خواهید، فیلر را تنظیم کنید. توپی‌های شیارزن را باید روی فرز زمینی که یک دستگاه یا ماشین پرکاربرد در صنعت چوب است، نصب کنید.

             انواع توپی شیارزن

             توپی‌های شیارزن در انواع مختلفی موجود بوده و برای ایجاد شیار روی انواع چوب چندلایه، لمینت شده و چوب سخت به کار می‌رود. این توپی‌ها در سایزهای مختلفی تولید شده و شیارهایی در ابعاد مختلف ایجاد می‌کند. توپی‌ها انواع مختلفی دارند و دسته‌ای از آن‌ها، توپی‌های شیار زن هستند. این توپی‌ها با استفاده از تیغچه‌هایی که روی بدنه خود دارند، شیارها را ایجاد می‌کنند. انواع توپی شیارزن شامل توپی شیارزن متغیر، بیسکویتی و شیارزن انگشتی است که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

             توپی شیارزن متغیر

             عمق شیار در این توپی قابل تنظیم بوده و می‌توان با قرار دادن فیلرهای فلزی بین توپی‌ها عمق شیار را کم یا زیاد کرد. این توپی قابلیت نصب بر روی انواع فرزهای زمینی را دارد.

             توپی شیارزن بیسکویتی

             برای ایجاد شیارهای استاندارد در اتصالات بیسکویتی به کار می‌رود.

             توپی شیارزن انگشتی

             کاربردی مشابه تیغ فرزهای شیارزن انگشتی دارد و شیارهای نیم دایره روی قطعات چوبی ایجاد می‌کند.

             برترین برندهای توپی شیارزن

             توپی شیارزن در برندهای مختلفی در بازار موجود است و می‌توان هم به صورت تک و هم عمده از فروشگاه‌های ابزارآلات تهیه کرد. کمپانی‌های زیادی در داخل و خارج از کشور انواع توپی فرز نجاری تولید و به بازار عرضه می‌کنند. پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده این نوع توپی دامار، سی ام تی و فرود هستند. قیمت توپی شیارزن مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به نوع برند و جنس الماسه  متفاوت است.

             خرید توپی شیارزن

             انتخاب صحیح این ابزارآلات برشی با قیمت و کیفیت مناسب ممکن است برای خریداران کمی چالش برانگیز باشد؛ زیرا این محصولات از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در این فروشگاه انواع توپی شیارزن از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

             قیمت توپی شیارزن

             قیمت توپی شیارزن به عوامل مختلفی مانند جنس توپی، تعداد تیغه‌های توپی، قطر، سایز شفت و برند آن بستگی دارد. از جمله مهمترین توپی‌هایی که برای فرزهای زمینی مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانیم به توپی‌های شیار زن اشاره کنیم. این توپی‌ها قادرند به میزان معینی در قطعات چوبی شکاف ایجاد کنند. برخی از توپی‌های شیارزن به نحوی طراحی شده‌اند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها قطر شیار ایجاد شده در چوب را تغییر دهید. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستید می‌توانید با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

             سوالات رایج درباره توپی شیارزن

             آیا تیغه‌های توپی فرز نجاری به تنظیم نیاز دارد؟

             توپی از جمله ابزارآلاتی است که برای دقت و ظرافت بیشتر کار به مراقبت و تنظیمات نیاز دارد. تنظیم تیغه‌های توپی کار پیچیده‌ای بوده و به دقت بالایی نیاز دارد. تیغه‌های توپی از جنس بادوام کارباید ساخته شده است و به همین دلیل امکان شکستن آن وجود ندارد؛ اما در صورت ایجاد شکستگی باید تیغه را تیز کرده یا بچرخانید.

             بهترین برندهای توپی شیارزن کدامند؟

             در حال حاضر بهترین برندهای توپی شیارزن در بازار ایران، برندهای دامار، دامار پلاس، فرود و سی ام تی هستند.

             مشاهده بیشتر