X
X

اره زنجیری برقی ( اره موتوری )

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. اره زنجیری برقی بوش مدل Universal Chain 40
    اعلام قیمت و موجودی
  2. اره زنجیری برقی بوش مدل AKE 40 S
    امتیاز:
    100%
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

اره زنجیری

یکی از مهمترین ابزار‌هایی که در صنعت چوب به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، اره زنجیری ( اره موتوری ) است. اهمیت این اره به اندازه‌ای است که حتی آتش نشان‌ ها نیز از این اره استفاده می‌کنند. در صنعت نجاری نیز این اره برای انجام کارهایی مانند برش چوب، به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از اره زنجیری علاوه بر استفاده در صنعت چوب، می‌توان برای انجام امور باغبانی مانند هرس کردن شاخه‌ها نیز استفاده کرد. اره زنجیری علاوه بر هرس کردن درختان می‌تواند برای انجام عملیات روی تنه‌ی درختان نیز به شما کمک کند. در برخی موارد ممکن است شما بخواهید در یک مدت زمان کوتاه و با سرعت بالا شاخه‌ درختان را هرس کرده و آن‌ها را مرتب کنید.

در چنین شرایطی استفاده از اره زنجیری بهترین انتخاب است. اره زنجیری در سه نوع اره زنجیری برقی، اره زنجیری بنزینی و اره زنجیری شارژی ساخته می‌شود. در هر کدام از انواع اره زنجیری، انرژی مورد نیاز موتور دستگاه با استفاده از جریان برق مستقیم، بنزین و یا باتری تهیه می‌شود. موتور دستگاه این انرژی را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و موجب چرخش زنجیر به دور تیغ اره دستگاه می‌شود.

انواع اره زنجیری

دستگاه‌ هایی که با نام اره زنجیری شناخته می‌شوند دارای سه نوع هستند. انواع اره زنجیری به شرح زیر است:

اره زنجیری برقی

اره زنجیری برقی یکی از انواع اره زنجیری است که موتور آن از جریان برق مستقیم تغذیه می‌کند. یعنی دستگاه با استفاده از یک سیم به جریان برق مستقیم متصل می‌شود. سپس هنگام راه اندازی اره، موتور دستگاه انرژی الکتریکی را تبدیل به انرژی مکانیکی می‌کند.

اره زنجیری بنزینی

در اره زنجیری بنزینی، بنزین به عنوان سوخت موتور عمل می‌کند. با سوزاندن بنزین، انرژی مکانیکی لازم برای حرکت زنجیر به دور تیغ اره فراهم می‌شود.

اره زنجیری شارژی

موتور اره زنجیری شارژی از باتری تغذیه می‌کند. با شارژ شدن باتری، موتور دستگاه انرژی لازم را به دست می‌آورد و شروع به کار کردن می‌کند. اره زنجیری شارژی نسبت به اره زنجیری برقی و بنزینی از قدرت کمتری برخوردار است.

بهترین برند اره زنجیری

برندهای مختلفی در حوزه طراحی و تولید ابزار و یراق آلات مشغول به کار هستند. بسیار از این برندها نیز انواع اره زنجیری را تولید می‌کنند. بهترین برندهای اره زنجیری برقی، برندهایی مانند ای جی پی، بوش، رونیکس، دنلکس و آروا هستند. این برندها با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با رعایت بالاترین سطح استاندارد اره زنجیری‌های خود را ساخته و به بازار عرضه می‌کنند. در سایت فروشگاه اینترنتی سازوکار شما می‌توانید تنوع بالایی از محصولات این برندها را مشاهده کرده و اره مورد نظر خود را خریداری نمایید.

خرید اره زنجیری و قیمت آن

برای خرید اره زنجیری، بهترین روش خرید آنلاین است. برای انجام این کار شما می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه نمایید. در سازوکار انواع مختلفی از اره زنجیری به مشتریان ارائه می‌شود.

تمامی محصولات سازوکار به صورت مستقیم از کمپانی خریداری و وارد کشور می‌شوند. لذا سازوکار مرجع مناسبی برای اطلاع از قیمت اره زنجیری است.

 برای خرید اره زنجیری تنها کافی است به دسته بندی این محصول در سایت سازوکار مراجعه کنید تا انواع مختلفی از این نوع اره را مشاهده نمایید.

در فروشگاه آنلاین سازوکار برای هر محصول یک جدول مشخصات فنی وجود دارد که تمامی اطلاعات کالا به صورت دقیق در آن جدول قرار دارند. همچنین وجود یک نقد و بررسی جامع برای هر محصول می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای خرید از سازوکار باشد. در نهایت شما با انتخاب اره زنجیری مورد نظر خود می‌توانید خرید خود را در چند دقیقه نهایی کرده و در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید.