X
X

هنگر

مشبک لیست

55 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. لیبرا H2 ( قابل استفاده برای یونیت های هوایی) ایتالیانا فرامنتا مدل 63420020ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 2. هنگر هوایی مخفی ‌لیکو ایتالیانا فرامنتا مدل 63802400ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 3. هنگر دیواری ایتالیانا فرامنتا مدل 63412030EA
  اعلام قیمت و موجودی
 4. پلیت هنگر APC ایتالیانا مدل 65230010ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 5. لیبرا H6 (قابل استفاده برای یونیت های زمینی) ایتالیانا فرامنتا مدل 63420510ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 6. هنگر زمینی لیبرا H6 راست ایتالیانا فرامنتا مدل 63420500ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 7. هنگر فیتینگ مدل H3 قابل ریگلاژ فانتونی مدل M103
  اعلام قیمت و موجودی
 8. هنگر فیتینگ مدل H1 قابل ریگلاژ فانتونی مدل M101
  اعلام قیمت و موجودی
 9. پلیت دیوار هنگر سبک ایتالیانا فرامنتا مدل 63450100ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 10. پلیت دیوار هنگر سنگین مدل 63450015ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 11. براکت پشت نگهدارنده سبک تریاد ایتالیانا مدل 16215020ZN
  اعلام قیمت و موجودی
 12. ایتالیانا فرامنتا قابل استفاده برای یونیت های زمینیH6 لیبرا
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

55 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

هنگر و فیتینگ کابینت

کابینت یکی از اجزای اصلی تشکیل دهنده آشپزخانه است که در گذشته برای نصب کابینت های هوایی از روش فیتینگ هفت و هشتی استفاده می کردند.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی انواع بست و اتصالات طراحی شده است که به وسیله ی آن می توانید به راحتی کابینت هایی با وزن سنگین را به دیوار آشپزانه نصب نمایید. فیتینگ کابینت هوایی ( بست کابینت هوایی ) نوعی بست کابینت است که به وسیله ی آن دیگر نیازی به استفاده از روش هفت و هشتی برای نصب کابینت های هوایی نخواهید داشت.

هنگرها به منظور نصب کابینت های هوایی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع یراق، قطعاتی هستند که جعبه کابینت را بر روی دیوار نگه داشته و برای نصب کابینت های آشپزخانه یا روشویی بر روی دیوار از آنها استفاده می شود.

هنگر یا آویزها ( بست کابینت هوایی ) برای نصب امن و مدرن انواع کابینت های دیواری و زمینی در آشپزخانه و یا دستشویی به کار می روند. این قطعات به جای قطعاتی قفلی چوبی که هم اکنون به صورت دو تکه در دیواره پشتی جعبه کابینت و دیوار برای نگهداری کابینت بر روی دیوار به کار می روند، قابل استفاده است. هنگرها همچنین می توانند به جای رول پلاک برای نصب جعبه های کوچک به کار برده شوند.

بهترین برند‌های هنگر کابینت ( بست کابینت هوایی )

اگر شما جزء افرادی هستید که اطلاعات کافی در رابطه با برندهای مختلف و مزایای آنها ندارید، خرید از فروشگاه های آنلاین بهترین انتخاب است. سازوکار انواع برند همراه با مزایا و مشخصات قرار گرفته اند و شما به راحتی با چند کلیک در مورد بسیاری از آن ها اطلاعات کسب می کنید و خرید خود را با آگاهی کامل انجام می دهید.

 از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ریل و یراق‌آلات فعالیت دارند می توان به برند‌های دامار (Damar)،برند هنگر صامت (Samet)و هنگر فانتونی (Fantoni) و هنگر ایتالیانا (Italiana) اشاره کرد.

قیمت فیتینگ کابینت  ( هنگر کابینت )

با توجه به انواع متفاوت هنگر ( بست کابینت هوایی ) و کاربردهای گوناگون قیمت انواع یراق‌آلات متفاوت است. تمام یراق‌ های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند.

خرید آنلاین انواع هنگر ( فیتینگ کابینت )

به علت متنوع بودن انواع هنگر و فیتینگ کابینت همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از تجهیزات کابینت متفاوت خواهد بود. طیف گسترده محصولات و برندهای مختلف یراق‌ آلات به قدری متنوع است که انتخاب کالا و خدمات را سخت می‌کند.

فروشگاه سازوکار با ارائه اطلاعات کامل از ویژگی‌های تخصصی و نقد و بررسی کارشناسانه این امکان را فراهم کرده تا افراد بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. همچنین کارشناسان واحد پشتیبانی با هدف ارائه مشاوره تخصصی در انتخاب محصولات با کیفیت به مشتریان کمک می‌کنند تا تجربه خریدی متفاوت را برای آنها رقم بزنند.

همچنین این شرکت با هدف افزایش اطلاعات و آشنایی بیشتر با محصولات و حوزه‌های مختلف صنعتی اقدام به انتشار مطالب ارزشمند با موضوعات آموزشی، راهنمای خرید ابزار، اخبار، ویدئوهای آموزشی در مورد ابزار، یراق، ماشین آلات و محصولات صنعتی کرده که کاربران می‌توانند با جستجوی «مجله اینترنتی سازوکار» به آن دست یابند.

مشاهده بیشتر