X
X

سوپر ها

مشبک لیست

24 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • سوپر یخچالی عرض 45 سانتی متر هایگلد مدل HGD-202253
   ‎26,400,000 تومان
   • جابطری عرض یونیت 20 سانتی متر هایگلد مدل HGD-304307
    ‎6,840,000 تومان
    • سوپر یخچالی کانوی HGD-205185 عرض یونیت 60 سانتی متر
     اعلام قیمت و موجودی
     • سوپر یخچالی ایستاده هایگلد مدل HGD-201186 عرض یونیت 40 سانتی متر
      اعلام قیمت و موجودی
      • جابطری مفتولی عرض یونیت 20 سانتی متر هایگلد مدل HGD-304099
       ‎3,264,000 تومان
       • جابطری عرض یونینت 30 سانتی متر هایگلد مدل HGD-304308
        ‎7,488,000 تومان
        • سوپری مواد شوینده عرض یونیت 35 سانتی متر هایگلد مدل HGD-307020
         ‎5,400,000 تومان
         • سوپر ایستاده پنتری آرامبند 5 طبقه عرض 60 هایگلد مدل HGD-202295
          اعلام قیمت و موجودی
          • سوپر یخچالی زیمنی عرض 60 هایگلد مدل HGD-309041
           اعلام قیمت و موجودی
           • سوپر عمودی ریلی ایستاده آرامبند عرض 30 هایگلد مدل HGD-201182
            اعلام قیمت و موجودی
            • سوپر یخچالی آرامبند 5 طبقه عرض 60 سری جدید هایگلد مدل HGD-202255
             اعلام قیمت و موجودی
            • سوپر یخچالی عرض 45 تا 50 سانتی متر هایگلد مدل HGD-202002
             اعلام قیمت و موجودی
            مشبک لیست

            24 آیتم

            صفحه
            در هر صفحه
            تنظیم بصورت صعودی

            سوپر کابینت یک راه مخفی در آشپزخانه

            با توجه به زندگی مدرن که همگی امروزه درگیر آن هستیم و با توجه به این که ناچاریم حجم زیادی از مواد غذایی را در منزل انبار کنیم تا بتوانیم دغدغه خرید روزانه نداشته و با خاطری آسوده درگیر دیگر مشغله های امروزی مان شویم. سوپری های آشپزخانه محصولاتی کاربردی برای انباشتن حجم زیادی از مواد غذایی و ادویه جات هستند. این محصولات حتی در کمترین فضاها نیز قابل نصب بوده و استفاده از فضای آشپزخانه را کاربردی می کند. سوپرهای کابینتی یک راه مخفی برای فرار از که از کانتر شلوغ و به هم ریخته آشپزخانه تان شکایت داشته باشید. شاید پس از هر بار آشپزی مجبور به مرتب کردن کمد به هم ریخته ادویه جاتی هستید که برای اینکه در کمد جا شوند آنها را به صورت فشرده پشت سرهم چیده اید و برای دسترسی به هر کدام ناچارید یکی را برداشته تا به دومی و سومی دست بیابید.

            انواع سوپرهای کابینتی

            بهینه سازی کابینت یکی از نکات مهم است که بسیاری از افراد با به بازار آمدن سوپرمارکت کابینت چاره این مشکل دانسته اند. آن ها فضای آشپزخانه را به خوبی بهینه کرده و شما می توانید بسیاری از مواد غذایی را که احتیاج به یخچال ندارند در آن نگهداری کنید. همینطور لازم به ذکر است که آن ها دکوراسیون آشپزخانه را بسیار زیبا می کنند. با نصب سوپرمارکت کابینت نه تنها فضای آشپزخانه را به بهترین شکل ممکن بهینه کرده اید بلکه در ظاهر آن نیز نسبت به آشپزخانه های کلاسیک تفاوت ایجاد می کنید. در نصب سوپرمارکت یخچالی علاوه بر استفاده از فضای داخلی آن به مانند کابینت می توان از فضای روی درب آن نیز استفاده کرد و مانند قرار دادن وسایل در روی درب یخچال بر روی درب این محصول نیز اقلام خود را که نیاز به نگهداری در یخچال ندارند قرار دهید. علت شهرت این سوپرمارکت ها به سوپریخچالی همین ویژگی آنهاست.

            مزایای استفاده از سوپر کابینتی

            با نصب این محصولات در درجه ی اول به فضای آشپزخانه خود سرو سامان خواهید داد. هر چیز در جای معینی قرار می گیرد. حتی کنسرو ها، بطری ها ی روغن، ظروف حبوبات را می توانید در کابینت سبد دار قرار دهید و در کنار این محصولات آشپزخانه ای مدرن تر طراحی کنید. با نصب این محصولات خرید های خود را در دسته بندی های منظم قرار داده و در نزدیکترین مکان ممکن قرار دهید تا به هنگام استفاده بدانید چه چیز کجاست. پیشنهاد می شود در چیدمان طبقات همیشه از یک نظم خاص پیروی کرده تا در پیدا کردن محصولات مشکل نداشته باشید. دسترسی سریع به اقلام از ویژگی های بی نظیر این محصول می باشد. شما حتی اگر در چیدمان قفسه ها از نظم دقیقی پیروی نکنید می دانید که کابینت سوپرمارکت دار بصورت ریلی حرکت می کند و همه مواد غذایی بصورت باز و مشخص در آن چیده می شود. حرکت ریلی سوپرمارکت یخچالی سبب دسترسی سریع شما به مواد غذایی می شود.

            خرید آنلاین سوپر کابینتی

            اگر مایل به خرید سوپرهای کابینت با کیفیت و عمر طولانی دارید پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی و آنلاین آن از وب سایت های آنلاین تخصصی است.  فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع نظم دهنده ها و سورهای کابینتی را گردآوری کرده است. جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها در وب سایت می توانید خرید دقیق و درستی داشته باشید. نظم دهنده کابینت با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار متناسب با هر فضایی و ابعادی که مد نظر دارید برای شما موجود است.