X
X

خزینه کن

مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • خزینه کن نارکس مدل 835310
   ‎758,000 تومان
  مشبک لیست

  1 آیتم

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  خزینه کن

  خزینه کن دستی نوعی ابزار پرکاربرد در کارگاه‌های نجاری و صنایع چوب بوده و از آن برای خزینه‌کاری پیچ‌ها استفاده شده و توصیه می‌شود که آن را حتما در جعبه ابزارتان داشته باشید. گاهی با توجه به پروژه‌ی در حال انجام اهمیتی ندارد که جای پیچ روی سطح دیده شود یا خیر؛ اما در بعضی از پروژه‌ها که تمیز بودن سطح کار و پنهان‌بودن جای پیچ مهم است، از ابزاری به نام خزینه کن دستی و بدون نیاز به دریل برقی استفاده می‌شود تا کلگی پیچ همسطح با قطعه مورد نظر قراربگیرد و از سطح کار بالا نزند. نحوه کار نیز به این صورت است که ابتدا سوراخی با قطر مناسب در قطعه کار حفر شده و سپس از خزینه کن برای گودکردن دور سوراخ استفاده می‌شود. خزینه کن نوعی مته بوده و ابزاری دستی است که برای سوراخ‌کردن جای پیچ‌ها و پنهان‌کردن جای گل پیچ از آن استفاده می‌شود. قسمت بالای این ابزار به شکل مخروطی بوده و حاوی لبه‌های برنده و شیار است. لبه‌های برنده موجب نفوذ ابزار به داخل چوب و ام دی اف می‌شوند وشیار مته خاک اره و تراشه‌های حاصل را از سطح کار منتقل می‌کند. دنباله یا شنک خزینه کن دستی نیز به شکل استوانه یا مخروطی است و به دسته ابزار که معمولاپلاستیکی است، متصل می‌شود.

  انواع خزینه کن

  مته خزینه در انواع دستی و ماشینی و با توجه به کاربرد مورد نظر تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. انواع خزینه کن دستی با شکل و اندازه‌های مختلف برای سوراخ‌کردن جای پیچ و خزینه کاری سطوح چوب، ام دی اف، پلی‌مر و بتن و اساسا سطوح غیر فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. عمق حفرات نیز با استفاده از این ابزارها در سطوح مختلف قابل تنظیم هستند. چند نوع مته خزینه پرکاربرد عبارتد از مته خزینه ام دی اف، مته خزینه فلز، مته خزینه شیاردار، مته خزینه مخروطی، مته خزینه مرغک دار، مته خزینه استوانه‌ای و غیره. خزینه کن با توجه به نوع کاربرد، پیچ‌های مورد استفاده، جنس سطوح و سلیقه شخصی در سبک‌ها و اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود. طول خزینه، قطر مته، جنس نوک خزینه و جنس دسته نیز در انواع و برندهای مختلف این ابزار دستی متفاوت است.

  برترین برندهای خزینه کن

  برندهایی نظیر نارکس، ولف، سامکو و ... از جمله برندهای معتبر تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع خزینه کن دستی هستند. قیمت خزینه کن نیز با توجه به برند و مشخصات فنی ابزار در مدل‌های مختلف این ابزار متفاوت است.

  خرید آنلاین خزینه کن

  خزینه کن یا مته خزینه دستی یکی از مهم‌ترین ابزارهای دستی پرکاربرد در کارگاه‌های نجاری و صنعت چوب بوده و از آن برای خزینه‌کاری در سطوح غیر فلزی و عمدتا چوبی و پلی‌مری استفاده می‌شود. جهت خرید خزینه کن می‌توانید با توجه به کاربرد مورد نظر، مته با مشخصات فنی مورد نیازتان را با مراجعه به ابزارفروشی‌ها یا جستجوی اینترنتی و از فروشگاه‌های آنلاین و مجاز خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از برترین فروشگاه‌های عرضه‌کننده ابزار و ماشین آلات در سطح ایران بوده و انواع مته خزینه دستی و ماشینی با برندهای معتبر در آن موجود هستند. جهت استعلام قیمت خزینه کن به برچسب قیمت موجود در ابزار توجه کنید و ابزار مورد نظرتان را با بهره‌گیری از مشاوره کارشناسان فروش خزینه کن خریداری کنید.