X
X

توپی لبه چسبان

مشبک لیست

23 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. توپی پیش فرز لبه چسبان دامار پلاس مدل 125.54.30.Z4+4LH قطر 125
  اعلام قیمت و موجودی
 2. توپی فرز لبه چسبان دامار مدل DMSC200501B
  اعلام قیمت و موجودی
 3. توپی پیش فرز لبه چسبان دامار پلاس مدل 125.43.30.Z3+3RH قطر 125
  اعلام قیمت و موجودی
 4. توپی پیش فرز لبه چسبان دامار پلاس مدل 150.55.30.Z4+4RH قطر 150
  اعلام قیمت و موجودی
 5. توپی فرز لبه چسبان دامار مدل DMSC200501B-6
  اعلام قیمت و موجودی
 6. توپی پیش فرز لبه چسبان دامار پلاس مدل 150.43.30.Z4+4LH قطر 150
  اعلام قیمت و موجودی
 7. توپی پیش فرز لبه چسبان دامار پلاس مدل 125.54.30.Z3+3LH قطر 125
  اعلام قیمت و موجودی
 8. توپی پیش فرز لبه چسبان دامار پلاس مدل 125.54.30.Z4+4RH قطر 125
  اعلام قیمت و موجودی
 9. توپی فرز لبه چسبان دامار مدل DMSC200501A
  اعلام قیمت و موجودی
 10. توپی لبه چسبان فارکو مدل 10360801
  اعلام قیمت و موجودی
 11. توپی فرز لبه چسبان دامار مدل DMSC340820BL-6
  اعلام قیمت و موجودی
 12. توپی فرز لبه چسبان دامار مدل DMSC340820BR-6
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

23 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

توپی لبه چسبان

توپی‌های لبه چسبان ، دسته‌ای از انواع توپی فرز زمینی هستند که به صورت ویژه برای صاف و صیقلی کردن سطح قطعات چوبی قبل از فرآیند لبه چسبانی، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این توپی‌ها گاه در بازار با نام توپی پرداخت نیز نامیده می‌شوند. روی بدنه‌ی توپی‌های لبه چسبان، تیغچه‌های کوچکی قرار گرفته‌اند که سطح چوب را پرداخت می‌کنند. این تیغچه‌ها به صورت زنبوری روی بدنه توپی متصل شده‌اند. این توپی‌ها روی بدنه‌ی خود تعدادی تیغچه‌ی کوچک دارند که به صورت پیچ در پیچ قرار گرفته‌اند. تعداد بالای تیغه‌ها موجب می‌شود که بتوانید مدت طولانی‌تری از این توپی‌ها استفاده کنید، زیرا این توپی‌ها دیرتر دچار کندی و ساییدگی می‌شوند. جنس این تیغچه‌ها از تنگستن کارباید است که می‌توان با استفاده از آن‌ها انواع فرآورده‌های چوبی مانند ام دی اف و نئوپان را پرداخت کرد. این توپی‌ها از استحکام بالایی برخودار هستند.
در برخی موارد این توپی‌ها به صورت دایره‌ای هستند و روی بدنه توپی تیغچه‌ها به صورت غیرقابل تعویض قرار گرفته‌اند. توپی‌های لبه چسبان استوانه‌ای نیز دارای تیغچه‌هایی هستند که اغلب قابلیت تعویض دارند. این تیغچه‌ها به صورت مارپیچ روی توپی قرار گرفته‌اند. به همین دلیل هنگامی که با این توپی کار می‌کنید تیغه‌های با تمام سطح چوب درگیر می‌شوند و آن را به خوبی صیقل می‌دهند. در نهایت قطعه کار برای فرآیند لبه چسبانی آماده می‌شود.

انواع توپی لبه چسبان

توپی‌های لبه چسبان که در انواع مختلفی در بازار یافت می‌شوند. هنگام انجام فرآیند لبه چسبانی الزامی است که سطح قطعه کار به خوبی پرداخت و صیقل داده شود تا نوار به درستی چسبانده شود. به همین منظور از این توپی‌ها برای ایجاد یک سطح صاف و صیقلی روی لبه قطعات چوبی استفاده می‌شود. توپی‌های لبه چسبان مانند بسیاری از توپی‌های دیگر در طرح‌ها و انواع مختلف در بازار موجود هستند. انواع متنوع توپی‌های لبه چسبان این امکان را به شما می‌دهند که بتوانید سطوح مختلف چوبی در اندازه‌های مختلف را به آسانی پرداخت نمایید. تیغه‌های قابل تعویض این توپی موجب می‌شوند تا بتوانید برای سال‌ها از آن استفاده کنید.

بهترین برندهای توپی لبه چسبان

می‌توانیم بگوییم تقریبا اکثر برندهایی که سازنده ابزارآلات برشی هستند، انواع توپی لبه چسبان را نیز به بازار عرضه می‌کنند. برخی از این برندها به علت کیفیت خوب محصولات‌شان و طول عمر بالای آن‌ها، از شهرت بیشتری برخوردار هستند. در این میان اگر بخواهیم به بهترین برندهای توپی لبه چسبان در بازار ایران اشاره کنیم، می‌توانیم از برندهای دامار و دامار پلاس نام ببریم.

خرید توپی لبه چسبان

برای خرید توپی لبه چسبان به صورت آنلاین می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر اقدام نمایید. فروشگاه آنلاین سازوکار با گردآوری انواع ابزارآلات برشی از برندهای معتبر، در تلاش است تا بهترین‌ها را به مشتریان خود ارائه دهد. از این رو می‌توانیم بگوییم سازوکار مرجعی مناسب برای خرید انواع توپی لبه چسبان است. قبل از خرید توپی لبه چسبان باید ابتدا مشخصات فنی آن را به صورت دقیق مطالعه کنید تا از تعداد الماسه‌ها و جنس آن اطلاع کافی داشته باشید.

قیمت توپی لبه چسبان

قیمت توپی‌های لبه چسبان با یکدیگر متفاوت است، هر کدام از این توپی‌ها متناسب با تعداد تیغچه‌ها و جنس آن، جنس توپی، کاربرد و برندی که دارند می‌توانند قیمت خاصی داشته باشند. هرچه توپی لبه چسبان مورد نظر حرفه‌ای‌تر و از برند معتبرتری باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات دقیقی در رابطه با قیمت و مشخصات فنی هر توپی لبه چسبان دریافت نمایید، کافی است با کارشناسان فروش ابزار برشی سازوکار ارتباط برقرار کنید.