X
X

چمن زن

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. چمن زن برقی 1400 وات بوش مدل ARM 37
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 2. چمن زن برقی بوش مدل ARM-32
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چمن‌ زن

چمن ‌زن‌ها، ماشین‌هایی از ابزار باغبانی هستند که برای بریدن و یا کوتاه کردن چمن استفاده می‌شوند. چمن‌ها و باغچه‌هایی که در اطراف خانه‌ها و ادارات هستند نیاز به نگهداری قابل توجهی دارند. ماشین چمن‌زنی از یک یا چند تیغه گردان برای بریدن چمن تا ارتفاع یکنواخت استفاده می‌کند. با استفاده از ماشین چمن‌زنی می‌توانید ارتفاعی که چمن باید در آن کوتاه شود را تعیین کنید.

این تیغه‌ها ممکن است با نیروی دستی، انرژی الکتریکی و یا بنزین تغذیه شوند. برای کار با چمن‌زن‌ها باید خطوط مستقیمی را انتخاب کرده و سپس با تنظیم دستگاه مطابق با آن خطوط ماشین را هدایت کنید. به این ترتیب تمامی چمن‌ها به صورت مرتب و کاملا یکنواخت کوتاه خواهند شد.

انواع چمن‌ زن

چمن‌ زن‌ها با توجه به نیروی محرکه برای تغذیه تیغه‌ها، دارای انواع مختلفی هستند. به طور کلی سه نوع ماشین چمن‌زنی وجود دارد:

چمن زن دستی

این دستگاه‌های چمن‌زنی به نیروی کاربر نیاز دارند تا ماشین چمن‌زنی را به صورت دستی فشار دهد. این ماشین‌های چمن‌زنی دارای دسته‌ای هستند که به راحتی در دست گرفته می‌شوند و می‌توانند به آسانی به عقب، جلو و به هر طرف حرکت کنند.

این چمن‌زن‌ها برای باغچه‌ها و چمن‌های کوچکی که در اطراف خانه وجود دارند، مناسب‌اند، زیرا ممکن است در طولانی مدت کاربر خسته شود و نتواند به کار خود ادامه دهد.

چمن‌ زن برقی

دستگاه های چمن‌ زن برقی با اتصال به پریز برق یا باتری قابل شارژ به حرکت در‌می‌آیند. این ماشین‌ها معمولا خودکششی هستند و شما فقط باید مسیر آن‌ها را هدایت کنید.

چمن‌زن‌های برقی با توان‌های مختلفی ساخته می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به محیطی که می‌خواهید چمن‌زنی کنید، یک نمونه‌ی مناسب را خریداری کنید.

چمن‌ زن بنزینی

چمن‌ زن‌ های بنزینی یکی دیگر از انواع چمن‌ زن‌ها هستند که تقریبا یک قرن است که وجود دارند. این ماشین‌های چمن‌زنی می‌توانند دارای یک موتور 2 زمانه یا 4 زمانه بنزینی باشند که دستگاه را هدایت می‌کند. برای راه اندازی این ماشین باید باک دستگاه را با بنزین پر کرده و سپس با آن کار کنید.

بهترین برندهای چمن‌ زن

برندهای مختلفی انواع چمن‌زن را تولید و روانه بازار می‌کنند. در این بین برندهایی هستند که با استفاده از بهترین متریال و مطابق با استانداردهای روز دنیا، محصولات خود را تولید می‌کنند. بهترین برندهای چمن‌زن که می‌توانید محصولات آن‌ها را در ایران پیدا کنید، برندهای بوش، شپخ، محک و هیوندا هستند.

قیمت چمن‌ زن

قیمت چمن‌زن معمولا به نوع و ویژگی‌های آن بستگی دارد. به عنوان مثال، یک ماشین چمن‌زنی ساده حدود قیمتی ارزان‌تر از چمن‌زن‌های صنعتی و حرفه‌ای دارد.

خرید چمن‌ زن

هنگام خرید چمن‌ زن باید توجه داشته باشید که می‌خواهید کجا و به چه میزان از این دستگاه استفاده کنید. یک ماشین چمن‌ زنی برقی ساده برای زمانی که مساحت کوچکی دارید، انتخابی عالی است.

اما اگر می‌خواهید مساحت‌های بزرگ چه مسکونی و چه تجاری را چمن‌ زنی کنید، باید یکی از ماشین‌های چمن‌ زنی موتوری صنعتی را انتخاب کنید. این ماشین‌های چمن‌زنی برای زمین‌های چمن مانند باغ‌های بزرگ، زمین‌های گلف، پارک‌های شهری و غیره مناسب هستند.

مشاهده بیشتر