X
X

اکسسوری حمام و دستشویی

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

اکسسوری حمام و دستشویی

دو بخش نظافتی خانه که از اهمیت بالایی برخوردارند، قسمت‌های حمام و دستشویی هستند. در گذشته طراحی دکوراسیون خانه به صورت کاملا ساده انجام می‌شد و توجهی معطوف به حمام و دستشویی نبود. به مرور زمان و گسترده شدن اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی خانه، طراحی دکوراسیون بخش‌های نظافتی خانه نیز مورد توجه قرار گرفت.

امروزه توجه به جزییات در فنگ شویی خانه و طراحی دکور داخلی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اکسسوری‌ حمام و دستشویی از مهمترین این جزییات به حساب می‌آیند. اکسسوری حمام و دستشویی به یراق آلاتی اطلاق می‌شود که در حمام و یا دستشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به عنوان مثال جای مایع دستشویی یا نگه دارنده حوله حمام از این یراق آلات محسوب می‌شوند. این یراق آلات کوچک نقشی مهم و کاربردی دارند. اکسسوری‌های حمام و دستشویی به شما کمک می‌کنند تا بتوانید علاوه بر زیبا کردن فضای این دو قسمت، استفاده از وسایل مختلف را نیز آسان کنید. به عنوان مثال بدون داشتن یک شلف مناسب، نمی‌توانید مواد شوینده را به صورت مرتب در حمام نگهداری کنید.

انواع اکسسوری حمام و دستشویی

اکسسوری‌های حمام و دستشویی انواع مختلفی دارند که به شرح زیر هستند:

فرچه توالت

برای نظافت و تمیز کردن توالت به یک فرچه‌ ی توالت نیاز دارید تا بتوانید به کمک آن سطوح دستشویی را به خوبی تمیز نمایید.

جای مابع، صابون، مسواک

مهمترین شوینده‌هایی که در دستشویی و یا حمام مورد استفاده قرار می‌گیرند، مایع دستشویی و صابون هستند. از مایع دستشویی در توالت استفاده می‌شود و صابون نیز در حمام مورد استفاده واقع می‌گردد.

برای استفاده از این شوینده‌ها لازم است آن‌ ها را در جای مایع و جای صابون قرار دهیم. بنابراین این دو یراق آلات از مهمترین اکسسوری‌های حمام و دستشویی هستند. علاوه بر این جای مسواک نیز از جمله اکسسوری‌های ضروری برای نگهداری مسواک و خمیر دندان است.

نگه دارنده حوله، دستمال

همه‌ ی ما در حمام و دستشویی خود از حوله‌ ها با سایزهای مختلف استفاده می‌کنیم. برای قرار دادن حوله‌ ها در حمام و دستشویی به نگهدارنده حوله احتیاج داریم. علاوه بر این تقریبا در تمامی توالت‌ها از دستمال توالت استفاده می‌شود که برای قرار دادن آن در یک مکان مناسب به نگه دارنده دستمال احتیاج است. بنابراین نگه دارنده حوله و دستمال نیز از انواع اکسسوری حمام و دستشویی به حساب می‌آیند.

شلف

شلف‌ ها به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید شوینده‌ها و دیگر لوازم را به صورت مرتب در حمام و دستشویی کنار یکدیگر قرار دهید. بنابراین برای نظم بخشیدن به فضای حمام و دستشویی استفاده از شلف‌ها گزینه‌ ی بسیار مناسبی است. شلف‌ها نیز یکی دیگر از انواع اکسسوری حمام و دستشویی هستند.

بهترین برند اکسسوری حمام و دستشویی

بهترین برند اکسسوری حمام و دستشویی، فانتونی است. این کمپانی که یکی از بهترین برندها در حوزه تولید یراق آلات است. فانتونی دامنه وسیعی از یراق آلات را تولید و به بازار عرضه می‌کند. تمامی یراق آلات تولید شده توسط فانتونی از بالاترین سطح استاندارد و کیفیت برخوردار هستند. همچنین تنوع محصولات در فانتونی بسیار زیاد است. بنابراین شما می‌توانید مطابق با سلیقه‌ ی خود، محصول مورد نظرتان انتخاب کنید.

خرید اکسسوری حمام و دستشویی

برای خرید اکسسوری حمام و دستشویی از بهترین برند این یراق آلات که برند فانتونی است، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه نمایید. برای اطلاع از قیمت اکسسوری حمام و دستشویی کافی است، در سازوکار به دسته بندی اکسسوری حمام و دستشویی مراجعه کرده و سپس مطابق با لیستی که برای شما نمایش داده می‌شود، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در فروشگاه آنلاین سازوکار شما با تنوع بالایی از محصولات روبرو هستید، لذا می‌توانید کاملا مطابق با سلیقه خود یک محصول با کیفیت را خریداری نمایید.

قیمت اکسسوری حمام و دستشویی

قیمت اکسسوری حمام و دستشویی با توجه به کالای مد نظر شما، برند کالا، کیفیت و جنس آن و ... کاملا متفاوت است. بدون شک قیمت نگهدارنده حوله با قیمت جای صابون متفاوت است؛ زیرا این دو کالا کاربردهای متفاوتی دارند. بنابراین قیمت اکسسوری حمام و دستشویی می‌تواند رنج‌های مختلفی را شامل شود. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از کالاهایی که در دسته حمام و دستشویی قرار می‌گیرند، می‌توانید با کارشناسان فروش یراق‌آلات سازوکار ارتباط برقرار نمایید.