X
X

تیغ فرز قرنیز

16 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • تیغ قرنیز دامار مدل DM861903FC
   ‎1,543,000 تومان
   • تیغ پروفیل لبه دامار مدل DM864454H
    ‎1,567,000 تومان
    • تیغ قرنیز دامار مدل DM861904FA
     ‎1,567,000 تومان
     • تیغ قرنیز دامار مدل DM861904FD
      ‎1,675,000 تومان
      • تیغ پروفیل حاشیه قرنیز دامار مدل DM882864GA
       ‎2,249,000 تومان
       • تیغ قرنیز دامار مدل DM861903FB
        ‎1,498,000 تومان
        • تیغ قرنیز کورین دامار مدل DMZ103904CB
         ‎2,900,000 تومان
         • تیغ قرنیز دامار مدل DMZ103904CA
          ‎1,890,000 تومان

         16 آیتم

         صفحه
         در هر صفحه
         تنظیم بصورت صعودی

         تیغ فرز قرنیز

         دستگاه‌های اورفرز و سی ان سی به منظور برش و فرم دادن به سازه‌های چوبی از برش‌های ساده مانند شیار و پرداخت گرفته تا برش‌های مدل دار مانند پروفیل، لبه گرد و گل نقطه‌ای به کار می‌رود. یکی از تیغه‌هایی که برای ایجاد طرح‌های زیبا روی قطعات چوبی به کار می‌رود تیغه قرنیز است که از خانواده تیغه‌های پروفیل به شمار می‌رود.

         این تیغه دارای بلبرینگ بوده و با پله‌های متعدد در حاشیه قاب، ویترین و قرنیزها مدل ایجاد می‌کند. جنس الماسه این تیغه‌ها از نوع HSS یا تنگستن کارباید است که نوع کاربایدی آن از دوام و قدرت برش بالاتری برخوردار است. الماسه این تیغه‌ها غیرقابل تعویض بوده و در صورت شکستن یا کند شدن باید تیغه جدیدی را جایگزین آن کرد. شفت تیغ فرز قرنیز در سه سایز 6، 8 و 12 میلی‌متر موجود است و می‌توان با استفاده از تبدیل شفت سایزهای 6 و 8 میلی‌متری را به 12 میلی‌متر تبدیل کرد.

         انواع تیغ فرز قرنیز

         تیغ فرز قرنیز مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر در قطر، کارگیر و زوایای مختلفی تولید می‌شود. این تیغه از خانواده تیغه‌های دارای بلبرینگ است که برای فرم دادن به لبه چوب به کار می‌رود. یکی از انواع تیغه‌های قرنیز تیغ ردیوس است که برای منحنی کردن انواع قرنیز از جنس چوب، ام دی اف و صفحات کورین استفاده می‌شود. الماسه این تیغ فرزها غیرقابل تعویض بوده و در صورت کند شدن باید با دستگاه‌های مخصوص تیز شود. قطر، کارگیر و زاویه برش این تیغه‌ها بسته به نیاز کاربر متفاوت است. این تیغه‌ها به راحتی کند یا شکسته نمی‌شود اما بهتر است قطعه کار قبل از برش بررسی شود؛ زیرا در صورت وجود پیچ داخل چوب امکان شکستن یا لب‌پر شدن تیغه زیاد است.

         بهترین برندهای تیغ فرز قرنیز

         تیغ فرزها در چند برند در بازار موجود هستند که معروف‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD)، بوش (BOSCH) و آردن است. قیمت تیغ فرز قرنیز مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به برند و جنس الماسه  متفاوت است.

         خرید تیغ فرز قرنیز

         تیغ فرز قرنیز یک عضو مهم و کاربردی در ابزارآلات برشی بوده که برای ساخت انواع پروژه‌های چوبی به کار برده می‌شود. ابعاد، قطر، کارگیر و سایز شفت این تیغه نیز مانند دیگر تیغ فرزها متفاوت بوده و بسته به نیاز کاربر انتخاب و تهیه می‌شود. تیغ فرز قرنیز را می‌توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مجازی خریداری کرد. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغه‌های قرنیز از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

         سوالات رایج درباره تیغ فرز قرنیز

         سرعت چرخش مناسب تیغه بر چه اساسی است؟

         سرعت چرخش تیغه بر اساس قطر تیغه تنظیم می‌شود و هر چه قطر تیغه بیشتر باشد سرعت چرخش آن باید کمتر شود. تیغه‌هایی که دارای قطر زیاد هستند اصطکاک بیشتری ایجاد می‌کنند بنابراین اگر سرعت چرخش بالایی داشته باشد باعث داغ شدن تیغه و سوختن الماسه می‌شود.

         تیغ فرز قرنیز چگونه نگهداری می‌شود؟

         نگهداری و مراقبت تیغ فرزها از اهمیت بالایی برخوردار است و مهم‌ترین جوانب نگهداری آن تمیز کردن و جلوگیری از کند شدن آن است. تیز کردن تیغ فرزها به راحتی امکان‌پذیر نیست به همین دلیل برای جلوگیری از کند شدن آن باید هرکدام از تیغه را در بسته بندی‌های جداگانه و با فاصله نگهداری کرد. تیغ فرزها باید هرچند وقت یکبار تمیز شود و بهترین وسیله برای تمیز کردن آن اسپری WD40 است.

         مشاهده بیشتر