X
X

دستگاه رنده

مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. رنده یک طرفه MAS مدل MBZ524
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه رنده

دستگاه رنده یکی از مهم‌ترین ماشین آلات نجاری برای فرآوری چوب و الوار مورد نیاز صنایع چوب است. از این دستگاه برای صاف و یکدست‌کردن سطح چوب یا به‌ضخامت‌رساندن قطعات چوبی استفاده می‌شود. دستگاه‌های رنده حاوی بدنه‌ای محکم هستند که از میز تغذیه و خروجی پشتیبانی می‌کند. توپی کاتر بین دو میز قرار دارد و روی بلبرینگ‌ها نصب می‌شود.

طراحی قاب اصلی دستگاه به‌صورت ارگونومیک بوده و اپراتور می‌تواند به راحتی با آن کار کند. همچنین، اپراتور در حین کار با دستگاه‌های اتوماتیک رنده در شرایط پرریسک قرار نمی‌گیرد و ضریب ایمنی افزایش می‌یابد. در صورتی که تغذیه دستگاه توسط اپراتور انجام شود، هیچ اهرم یا دستگیره‌ای نباید از میز تغذیه بیرون بزند و میز خروجی نیز باید ارتفاع مشابهی با توپی کاتر داشته باشد.

از دستگاه رنده یک طرفه برای تنظیم ضخامت مواد با برش و رنده‌کردن یک سطح از قطعه ‌کار در هر بار ماشین‌کاری استفاده می‌شود. می‌توان از این دستگاه علاوه بر چوب برای مواد دیگر هم استفاده کرد. دستگاه‌های رنده یک طرفه با توجه به مدل و برندشان در ابعاد مختلفی تولید شده و معمولا ضخامت قطعه کار به‌صورت دیجیتال در آنها کنترل می‌شود.

در این دستگاه‌ها از کاترهدهای حلزونی‌شکل و بدون ایجاد نویز استفاده شده و در عین حال با کاهش مصرف برق، پرداخت‌های صاف و یکدستی را در قطعه کار ایجاد می‌کنند. این دستگاه‌ها از پرکاربردترین ماشین‌های اصلی در مراحل اولیه فرآوری چوب برای مشتریان این صنعت بوده و بیشتر در عملیات تنظیم ضخامت قطعات چوبی و پلاستیکی از آنها استفاده می‌شود.

انواع دستگاه رنده

دستگاه‌های رنده نجاری انواع مختلفی دارند. ابزارهای رنده دستی نجاری، دستگاه‌های رنده یک طرفه و دو طرفه، کف رنده، گندگی و دستگاه‌های ترکیبی کف رنده و گندگی نمونه‌هایی از این ماشین آلات متنوع و پرکاربرد هستند. در دستگاه‌های رنده دوطرفه با هر بار ماشین‌کاری هر دو سطح قطعه کار رنده می‌شود. این ماشین‌ها برای چوب و مواد غیر فلزی مانند پلاستیک‌ها و گرافیت مناسب هستند.

از دستگاه‌های کف رنده در مراحل اولیه فرآوری چوب و قبل از گندگی، برای صاف‌کردن یک طرف قطعات چوبی استفاده می‌شود. دستگاه‌های گندگی برای برش و رنده‌کردن تخته‌ها به ضخامت مورد نظر مناسب هستند و کاربرد آنها باعث می‌شود قطعات کار به ضخامت ثابتی برسند و ضخامت نهایی در تمام بخش‌های تخته یکسان باشد. از دستگاه‌های کف رنده و گندگی ترکیبی برای استفاده موثر از فضای محدود کارگاهی و صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید استفاده می‌شود.

دستگاه رنده جوینتر برای صاف‌کردن قطعه کار و ایجاد اتصالات انگشتی در الوار کاربرد دارند. دستگاه‌های رنده یک طرفه و اتوماتیک کارایی و راندمان بالایی دارند و در آنها می‌توان ضخامت برش را بسیار نازک تنظیم کرد تا کیفیت سطح کار افزایش یابد. برای خرید دستگاه رنده به نوع آن و کاربرد مورد نظرتان توجه داشته باشید.

برترین برندهای دستگاه رنده

انواع دستگاه رنده از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ماشین آلات نجاری بوده و در برندها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. قیمت دستگاه رنده با توجه به کارایی و ظرفیت دستگاه و همچنین برند و مدل منتخب تغییر می‌کند. انواع دستگاه رنده در برندهایی نظیر مس، ریکو، کسدایی، گروز، کیو سی ام و ... در بازار موجود هستند.

دستگاه رنده یک طرفه و اتوماتیک برند مس با مدل MBZ524 و مشخصات فنی زیر در فروشگاه سازوکار موجود است: حداقل عمق رنده کاری چهار میلی‌متر، حداکثر عرض کارگیر 450 میلی‌متر، حداقل ضخامت قطعه کار 10 میلی‌متر، حداقل طول قطعه کار 150 میلی‌متر، قدرت موتور ۸.۰۵ کیلووات و قطر خروجی مکنده 120 میلی‌متر. در دستگاه رنده مس مدل MBZ524 فرآیند رنده سطحی و عمیق قطعه کار به خوبی انجام شده، همچنین ایمنی بالایی دارد و کاربرد آن راندمان واحد تولیدی را افزایش می‌دهد.

خرید آنلاین دستگاه رنده

دستگاه‌های رنده در انواع و دامنه کاربرد مختلف توسط برندهای مختلفی تولید شده و از مهم‌ترین ماشین آلات نجاری هستند که در حین فرآوری تخته و الوار به فرآورده‌های مختلف چوبی از آنها استفاده می‌شود. برای خرید و فروش دستگاه‌ رنده می‌توانید به صورت حضوری یا آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید.

در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع مدل‌های دستگاه رنده با برندهای معتبر و خدمات پس از فروش مناسب موجود هستند. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، مشخصات فنی و دقیق هر دستگاه، نوع برند، کاربرد مورد نظر و استعلام قیمت می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه رنده مناسب واحد صنعتی خود را خریداری کنید.