X
X

کارتن دوز بادی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

کارتن دوز بادی

بسته‌ بندی کالاهای تولیدشده با استفاده از کارتن اهمیت به‌سزایی دارد؛ چراکه استفاده از کارتن مناسب سلامت کالا را در حین عملیاتی نظیر حمل ‌و نقل و ... تضمین می‌کند.

از ابزاری به نام کارتن دوز بادی برای بستن و شکل‌دادن کارتن‌ها استفاده می‌شود. انتخاب کارتن دوز متناسب با نیازهای مورد نظر کار دشواری است؛ چراکه گزینه‌های زیادی برای انتخاب این ابزار در بازار موجود هستند که نیازهای کاربران مختلف را برآورده می‌کنند.

از کارتن دوز برای بستن و محکم‌کردن درب، کف و بدنه کارتن استفاده می‌شود و کاربرد این ابزارها به‌جای چسب، روشی دوست‌دار محیط زیست بوده؛ چراکه دیگر لازم نیست از مواد پلی‌مری مصنوعی و غیر قابل تجزیه برای بسته‌بندی استفاده کنید. همچنین با کاربرد این ابزارها سرعت و در نتیجه راندمان کار بیشتر شده و استفاده از این ابزار، مقرون‌به‌صرفه‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای بسته‌بندی محکم و ایمن کارتن‌ها است. کاربرد کارتن دوز به این شکل است که منگنه از لابه‌لای لایه‌های کنگره‌ای کارتن عبور کرده و پایه‌ها زیر درب، کف و بدنه کارتن می‌چسبند تا بسته‌بندی محکم و ایمنی ایجاد شود. همچنین در این ابزارها می‌توان عمق نفوذ منگنه را متناسب با کارتن مورد نظر تنظیم کرد.

انواع کارتن دوز بادی

انواع کارتن دوز با توجه به سیستم عملکرد و همچنین حجم کاری که می‌توان با آن‌ها انجام داد به سه گروه دستی، شارژی و بادی تقسیم می‌شوند:

کارتن دوز دستی و شارژی

از کارتن دوز دستی و کارتن دوز شارژی برای کارهای کم‌حجم‌تر استفاده می‌شود. این کارتن دوزها برای کارگاه‌هایی مناسب‌اند که در طول روز حجم کمی از کار را تولید کرده و برای بسته بندی ارسال می‌کنند. با توجه به این که برای کار با کارتن دوز دستی به نیروی دست کاربر نیاز است، ممکن است کار کردن با این ابزار موجب خستگی شما بشود.

کارتن دوز بادی

کارتن دوز بادی یا پنوماتیک برای کارهای پرحجم مورد استفاده قرار می‌گیرد. از کارتن دوز نیز برای کارهای پرحجم و برای بستن کف و کناره‌های کارتن‌ها استفاده می‌شود و نیرو محرکه آن، فشار پا روی پدال ابزار است.

از کارتن دوز بادی یا پنوماتیک برای بسته‌بندی کارتن‌ها با حجم‌های بالاتر و در ایستگاه‌های کاری ثابت استفاده می‌شود. کاربرد این نوع کارتن دوز بهره‌وری را افزایش داده، خستگی کاربر را کاهش می‌دهد و کیفیت کار با این ابزار در مقایسه با کارتن دوز دستی بسیار بالاتر است. به این نکته نیز توجه کنید که استفاده از کارتن دوز بادی یا پنوماتیک هزینه‌های  اولیه بالاتری دارد، اما سرمایه‌گذاری در این ابزار موجب افزایش سرعت کار شده و نهایتا کار با این ابزار نتایج قابل اعتمادتری را در مقایسه با سایر انواع کارتن دوز حاصل می‌کند.

از دید مشتریان نیز کارتن‌هایی که با کارتن دوزی بادی بسته‌بندی شده‌اند، باکیفیت‌تر هستند. یکی دیگر از مزایای کارتن دوز بادی یا پنوماتیک این است که می‌توانید آن را در خط تولید ادغام کنید. این بدان معنا است که می‌توانید از این ابزار برای اتوماتیک‌کردن عملیات کارتن دوزی استفاده کنید. از کارتن دوز بادی رولی نیز برای خطوط بسته‌بندی کارتن با حجم بالا استفاده می‌شود.

حجم خشاب این ابزار به هزار سوزن در هر رول نیز می‌رسد و طراحی آن کمی متفاوت با سایر انواع کارتن دوز است؛ چراکه سوزن‌های مورد استفاده در این ابزار صاف نبوده و به‌شکل رول هستند. لازم به ذکر است نوع سوزن قابل پشتیبانی توسط انواع کارتن دوز و بغل دوز کارتن نیز متفاوت است. انواع کارتن دوز بادی برحسب ابعاد و وزن ابزار، نوع سوزن قابل پشتیبانی، ظرفیت خشاب، میزان فشار بار ورودی مورد نیاز و ... در برندها و مدل‎های مختلف متفاوت هستند.

بهترین برندهای کارتن دوز بادی

برندهای معتبری نظیر ب آ، سوماک، نارکو، دامار و آمر در زمینه تولید و عرضه انواع کارتن دوز بادی فعالیت می‌کنند. برند ب آ یکی از معتبرترین و باکیفیت‌ترین برندهای شناخته‌شده در ایران بوده و ابزارهای این برند توسط شرکت آلمانی ب آ تولید می‌شوند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.از این رو این برند را می‌توانیم به عنوان بهترین برند کارتن دوز بادی بدانیم.

فروشگاه اینترنتی سازوکار نیز در زمینه عرضه و فروش کارتن دوز بادی برند ب آ فعال بوده و در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به این فروشگاه آنلاین و معتبر برای خرید کارتن دوز بادی اقدام کنید.

خرید آنلاین کارتن دوز بادی 

کارتن دوز بادی یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنایع بسته‌بندی کالا بوده و در انواع و برندهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود. جهت خرید کارتن دوز بادی به‌صورت اینترنتی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سازوکار نگاهی بیندازید و با مراجعه به برچسب قیمت کارتن دوز بادی که برای هر مدل ابزار درج شده است، همچنین با توجه به کاربرد و هزینه مورد نظرتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قیمت کارتن دوز بادی

قیمت کارتن دوز بادی به عوامل مختلفی بستگی دارد. بدون شک هرچه دستگاه قدرت بیشتری داشته باشد، قیمت‌اش گران‌تر است. علاوه بر این هرچه برند دستگاه اعتبار بیشتری داشته باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. عوامل دیگر مانند میزان حرفه‌ای بودن و صنعتی بودن کارتن دوز بادی در تعیین قیمت آن نقش دارند. جهت اطلاع دقیق از قیمت انواع کارتن دوز بادی، می‌توانید با کارشناسان فروش سازوکار به صورت تلفنی ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده بیشتر