X
X

فازمتر

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

فازمتر

فازمتر یکی از ابزارآلات دستی کاربردی در صنایع مختلف است که ظاهری مشابه پیچ گوشتی دارد. این ابزار همانطور که از نام آن مشخص است برای تشخیص سیم‌های فاز و نول و وجود یا عدم وجود ولتاژ الکتریکی به کار می‌رود. اجزای تشکیل دهنده فازمتر شامل یک لبه‌ای که برای باز و بستن پیچ به کار می‌رود و محفظه‌ای که داخل آن لامپ، گیره و فنر قرار دارد و پیچی که در انتهاب آن تعبیه شده است. روش کار با فازمتر به این شکل است که ابتدا آن را به سر سیم وصل کرده و سپس انگشت را روی پیچ انتهای آن قرار دهید. اگر چراغ روشن شد فاز و اگر روشن نشد نول است.

انواع فازمتر

فازمتر در انواع و ابعاد مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

فازمتر چراغ دار

یکی از انواع فازمتر که از قدیم طرفداران خاص خود را در بازار داشته و دارد فازمتر چراغ‌دار است. این فازمتر زمانی که سیم فاز متصل شود در اثر ایجاد اختلاف پتانسیلی چراغ داخل آن روشن خواهد شد.

فازمتر مولتی کالر

این نوع فازمترها نوع پیشرفته‌تری از فازمترهای چراغ دار است که از چراغ نئون با شدت نور بالا در آن استفاده شده است. نور چراغ این فازمتر در روشنایی به راحتی قابل تشخیص بوده از قابلیت تعویض نیز برخوردار است.

فازمتر دیجیتال

این فازمتر الکترونیکی بوده و میزان ولتاژ را در صفحه نمایش کوچکی نمایش می‌دهد.

فازمتر القایی

از انواع فازمترهای دیجیتال بوده و علاوه بر تشخیص فاز و نول امکان اندازه‌گیری تست ولتاژ DC و AC را نیز فراهم کرده است.

برترین برندهای فازمتر

فازمتر از ابزارآلات دستی کاربردی در صنایع مختلف است که توسط برندهای زیادی در دنیا تولید و به بازار عرضه می‌شود. پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده این ابزار دستی شامل برند نووا (Nova)، رونیکس (Ronix)، اسرام (Osram) و... است. قیمت فازمتر بسته به نوع برند و جنس آن‌ها متفاوت است.

خرید آنلاین فازمتر

فازمتر از جمله ابزارآلات دستی کاربردی است که برای تشخیص فاز و نول و در برخی موارد تست ولتاژ به کار می‌رود. ابعاد، انواع و جنس این ابزار مانند بسیاری از ابزارآلات دستی دیگر متفاوت بوده و بسته به نیاز استادکار انتخاب و تهیه می‌شود. فازمتر به صورت حضوری و آنلاین از فروشگاه‌های مجازی قابل خریداری است. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع فازمتر از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.