X
X

جای زیور آلات

مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • باکس کشوی نگهداری زیورآلات 60 سانتی متری فیروزه‌ای هایگلد مدل HGD-706041-M
   اعلام قیمت و موجودی
   • باکس کشوی نگهداری زیورآلات 90 سانتی متری فیروزه‌ای هایگلد مدل HGD-706044-M
    اعلام قیمت و موجودی
   • باکس زیور آلات چرمی سایز 90 سانتی متر هایگلد مدل HGD-703744
    اعلام قیمت و موجودی
   • باکس شارژر کننده ساعت های اتوماتیک فیروزه‌ای هایگلد مدل HGD-706154-M
    اعلام قیمت و موجودی
   مشبک لیست

   4 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   جای زیور آلات

   بدون شک زیورآلات دارایی‌ های با ارزشی هستند که نحوه نگهداری از آن‌ ها بسیار مهم است. جای زیور آلات وسیله‌ ای کاربردی است که به شما کمک می‌کند بتوانید زیورآلات خود را به صورت مرتب و منظم در یک جای مشخص نگهداری کنید.

   استفاده از جای زیورآلات نه تنها موجب نظم بخشیدن به آن‌ها می‌شود، بلکه آن‌ ها را از آسیب‌ های احتمالی نیز در امان می‌ دارد. بسیاری از افراد زیورآلات خود را در کمد و یا روی میز قرار می‌دهند.

   این امر سبب می‌شود تا زیورآلات شما هم به صورت نامرتب در اتاق پخش شوند و هم در معرض آسیب قرار بگیرند. علاوه بر این در چنین حالتی احتمال گم شدن زیورآلات شما بیشتر می‌شود و یا در مواقع ضروری نمی‌توانید آن‌ها را به راحتی پیدا کنید.

   برای رفع این مشکلات ما به شما پیشنهاد می‌دهیم از انواع جای زیورآلات استفاده کنید. با خرید جای زیورآلات شما می‌توانید انگشترها، گوشواره‌ها، دستبندها و ... را هر کدام در یک جای مخصوص و در کنار یکدیگر قرار دهید.

   انواع جای زیور آلات

   انواع جای زیورآلات در دو گروه باکس و سینی مشک دسته بندی می‌شوند. شایان ذکر است که امروزه جعبه‌ های زیبا با رنگ‌ ها و طرح‌ های متنوع در بازار وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ ها هم استفاده کنید.

   اما مشکل این جعبه‌ ها این است که باید چند تا از آن‌ ها را تهیه کنید و جای زیادی را اشغال می‌کنند. بنابراین نظم بخشیدن و مرتب کردن این تعداد جعبه مشکل می‌شود.

   سینی مشبک ریلی

   یکی از انواع جای زیورآلات، سینی مشبک ریلی است. این سینی‌ ها بهترین وسیله برای نگهداری از زیورآلات هستند. این سینی‌ ها دارای یک فضای مسطح هستند که این فضا به صورت مشبک به فضاهای کوچک‌ تر تقسیم بندی شده است.

   در هر یک از فضا ها شما می‌توانید یکی از زیورآلات خود را قرار دهید. این سینی‌ها به صورت ریلی هستند و به راحتی درون کشو جا می‌گیرند. بنابراین دسترسی شما به زیورآلات خود آسان شده و می‌توانید آن‌ها را به صورت منظم و مرتب در کنار یکد یگر نگهداری کنید.

   باکس زیورآلات

   باکس‌های زیورآلات یکی دیگر از انواع  جای زیورآلات هستند که می‌توانید از آن‌ها برای نگهداری زیورآلات خود استفاده کنید. این باکس‌ها در ابعاد و طرح‌های مختلف ساخته می‌شود. برخی از این باکس‌ها به صورت شیشه‌ای هستند و دارای کشو و جعبه‌های کوچک متعددی هستند که فضای بیشتری برای نگهداری از زیورآلات در اختیار شما قرار می‌دهند.

   بهترین برندهای جای زیورآلات و اکسسوری اتاق خواب

   جای زیورآلات یکی از انواع اکسسوری اتاق خواب است. اکسسوری‌ های اتاق خواب دسته‌ ی مهمی از یراق آلات هستند که به شما کمک می‌کنند با استفاده از آن‌ ها کاربری وسایل و ابزار درون اتاق را راحت‌ تر کنید.

   اکسسوری‌ های اتاق خواب علاوه بر این که موجب زیبا سازی اتاق می‌شوند، موجب می‌شوند بتوانید بهتر از دیگر ابزار و لوازم استفاده کنید.

   بنابراین هنگام خرید جای زیورآلات و یا اکسسوری اتاق خواب بهتر است از بهترین برندهای این حوزه خرید خود را انجام دهید. فانتونی را می‌توانیم یکی از معروف‌ ترین برندهای تولید کننده اکسسوری اتاق خواب بدانیم. محصولات فانتونی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و قیمت به صرفه‌ای نیز دارند.

   خرید جای زیورآلات و اکسسوری اتاق خواب

   فروشگاه آنلاین سازوکار امکانی را فراهم کرده است که شما بتوانید تنها با چند کلیک از قیمت جای زیورآلات و اکسسوری‌ های اتاق خواب مطلع شوید و خرید خود را به آسانی انجام دهید.

   سازوکار یک فروشگاه اینترنتی است که در حوزه فروش ابزار و یراق آلات فعالیت می‌کند. تمامی محصولات سازوکار از برندهای معتبر و خوش‌ نام هستند. از آن‌ جا که سازوکار محصولاتش را به صورت مستقیم وارد کشور می‌کند، قیمت این محصولات مناسب و به صرفه است.