X
X

اکسسوری اداری

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

اکسسوری اداری

اکسسوری اداری در کنار مبلمان اداری یکی از دسته‌بندی‌های اصلی و مهم تجهیزات و اقلامی است که در محیط اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. فرقی نمی‌کند که در دفتر کار کوچکی مشغول فعالیت باشید یا یک شرکت چندملیتی و بزرگ را با کارکنان زیادی را اداره کنید؛ درهرصورت به اکسسوری اداری نیاز دارید. بیشتر تجهیزات و لوازم اداری برخلاف مبلمان اداری ارزان‌قیمت هستند، اما در عین حال وجود آنها برای انجام بهتر کارها ضروری است. البته نیازمندی‌های خاص و مربوط به هر اداره و سازمان متناسب با کارهایی که در آن دفتر انجام می‌شود، متفاوت هستند. با این وجود، بعضی از تجهیزات و لوازم اداری در تمام دفاتر مشترک هستند و در تمام آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع اکسسوری اداری

اکسسوری اداری تنوع و کاربردهای مختلفی دارند، در انواع و اقسام مختلف تولید می‌شوند و وجود تمام این اقلام برای انجام بهتر کارها در سازمان‌ها و ادارات ضروری است. میز اداری یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی است که در هر اداره و سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کارکنان بدون داشتن میز و پایه استاندارد آن نمی‌توانند هیچ‌کدام از کارهایشان را انجام دهند. میز و پایه با توجه به طراحی دفتر کار، فضای مورد استفاده، جنس مواد سازنده آنها و ... در انواع و مدل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. استند و هولدر از نظر مکانیزم عملکرد به دو دسته مکانیکی و مغناطیسی تقسیم‌بندی شده و به‌صورت دیواری، سقفی یا ایستاده در بازار موجود است. از این تجهیزات برای نگهداری و تنظیم ارتفاع تلویزیون و مانیتور، لوازم رومیزی و ... استفاده می‌شود.

هولدر گوشی و تبلت نیز مناسب استفاده روی میز یا در کنار پریز برق بوده و در برندها و قیمت‌های مختلف در بازار موجود است. گاوصندوق یکی از مهم‌ترین تجهیزات و اکسسوری‌های اداری بوده و وجود آن برای امنیت اسناد و مدارک مهم، ارز، لوازم قیمتی و ارزشمند و ... در برابر سرقت و آتش‌سوزی در هر اداره و سازمانی ضروری است.

 لوازم تحریر نیز از مهم‎ترین تجهیزات اداری هستند، چراکه کارمندان اداری از کاغذ تحریر، کاغذ کپی، کاغذ چاپگر، سربرگ، دفترچه یادداشت، پاکت نامه، فرم‌، برگه‌های یادداشت، برچسب‌های یادداشت، تقویم و ... استفاده می‌کنند. نوشت‌افزارها نیز جزء لوازم و اکسسوری اداری هستند و در کنار لوازم تحریر استفاده می‌شوند. خودکار، مداد، غلط‌گیر، پاک‌کن، مارکر و هایلایتر و ... در تمام ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ارگانیزرهای میز و لوازم تحریر از انواع دیگری اکسسوری و تجهیزات اداری بوده و پوشه‌های کاغذی، انواع کلاسور، پوشه آویز و لوازم جانبی آن‌ها نظیر برچسب‌ها نیز در بعضی از سیستم‌های اداری استفاده می‌شوند. برگه‌های تقسیم برای مرتب‌کردن کلاسورها و سوراخ‌کن‌ برای استفاده از کاغذ در کلاسورها نیز اهمیت زیادی دارند. از ابزارهای کوچکی مانند منگنه، قیچی، نامه بازکن و خط‌کش نیز در دفاتر اداری استفاده می‌شود. پایه‌های چسب نواری، گیره‌های کلاسور، گیره‌های کاغذ، پین‌ها، انواع بست، تخته‌های رسم گیره‌دار و ... از دیگر لوازم اداری ضروری هستند و برای مرتب‌کردن و سازمان‌دهی میز و کشو مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع شلف و قفسه با کاربرد دکوری یا برای مرتب‌کردن و سروسامان‌دادن به پوشه‌ها و پرونده‌های اداری به کار می‌روند. انواع گلدان، مجسمه، تابلوی نقاشی، آیینه، فلاور باکس گل و گیاه نیز از لوازم دکوری اکسسوری اداری هستند و کاربرد مناسب آنها در دفاتر و سازمان‌ها موجب زیبایی محیط و خلاقیت بیشتر کارکنان می‌شود.

برترین برندهای اکسسوری اداری

انتخاب برند مناسب یراق آلات از اهمیت به‌سزایی برخوردار بوده و درواقع بهترین روش برای انتخاب و خرید اکسسوری اداری در اقلام مختلف، شناخت و انتخاب یک برند تخصصی و معتبر در این زمینه است. فانتونی یکی از معتبرترین برندهای تخصصی در زمینه انواع یراق آلات، تجهیزات، اکسسوری آشپزخانه و اکسسوری اداری بوده و انواع میز و پایه، هولدر و استند، گاوصندوق و سایر اقلام اکسسوری اداری را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

خرید آنلاین اکسسوری اداری

برای خرید اکسسوری اداری در وهله اول به ضروری‌ترین اقلام مورد نیاز در اداره یا سازمان، فضای قابل استفاده و طراحی داخلی آن آنها توجه کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار فروشگاهی معتبر و تخصصی در زمینه عرضه و فروش انواع ابزارآلات، ماشین آلات صنعتی و یراق آلات و اکسسوری آشپزخانه، منزل و اکسسوری اداری بوده و می‌توانید با توجه به هزینه مورد نظرتان و برچسب قیمت اکسسوری اداری که در هر قلم کالا درج شده است، جدیدترین مدل‌های اکسسوری اداری را با کیفیت و تنوع بالا خریداری کنید. همچنین می‌توانید از مشاوره کارشناسان مجرب فروش اکسسوری اداری در سایت استفاده کرده و آیتم مورد نیازتان را انتخاب کنید.