X
X

دستگاه سندینگ

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه سندینگ

دستگاه سندینگ یکی از ماشین آلات صفحه ای است که در صنعت چوب برای سنباده‌زنی و پرداخت نهایی و یکباره سطوح بزرگ و صاف فرآورده‌های مختلف چوبی نظیر روکش چوبی، ورق ام دی اف خام، درب‌های چوبی و ... از آن استفاده می‌شود. قابلیت کار بی‌وقفه و با دقت بالا در طول ساعات کاری روزانه، انجام حجم بالای کار، وجود چندین موتور با توان متفاوت و ایستگاه‌های کاری مختلف از جمله ویژگی‌های این ماشین است. این ماشین‌ها ابعاد بزرگ و وزن بالایی دارند. در دستگاه سندینگ صنعتی از  فناوری سنتی خبری نیست و ساختار طراحی از نقطه‌نظر کاربرد و مدیریت بهبود یافته است. همچنین، سنباده‌زنی منظم و اتوماتیک ورق‌های فرآورده‌های چوبی در کارخانه‌ها موجب صرفه‌جویی در زمان تولید شده و راندمان تولید افزایش می‌یابد.

سیستمی‌بودن،ساده‌سازی، شبکه‌سازی، راحتی کار و عملی‌بودن از دیگر ویژگی‌های کاربرد این ماشین بزرگ صفحه ای است. کارهای تکراری در پروسه تولید بدون نیاز به نیروی کار انسانی انجام می‌شوند. دقت کار این ماشین‌های صنعتی به قدری بالا است که از آنها در کالیبراسیون سطوح فرآورده‌های مرکب چوبی استفاده می‌شود. در ماشین‌های سندینگ، سنباده افقی، گرد و عمودی و نیز برس‌های سنباده‌زنی با هم ادغام شده و از فضا به طور موثری استفاده می‌شود. از دستگاه سندینگ برای آماده‌سازی سطح کار جهت پرداخت‌های بعدی مانند رنگ‌کاری و ... استفاده می‌شود. این دستگاه می‌تواند ضخامت‌های نازکی از سطوح فرآورده‌های چوبی یا بخش‌های چسب‌خورده آنها را برای آماده‌سازی محصول در عملیات بعدی بردارد. معمولا این ماشین آلات مجهز به سیستم کنترل اتوماتیک سی ان سی بوده، صفحه نمایش لمسی، رابط کاربری ساده و زیبایی دارند. همچنینو کار با آنها بسیار ساده است. به‌علاوه، تطبیق‌پذیری خوبی با سایر ماشین آلات خط تولید دارند.

انواع دستگاه سندینگ

دستگاه‌های سندینگ بزرگ در صنعت چوب ترکیبی از عملکرد انواع سنباده‌زن عمودی، افقی، گرد، تسمه‌ای و ... بوده و بسته به مدل دستگاه یا ظرفیت آن قابلیت کاربرد متفاوتی دارند. وجه مشترک تمام این دستگاه‌ها قابلیت کاربرد آنها در اشل صنعتی، حجم بالا و انجام کارهای مکرر و بی‌وقفه طی شیفت‌های کاری است، به‌طوری‌که برای کارگاه‌های کوچک نجاری یا حتی واحدهای صنعتی متوسط انتخاب چندان مناسبی نیستند.

برترین برندهای دستگاه سندینگ

برندهای مختلفی در زمینه تولید این ماشین صفحه ای و صنعتی فعال هستند. در هر برند نیز انواع مدل‌های دستگاه سندینگ در ابعاد و قابلیت کاربرد متفاوت موجود است. با توجه به این عوامل، قیمت دستگاه سندینگ از مدلی به مدل دیگر در هر برند و نیز بین برندهای مختلف متغیر است. برندهایی نظیر بیسه و مولن این دستگاه را در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف تولید می‌کنند.

خرید آنلاین دستگاه سندینگ

برای انتخاب دستگاه صنعتی سندینگ با توجه به حجم کار در حال انجام در واحد تولیدی و توان پرداختتان گزینه‌های متعددی پیش رو دارید. خرید و فروش دستگاه سندینگ به روش‌های حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی انجام می‌شود. در فروشگاه اینترنتی سازوکار دستگاه‌های سندینگ با برند معتبر و عملکرد مناسب موجود هستند. با توجه به نوع نیاز، مشخصات فنی، برند منتخب و قیمت مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه سندینگ مناسب را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر