X
X

دستگاه لولا زن

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. جا قفل زن و لولازن مدل MZK KKM
    اعلام قیمت و موجودی
  2. جا قفل زن اتوماتیک As Wood Makina مدل CANARY
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه لولا زن

لولا یکی از یراق آلات صنعت چوب است که برای اتصال دو قطعه از آن استفاده می‌شود. طراحی لولا به‌گونه‌ای است که به دو قطعه متصل می‌شود تا یک یا هر دو قطعه بتوانند حول محور آن دوران کنند. لولاها در انواع و سایزهای مختلف ساخته می‌شوند و برای اتصال لنگرهای درب به چهارچوب یا پنجره به چهارچوب و قاب از آنها استفاده می‌شود. ماشین‌ آلات نجاریِ لولا زن درب و چهارچوب در کشورهایی که از سیستم آنوبا یا لولای محوری برای درب‌های کلافی استفاده می‌کنند و نیز کشورهایی که از سیستم‌های لولا یا لولای مخفی استفاده می‌کنند، در طیف وسیعی از مدل‌های متنوع ارائه شده و پاسخگوی نیازهای صنعت مبلمان و ساخت درب و پنجره و کابینت هستند. این ماشین آلات به‌صورت تکی و نیز به‌عنوان یک از ماشین آلات برخط واحد تولیدی قابل تنظیم هستند.

دستگاه‌های لولا زن عملیات فرزکاری و حفاری را نیز انجام داده و با موقعیت‌یابی و ظرف مدت‌زمان بسیار کوتاهی تمام فرآیند درج انواع لولای را در پانل‌ها تکمیل می‌کنند. همچنین در دستگاه‌های تمام اتوماتیک لولا زن به‌خاطر عملکرد CNC با برنامه‌نویسی یکپارچه CAD CAM و پیش‌تنظیم‌های متعدد امکان تنظیم بسیار سریع پارامترها فراهم می‌شود و تنها کاری که اپراتور باید انجام دهد این است که اتصالات فلزی را در پایان عملیات درج کند. عملیاتی که باید با ماشین آلات نجاری شامل فرز CNC و دستگاه‌های لولا زن روی درب ورودی، درب کابینت، قاب‌ها و پانل‌های چوبی انجام شوند، عبارتند از: ایجاد سوراخ کلید، سوراخ دستگیره، فرزکاری قفل، حفاری و پرچ‌کاری لولای آنوبای ساده و دوبل، حفاری جای لولای ساده و لولای مخفی و پشتِ دری، برش‌های جانبی با دیسک فرز، ایجاد حکاکی‌ها و یا نوشته‌های بخش جلوی پانل، حفر دهانه‌های بخش جلوی پانل، پردازش یک تا چند بخش پانل در یک موقعیت‌یابی.

انواع دستگاه لولا زن

دستگاه لولازن در برندها و مدل‌های مختلف تولید می‌شود و با توجه به ابعاد و وزن دستگاه، توان موتور، حداکثر طول کارگیر، حداکثر قطر و عمق سوراخ‌کاری، تعداد اسپیندل و ... انواع مختلفی دارد. این دستگاه‌ها دارای یک تا چندین هد سوراخ‌زنی و درج لولا بوده و در نتیجه، ظرفیت متفاوتی دارند. قیمت دستگاه لولازن با توجه به برند و کارایی دستگاه متفاوت است. دستگاه‌های لولا زن کارایی بالایی دارند و به صنعتگران کمک می‌کنند تا عملیات درج لولا را سریع و آسان انجام دهند. انواع مختلف این دستگاه‌ها به شما کمک می‌کنند تا سیستم‌های بالابر، براکت‌های ثابتی که جلوی پانل نصب می‌شوند و همچنین اجزای کشو را جا بیندازید و به‌راحتی بدنه کابینت را برای درج لولا سوراخ کنید. وجود ایستگاه‌های موقعیت‌یابی و سیستم جمع‌آوری گردوغبار این دستگاه‌ها نیز برای انجام پروژه‌های نجاری ضروری هستند. اهرم این دستگاه‌ها جای قفل و کلید را به‌راحتی موقعیت‌یابی می‌کند. دستگا‌های لولا زن اتوماتیک با کنترل PLC کار می‌کنند.

برترین برندهای دستگاه لولا زن

برای خرید دستگاه‌های لولازن به این موضوع توجه داشته باشید که این ماشین‌ها باید مطابق با الزامات استاندرد ایمنی بوده، همچنین لازم است با آزمایش‌ها و بازرسی‌های دقیق قبل از تحویل به مشتری، کیفیت و قابلیت اطمینان بالا با قیمت‌های مناسب تضمین شود. بنابراین انتخاب برند مناسب برای مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است. بلوم، او ای وی، میزراک، فوتورا، هائولیسنگ و ... از برندهای تولیدکننده دستگاه لولا زن هستند. برای کاهش زمان تولید در محل کار می‌توانید دستگاه‌های لولا زن برند میزراک مدل MZK KKM را از فروشگاه اینترنتی سازوکار خریداری کنید.

خرید آنلاین دستگاه لولا زن

از دستگاه لولا زن جهت ایجاد سوراخ و حفره برای درج لولای درب و کابینت استفاده می‌شود. خرید و فروش دستگاه لولا زن با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین در فروشگاه‌های معتبر مجازی انجام می‌شود. در فروشگاه اینترنتی سازوکار دستگاه‌های لولا زن با برند و خدمات پس از فروش مناسب موجود هستند. برای اطلاع از قیمت دستگاه لولا زن به برچسب قیمتی آن در فروشگاه سازوکار مراجعه کنید. با انتخاب برند معتبر، مطالعه مشخصات فنی دستگاه و بودجه مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه لولا زن مناسب واحد صنعتی خود را خریداری کنید.