X
X

مینی فرز

15 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. مینی فرز بوش مدل GWS 9-115
    امتیاز:
    100%
  2. مینی سنگ 1800 وات بوش مدل GWS 18-125 SL
    امتیاز:
    90%

15 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

مینی سنگ فرز

برای خرید مینی فرز لازم نیست حتما استادکار یا فردی کاملا فنی باشید. مینی فرزها اصولا برای از بین بردن زوایای تیز سنگ‌ها و فلزات، تیزی ابزار باغبانی، سمباده کشیدن، برش و سایش سایر قطعات کوچک و بزرگ آهنی و غیره استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها مدل کوچک شده‌ی فرزهای بزرگ هستند و به دلیل داشتن اندازه‌ای مناسب، اغلب برای انجام کارها در ابعاد کوچک‌تر کاربرد دارد.  اندازه جمع و جور و موتور قدرتمند مینی فرزها سبب شده‌اند تا این دستگاه به صورت گسترده در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها مورد استفاده قرار بگیرند.

معرفی انواع مینی فرز

مینی فرزها با توجه به منبع تغذیه خود در سه دسته مختلف تقسیم بندی می‌شوند:

مینی فرز برقی

مینی فرز برقی نوعی از مینی فرزها هستند که از قدرت بالایی برخوردارند و برای کار با آن‌ها باید دستگاه را با استفاده از کابل به جریان برق مستقیم متصل نمایید. به همین دلیل هنگام کار با این مینی فرزها با محدودیت جابه‌جایی روبرو خواهید بود.

مینی فرز شارژی

نوع دیگر مینی فرزها، نوع شارژی آن‌هاست که به دلیل قابلیت شارژ شدن خود، از اندازه مناسبی نیز برخوردارند و می‌توان آن ها را به راحتی حمل و نقل نمود. جابه‌جایی آسان این مینی فرزها سبب می‌شود بتوانید بدون محدودیت آن‌ها را در تمام نقاط با خود حمل کنید. وزن این مینی فرزها سبک است و هنگام کار با آن‌ها دست شما خسته نخواهد شد.

مینی فرز بادی

آخرین نوع مینی فرز، نوع بادی این دستگاه است. مینی فرزهای بادی تنها با وصل شدن به کمپرسور باد کار می‌کنند. این دسته از مینی فرزها به ندرت خراب می‌شوند و از طول عمر بسیار خوبی برخوردارند. بهتر است بگوییم درصد احتمال خرابی در آنان در مقایسه با دو نوع دیگر کاملا پایین‌تر است. از جمله ایرادات وارد شده به مینی فرزهای بادی نیز می‌توانیم به قیمت نسبتا بالا و همچنین وابستگی آن به مخزن باد اشاره داشت.

برند‌های مینی فرز

با توجه به انواع متفاوت فرز و کاربردهای گوناگون این ابزار قیمت مینی فرز و مینی سنگ متفاوت است. تمام فرزهای موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردارند. در حال حاضر برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که انواع مینی فرز را ارائه می‌دهند، با این حال برندهای بوش، رونیکس، کرون و سمپراکس به عنوان بهترین برندهای مینی فرز در بازار شناخته می‌شوند.

خرید مینی فرز

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع فرز را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی مینی فرز و انواع محصولات ابزار برقی و شارژی می توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. برای خرید مینی فرز قبل از هرچیزی باید به قدرت موتور آن، شارژی یا برقی بودن دستگاه و حداکثر سرعت چرخش دیسک در دقیقه، توجه ویژه داشته باشید.

قیمت مینی فرز

 به طور دقیق نمی‌توانیم قیمت مینی فرز را بیان کنیم. زیرا قیمت مینی فرز به عوامل مختلفی بستگی دارد. بدون شک هرچه قدرت مینی فرز بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت این دستگاه، برند آن است. طراحی ارگونومیک مینی فرز نیز راحتی بیشتر برای کاربر به ارمغان می‌آورد و در قیمت دستگاه نقش دارد.  

مشاهده بیشتر