X
X

واسکازین زن بادی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

واسکازین زن بادی

یکی از دستگاه‌های بادی که کاربرد زیادی در تعمیرگاه‌های اتومبیل دارد دستگاه واسکازین زن بادی است. این دستگاه در واقع نوعی روانکاو است که وظیفه تزریق روغن به گیربکس چرخ انواع خودروهای سبک و سنگین را دارد. دستگاه واسکازین‌زن علاوه بر تعمیرگاه‌های اتومبیل در صنایع خودروسازی، کشاورزی، دریایی، ساختمانی و صنعتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. واسکازین زن شامل اجزاء لوله مکش، پمپ، درجه فشار و چرخ و دسته جهت جابه‌جایی آسان بوده و کاربرد بسیار آسانی نیز دارد. روش کار با این دستگاه به این شکل است که ابتدا باید واسکازین را از طریق قیف بزرگی داخل قسمت روغن‌ریز ریخته و دستگاه با ایجاد فشار باد موردنیاز روغن را از طریق شلنگ فنری داخل قسمت موردنیاز تزریق می‌کند. مزایای استفاده از این دستگاه شامل کاربرد و حمل ونقل آسان، تسریع بخشیدن به روند کار و صرفه جویی در زمان و صرفه‌جویی در هزینه با جلوگیری از به هدررفتن واسکازین است.

انواع واسکازین‌زن بادی

واسکازین زن در انواع دستی و بادی در بازار موجود بوده و خانواده بادی این دستگاه در حجم‌های متفاوت 10، 20، 30، 40، 50 لیتری و بیشتر عرضه می‌شود. برخی از دستگاه‌های واسکازین زن به منظور حمل آسان همراه با دسته و چرخ طراحی شده است.

 برندهای واسکازین‌زن بادی

واسکازین زن یا واسکازین پمپ در برندهای مختلف ORION، APT، FLEX  دامار یکی از برندهای نام آشنا در زمینه تولید ابزارآلات بادی بوده که توانسته است در میان محصولات خود دستگاه واسکازین زن بادی با کیفیت بالا تولید کند و مناسب‌ترین ه قیمت واسکازین زن را به بازار عرضه کند.

خرید واسکازین‌ زن بادی

واسکازین زن بادی در انواع و برندهای مختلفی در بازار موجود بوده و می‌توان این دستگاه را به صورت حضوری و آنلاین از فروشگاه‌های مجازی خریداری کرد. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزار بادی و فروش واسکازین زن با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. انواع واسکازین‌ زن بادی در ابعاد و برندهای مختلف را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع واسکازین زن از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

نکات مهم هنگام خرید دستگاه واسکازین زن بادی حجم مخزن، رزوه ورودی و خروجی و میزان فشار باد موردنیاز در واحد psi است. نکته دیگر طول تیوپ پمپ آن است و پرمصرف‌ترین پمپ واسکازین برای بشکه‌های 60 و 200 لیتری طراحی شده است.

قیمت واسکازین زن بادی

در رابطه با قیمت واسکازین زن بادی باید قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که این ابزار بادی را برای چه کاری نیاز دارید و آیا کمپرسور باد در اختیار دارید یا خیر. همچنین باید به جنس بدنه واسکازین زن بادی و قدرت عملکرد آن نیز دقت نمایید. فروشگاه اینترنتی سازوکار با ارائه واسکازین زن‌های بادی از بهترین برندهای بازار، گزینه‌های متنوعی را برای خرید به شما ارائه می‌دهد. به طور کلی نمی‌توانیم یک عدد دقیق یا ثابت را برای قیمت واسکازین زن بادی بیان کنیم. زیرا قیمت این ابزار بادی به عوامل مختلفی مانند جنس، برند، قدرت و ... بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده بیشتر