X
X

با بلبرینگ

223 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • تیغ پرداخت دامار مدل DM521204B
   ‎695,000 تومان
   • تیغ لبه گرد دامار مدل DM622223
    امتیاز:
    100%
    ‎399,000 تومان
    • تیغ پرداخت دامار مدل DM520903
     ‎299,000 تومان
     • تیغ پروفیل لبه دامار مدل DM402544B
      ‎889,000 تومان
      • تیغ لبه گرد دامار مدل DM621876
       امتیاز:
       100%
       ‎319,000 تومان
       • تیغ پخ لبه دامار مدل DM514764
        ‎910,000 تومان
        • تیغ پخ لبه دامار مدل DM1CBD35A45S8
         ‎260,000 تومان
         • ست اورفرز کابینت دامار مدل DM030401O
          ‎5,550,000 تومان
          • تیغ قرنیز دامار مدل DM861903FC
           ‎1,543,000 تومان
           • تیغ شیارزن افقی متغیر دامار مدل DMSL5083T2
            ‎1,979,000 تومان
            • تیغ شیارزن افقی دامار مدل DM705083F-4
             ‎880,000 تومان
             • تیغ قاب تونیک ابرویی دامار مدل DM776994A
              ‎2,299,000 تومان

             223 آیتم

             صفحه
             در هر صفحه
             تنظیم بصورت صعودی

             تیغ فرز با بلبرینگ

             یکی از ابزارهای برشی پرکاربرد در صنعت چوب تیغ فرز است که در فرم‌های متفاوتی موجود بوده و به منظور ایجاد انواع برش‌های مختلف به کار می‌رود. تیغ فرزها در انواع مختلف پروفیل، انواع شیارزن، قاب تونیک، قاشقی، اتصال، حکاکی، پرداخت، ناودانی، گل نقطه‌ای، منبت، دوراهه، بانکی و... موجود است؛ اما اگر بخواهیم دسته بندی کلی برای این گروه از ابزار برشی داشته باشیم به دو دسته با بلبرینگ و بدون بلبرینگ تقسیم می‌شود.

             در ادامه به بررسی بیشتر تیغه‌های با بلبرینگ خواهیم پرداخت. تیغ فرز دارای بلبرینگ قابل نصب در دستگاه‌های اورفرز بوده و برای شکل دادن،ایجاد زاویه یا پرداخت لبه چوب به کار می‌رود.بلبرینگ تیغ فرز در واقع نقش هدایتگر داشته و مانع از فرو رفتن تیغه در داخل قطعه کار می‌شود. در برخی از تیغ فرزها بلبرینگ از قابلیت تعویض برخوردار است و می‌توان بلبرینگ بزرگ‌تر یا کوچک‌تر روی آن نصب کرد.

             انواع تیغ فرز با بلبرینگ

             تمامی تیغ فرزهایی که برای ایجاد مدل یا زاویه در لبه چوب به کار می‌رود، به منظور جلوگیری از پیشروی تیغه در داخل قطعه کار با بلبرینگ طراحی شده است. این تیغ فرزها شامل تیغ پرداخت، پروفیل، بانکی، عکس بانکی، دستگیره، نیم گرد، تیغ فرز پخ، تیغ دوراهه، قرنیز و تیغ اتصال می‌شود.

             برترین برندهای تیغ فرز با بلبرینگ

             برندهای زیادی در زمینه تولید انواع تیغ فرز با بلبرینگ در سرتاسر دنیا فعالیت دارند اما بهترین برندهای تیغ فرز با بلبرینگ شامل برند سی ام تی  (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD)، بوش (BOSCH)  و آردن است. قیمت تیغ فرز با بلبرینگ بسته به برند و جنس الماسه متفاوت است.

             خرید تیغ فرز با بلبرینگ

             انواع تیغ فرزهای با بلبرینگ را می‌توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مجازی که در زمینه فروش انواع تیغ فرز از جمله تیغ فرز با بلبرینگ فعال هستند خریداری کرد. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات با ارائه اطلاعات کامل، انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

             انواع تیغ فرز با بلبرینگ را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. در این فروشگاه انواع تیغه‌های با بلبرینگ از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل، مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

             قیمت تیغ فرز با بلبرینگ

             قیمت تیغ فرز با بلبرینگ به عوامل مختلفی مانند جنس تیغه، برند و سایز آن بستگی دارد. تیغه‌های فرز با بلبرینگ دارای قطعه‌ای به نام بلبرینگ هستند. وجود بلبرینگ در این تیغه‌ها موجب کنترل بیشتر روی عرض برش می‌شود. این تیغه‌ها عمدتا از جنس آلیاژ فولادند و الماسه‌های آن‌ها نیز از جنس TCT ساخته می‌شوند. جهت کسب اطلاعات دقیق در رابطه با قیمت تیغ فرز با بلبرینگ می‌توانید با کارشناسان فروش ابزار برشی سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

              

             سوالات رایج درباره تیغ فرز با بلبرینگ

             آیا تیغ فرز با بلبرینگ به مراقبت‌های ویژه نیاز دارد؟

             نگهداری و مراقبت تیغ فرزها از اهمیت بالایی برخوردار است و مهم‌ترین جوانب نگهداری آن تمیز کردن و جلوگیری از کند شدن آن است. تیز کردن تیغ فرزها به راحتی امکان‌پذیر نیست به همین دلیل برای جلوگیری از کند شدن آن باید هرکدام از تیغه را در بسته بندی‌های جداگانه و با فاصله نگهداری کرد. تیغ فرزها باید هرچند وقت یکبار تمیز شود و بهترین وسیله برای تمیز کردن آن اسپری WD40 است.

             سرعت چرخش تیغه بر اساس قطر تیغه تنظیم می‌شود و هر چه قطر تیغه بیشتر باشد سرعت چرخش آن باید کمتر شود. تیغه‌هایی که دارای قطر زیاد هستند اصطکاک بیشتری ایجاد می‌کنند بنابراین اگر سرعت چرخش بالایی داشته باشد باعث داغ شدن تیغه و سوختن الماسه می‌شود.

             مشاهده بیشتر