X
X

رطوبت گیر

مشبک لیست

13 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. فشار شکن 1.4 اینچ تی اچ بی مدل FRL502
  اعلام قیمت و موجودی
 2. فشار شکن 1.2 اینچ تی اچ بی مدل FRL894
  اعلام قیمت و موجودی
 3. فیلتر جی ای وی مدل F-180
  اعلام قیمت و موجودی
 4. فشار شکن 1.4 اینچ تی اچ بی مدل FRL892
  اعلام قیمت و موجودی
 5. فیلتر رگلاتور 1.2 اینچ تی اچ بی مدل FR504
  اعلام قیمت و موجودی
 6. آبگیر و فشار شکن دو قلو جی ای وی مدل FRL-300
  اعلام قیمت و موجودی
 7. فیلتر رگلاتور 1.2 اینچ تی اچ بی مدل FR894
  اعلام قیمت و موجودی
 8. فشار شکن و رطوبت گیر دامار مدل DMUFR-08
  اعلام قیمت و موجودی
 9. فشار شکن جی ای وی مدل FRL-180
  اعلام قیمت و موجودی
 10. فشار شکن جی ای وی مدل FR-180
  اعلام قیمت و موجودی
 11. روغن زن جی ای وی مدل L-180
  اعلام قیمت و موجودی
 12. رطوبت گیر پی ای جی مدل TA-2034F
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

13 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

خرید رطوبت گیر بادی

جریان هوا از طریق فیلتر به داخل سیلندر دستگاه انتقال پیدا می‌کند و از آنجا به داخل مخزن هدایت می‌شود. هوا در اثر عبور از سیلندر گرمای حاصل از حرکت مکانیکی پیستون‌ها را جذب می‌کند و وارد مخزن می‌شود. با توجه به فلزی بودن بدنه مخزن، هوای گرم با برخورد به جداره فلزی مخزن واکنش نشان می‌دهد و تبدیل به بخار و قطرات آب می‌شود. در این حالت ذرات آب در کف مخزن جمع می‌شود و به‌مرور همراه با فشار هوا به خارج انتقال پیدا می‌کند. رطوبت به دستگاه‌های بادی خسارت‌های زیادی وارد می‌کند و قطعات داخلی آن را خیلی زود مستهلک می‌کند. همچنین اگر شما رنگ کاری چوب باشید حتماً می‌دانید که وجود قطرات آب بر روی رنگ چه فاجعه‌ای در کار شما رقم خواهد زد. استفاده نادرست از تجهیزات در بلندمدت معمولا خساراتی به جا خواهد گذاشت. فیلتر کمپرسور هوا یا رطوبت گیر کمپرسور هوا ابزار کمکی است که روی کمپرسور هوا و جهت جلوگیری از ورود رطوبت و دیگر ذرات به ابزار بادی (مانند پیستوله،میخکوب، منگنه کوب، بکس بادی و... می‌شود. رطوبت گیر کمپرسور باد قطعه یا به نوعی سیستمی از سیستم کمپرسور باد است، که وظیفه‌ جلوگیری از ورود و فیلتر کردن قطرات آب (مایعات) یا ذرات سنگین محیط که برای کمپرسور خطرناک و مضر است را دارد.

انواع رطوبت گیر

انواع رطوبت گیر بادی برای حذف ذرات ، جامد و سنگینی که در هوا وجود دارد استفاده می‌شود؛  که با استفاده از نیروی گریز از مرکز این ذرات جامد ، سنگین و مایعات را گرفته و از عدم ورود آنها به سیستم پنوماتیک یا سیستم کمپرسور مطمئن می‌گردد. این رطوبت گیر کمپرسور باد، در انواع و اشکال مختلفی در بازار ارائه میگردد که این مدل از رطوبت گیرها در مدل های فلنچی ، بوشنی ، طراحی و ساخته میگردد، این مدل از فیلتر های رطوبت گیر به صورت اتومات آب را خارج کرده و نیاز به شیر اتوماتیک برقی یا هرگونه شیری تحت عنوان شیر تخلیه تله آب برای تخلیه مایعات ندارد که موارد استفاده مختلفی را دارا است.

برترین برند‌های رطوبت گیر بادی

با توجه به انواع متفاوت جرثقیل و کاربردهای گوناگون آن اولین نکته برای خرید رطوبت گیر توجه و شناخت انوع آن است. تمام رطوبت گیرهای موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان بهترین برندهای رطوبت گیر بادی که در زمینه طراحی و تولید انواع رطوبت‌ گیر فعالیت دارند می‌توان برند دامار اشاره کرد.

خریدرطوبت گیر بادی

یکی از مهم‌ترین مواردی که قبل از خرید انواع رطوبت گیر باید در نظر گرفت انتخاب رطوبت گیر مناسب کمپرسور است. در بسیاری از مواقع به دلیل عدم آگاهی کامل از کاربرد میکروفیلتر ها افراد زیادی متحمل هزینه های زیادی شدند. قبل از خرید رطوبت گیر به شرایط محیطی(مناطق رطوبتی یا غیر رطوبتی)، نوع کمپرسور باد (روغنی یا بدون روغن)، حجم مخزن کمپرسور، نوع خشک کن مورد نیاز(میکروفیلتر چند لایه،درایر تبریدی،تله ابگیر،المنت و….) اطلاعات کافی به دست بیاورید. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع رطوبت گیر را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی رطوبت ‌گیر می‌توانید پیش از خرید، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. رطوبت گیر بادی که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می‌توانید با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

قیمت رطوبت گیر بادی

قیمت رطوبت گیرهای با یکدیگر متفاوت است، هر کدام از این ابزارها متناسب با نوع، جنس، کاربرد و برندی که دارند می‌توانند قیمت خاصی داشته باشند. هرچه رطوبت گیر مورد نظر حرفه‌ای‌تر و از برند معتبرتری باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات دقیقی در رابطه با قیمت و مشخصات فنی هر کدام از انواع رطوبت گیر بادی دریافت نمایید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار کنید.