X
X

تیغ فرز قاب تونیک

مشبک لیست

22 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. ست اورفرز کابینت دامار مدل DM030401O
  اعلام قیمت و موجودی
 2. تیغ تونیک کاسه ای دامار مدل DM886354FB
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تیغ قاب تونیکه پخ دامار مدل DM798894A
  اعلام قیمت و موجودی
 4. تیغ قاب تونیک ابرویی دامار مدل DM776994A
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تیغ تونیک کاسه‌ای دامار مدل DM886354F
  اعلام قیمت و موجودی
 6. تیغ تونیک کاسه ای دامار مدل DM882544F
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تیغ تونیک کاسه ای دامار مدل DM887624FB
  اعلام قیمت و موجودی
 8. تیغ تونیک کاسه ای دامار مدل DM884443F
  اعلام قیمت و موجودی
 9. تیغ تونیک فرود مدل RB99-22412P
  اعلام قیمت و موجودی
 10. تیغ تونیک کاسه ای دامار مدل DM888254FB
  اعلام قیمت و موجودی
 11. تیغ قاب تونیکه ابرویی دامار مدل DM773183
  اعلام قیمت و موجودی
 12. تیغ دماغ اسبی دامار مدل DM796354BB
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

22 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تیغ اورفرز قاب تونیک

تیغ تونیک یکی از انواع تیغ اورفرز است که برای برش تونیک دور درب کابینت به کار می‌رود. این تیغه از خانواده تیغه‌های بدون بلبرینگ است که روی دستگاه‌های اورفرز نصب می‌شود. جنس بدنه تیغ فرز تونیک فولاد و الماسه آن تنگستن کارباید است. الماسه این تیغه‌ها غیرقابل تعویض بوده و در صورت شکستن یا کند شدن باید تیغه جدیدی را جایگزین آن کرد. شفت تیغ فرز تونیک در سه سایز 6، 8 و 12 میلی‌متر موجود است و می‌توان با استفاده از تبدیل شفت سایزهای 6 و 8 میلی‌متری را به 12 میلی‌متر تبدیل کرد.

انواع تیغ فرز قاب تونیک

تیغ تونیک دارای انواع مختلفی بوده و طبق سلیقه مشتری انتخاب می‌شود. یکی از انواع تیغ تونیک تیغ فرز پروفیل کاسه‌ای یا انزو است که به منظور ایجاد طرح بر روی درب کابینت به کار می‌رود. تیغ فرز تونیک در چندین قطر و کارگیر مختلف تولید می‌شود. الماسه این تیغ فرزها غیرقابل تعویض بوده و در صورت کند شدن باید با دستگاه‌های مخصوص تیز شود. قطر، کارگیر و زاویه برش این تیغه‌ها بسته به نیاز کاربر متفاوت است. این تیغه‌ها به راحتی کند یا شکسته نمی‌شود اما بهتر است قطعه کار قبل از برش بررسی شود؛ زیرا در صورت وجود پیچ داخل چوب امکان شکستن یا لب‌پر شدن تیغه زیاد است.

برترین برندهای تیغ فرز قاب تونیک

تیغ فرزها در چند برند در بازار موجود هستند که معروف‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD)، بوش (BOSCH) و آردن است. قیمت تیغ فرز قاب تونیک مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به برند و جنس الماسه  متفاوت است.

خرید تیغ فرز قاب تونیک

تیغ فرز تونیک یکی از انواع ابزارآلات برشی بوده که برای ایجاد تونیک درب کمد و کابینت به کار می‌رود. ابعاد، قطر، کارگیر و سایز شفت این تیغه نیز مانند دیگر تیغ فرزها متفاوت بوده و بسته به نیاز کاربر انتخاب و تهیه می‌شود. تیغ فرز تونیک را می‌توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مجازی خریداری کرد. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغه‌های تونیک از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

سوالات رایج درباره تیغ اورفرز قاب تونیک

سرعت چرخش مناسب تیغه بر چه اساسی است؟

سرعت چرخش تیغه بر اساس قطر تیغه تنظیم می‌شود و هر چه قطر تیغه بیشتر باشد سرعت چرخش آن باید کمتر شود. تیغه‌هایی که دارای قطر زیاد هستند اصطکاک بیشتری ایجاد می‌کنند بنابراین اگر سرعت چرخش بالایی داشته باشد باعث داغ شدن تیغه و سوختن الماسه می‌شود.

تیغ اورفرز قاب تونیک چگونه نگهداری می‌شود؟

نگهداری و مراقبت تیغ فرزها از اهمیت بالایی برخوردار است و مهم‌ترین جوانب نگهداری آن تمیز کردن و جلوگیری از کند شدن آن است. تیز کردن تیغ فرزها به راحتی امکان‌پذیر نیست به همین دلیل برای جلوگیری از کند شدن آن باید هرکدام از تیغه را در بسته بندی‌های جداگانه و با فاصله نگهداری کرد. تیغ فرزها باید هرچند وقت یکبار تمیز شود و بهترین وسیله برای تمیز کردن آن اسپری WD40 است.

عوامل تاثیرگذار در کیفیت و قیمت تیغ اورفرز تونیک چیست؟

تراکم و پهنای الماسه تیغ فرز از ویژگی‌های موثر در کیفیت آن است. هرچه تراکم الماس بیشتر باشد دوام آن بالاتر خواهد بود و هرچه تراکم آن کمتر باشد دوام آن نیز کمتر بوده و تیغه زود می‌سوزد. هرچه پهنای الماسه تیغ فرز بیشتر باشد به تعداد بیشتری می‌توان آن را تیز کرد و قطر شفت بالا نیز تاثیر زیادی در مقاومت تیغه در برابر فشار دارد.